ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Борна кислота  
В ожирінні винне повітря мегаполісів  
Нирки. Роль нирок у житті людини. Як попередити захворювання нирок  
Чай - законодатель здорового образа жизни.  
Страх і тривога позначаються на якості життя  
Як зберегти здоров’я дитини від шкільних перевантажень  
Минуле пройшло  
Незнайомий Єгипет  
Блиск очей, непояснена привабливість або реальне завдання  
Фікус  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
СИСТЕМИ   линолева   ТОВАРИСТВА   Контакт   пожежної   проститутки   робіт   Инструкция   жінки   Сервис   модні   google   МОРКВА   кисн   тренинг  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Благо на шкоду
Благо на шкоду
Таке досягнення сучасної цивілізації, як комп’ютер, стало одним з найпоширеніших явищ нашого життя. Сьогодні багато жінок уже не представляють свого існування без комп’ютера. Ділова жінка часом проводить...


Таке досягнення сучасної цивілізації, як комп’ютер, стало одним з найпоширеніших явищ нашого життя. Сьогодні багато жінок уже не представляють свого існування без комп’ютера.

Ділова жінка часом проводить 8, а то й більш годин за монітором. Не дивно, що до кінця робочого дня жінка почуває себе за комп’ютером усе менш комфортно, у неї з’являються втома, дратівливість, різь в очах, німіє спина. Як підвищити опірність організму шкідливим впливам комп’ютера?

Обережно: монітор

Головне, що варто знати: ніяка радіація від включеного монітора не виходить. Небезпека – в іншому: при роботі монітора виникає досить значне електромагнітне випромінювання, яке приводить до іонізації повітря: навколо нас з’являються позитивні електричні заряди (позитивні іони). Не плутайте їх з негативними, що утворюються в атмосфері після грози, на морському березі або високо в горах.

Наскільки корисні негативні іони, настільки ж шкідливі позитивні – вони попадають при подиху в легені, потім зі струмом крові розносяться по всіх тканинах організму й змінюють електричні заряди клітин. У підсумку ми страждаємо від безсоння, тривоги, дратівливості, посиленого серцебиття, у нас знижується імунітет

Повністю позбутися електромагнітного випромінювання не можна, але послабити його шкідливий вплив дуже простий – користуйтеся моніторами, випущеними починаючи з 1996 року, і ретельно прибирайте робоче приміщення, тому що позитивні іони мають тенденцію міцно приставати до часток пилу. Не тримаєте біля комп’ютера гори паперів і документів, розподілите все необхідне в ящиках стола. Робочу поверхню стола протирайте вологою тканиною з антистатиком. Часто провітрюйте приміщення.

Та не забувайте перед роботою наносити на обличчя зволожуючі захисні креми, бажане із серії «анти стрес». На ніч робіть прохолодні компреси з настою ромашки ( найпростіше прикладати до чола й щокам вологі пакетики ромашкового чаю – вони добре знімають подразнення й запалення шкіри).

Техніка посадки

Поза жінки при посадці за комп’ютером дуже важлива, тому що при неправильній посадці це може загрожувати такими небезпечними захворюваннями, як шийний спондильоз і т.зв. синдром лучекарпального каналу – якщо лікоть постійно перебуває нижче зап’ясть, а кисть високо піднята, здавлюються нерви й сухожилля.

Руки починають німіти, пальці втрачають чутливість, з’являються постійні ниючі болі в суглобах.

Тому насамперед купите собі якісне робоче крісло зі спинкою, що регулюється, сидіння й підлокітниками. Сидіти на ньому потрібно за правилом трьох кутів: коліна під столом утворюють один прямий кут, лінія стегон і спина – другий, руки, зігнуті в ліктьовому суглобі, – третій. Лопатки повинні опиратися на спинку крісла. Плечі опущені, підборіддя не притискається до шиї. Край стола в жодному разі не давить знизу на руки.

Жінки, що страждають перед менструальним синдромом і схильні до спазмів, не повинні, сидячи за комп’ютером, стягати талію вузькими поясами, носити скинні - джинси – це може викликати сильні болі, що буквально ріжуть в животі. А всім іншим бажане (якщо дозволяє ситуація на робочім місці) розпускати ремінець, розстібати час від часу кнопочку на тісному поясі штанів або спідниці.

Не забувайте про відпочинок

Чим частіше ви будете робити короткі перерви, тим довше ви збережете працездатність. Щоб м’язи відпочили й розслабилися, досить 2-3 хвилин. Тому частіше міняйте позу – відкидайтеся на спинку стільця, потягуйтеся, закинувши голову назад, робіть масаж кистей. Для очей дуже корисно приблизно щопівгодини відводити погляд від монітора й дивитися, наприклад, у вікно.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3165 | 31/03/2015 Медицина та здоров'я - Різні питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус