ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
    Ваш імідж
    Догляд за волоссям
    Догляд за шкірою
    Зачіски й Стрижки
    Косметологія
    Макіяж
    Парфумерія й Косметика
    Різне про красу
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Анатомічний атлас  
Нове тіло всього за тиждень  
Что брать в роддом для рождения ребенка!  
Захоплюючий мир браузерних онлайн-ігор  
Знайти головний доказ  
Танцюють усі!  
Покрокова інструкція: перевезення пральної машини  
Схуднення обличчя - із селянки в аристократку  
Перший офіційний чемпіонат України дебютував на Полтавщині  
Жіночі піджаки 2011  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
групі   дизентерия   причини   тема   эффективности   харчування   ФАКТОР   этапе   степко   салон   краси   фітбол   права   роды   международные  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Проколювання вух
Проколювання вух
Люди з найдавніших часів проколювали собі різні частини тіла, тому такий спосіб прикраси зовсім точно не вважається новим. І якщо проколоти язик, брови або губи вважалося й дотепер уважається ознакою якогось інакомислення. . .


Люди з найдавніших часів проколювали собі різні частини тіла, тому такий спосіб прикраси зовсім точно не вважається новим. І якщо проколоти язик, брови або губи вважалося й дотепер уважається ознакою якогось інакомислення й виділення з юрби, яке виражається таким способом, то проколоти вуха для будь-якої жінки це практично необхідний захід. А як інакше ми змогли б прикрашати мочки вух чарівними сережками різних форм? Але час іде, технології міняються, і до проколювання вух, на щастя, сьогодні ставляться більш серйозно, ніж раніше.


   
   Складна простота

Багато дівчат і молоді люди проколюють собі вуха самі або просять про це друзів, подруг або матерів, у яких, зрозуміло, був такий досвід у юнацтві. Дійсно, - думають багато, - хіба є щось складне в проколюванні вух? Адже болю майже немає, кровоточивість мінімальна або відсутня зовсім. Але не так усе просто як видасться на перший погляд.

У домашніх умовах багато забувають про таку просту вимогу, як стерильність. Ідеально чистими повинні бути не тільки голка для проколу й серги, які всовуються, і навіть не тільки вуха. Перед проколюванням краще навіть помити голову, щоб сальне волосся не дратувало чутливі хворобливі мочки.

Не забувайте, що прокол повинен проводитися в певному місці, і залежить це не тільки від бажання клієнта, тому як майстрові все-таки, краще знати яке місце стане найбільш безпечним і підходящим для даної анатомії вуха. Крім того, не варто забувати й про протипоказання до проколу вух, про які багато просто не догадуються.

Втім, протипоказань до пірсингу вух не так багато. Його не варто робити у випадку можливої алергії на метал, при екземі, кістозних вуграх або захворюваннях крові. В іншому ж шлях до краси через проколювання вух досить короткий, нескладний, але, що вимагає особливої уваги.


   Проколи краси

У сучасних косметологічних кабінетах досить рідко проколюють вуха звичайною голкою. Найчастіше прокол проводиться спеціальним апаратом пістолетом або видозміненими його версіями.

Якщо ви збирайтеся проколювати вуха звичайним способом, то необхідно заздалегідь вибрати серги, які ви надягнете після проколу. Це повинні бути дуже легкі гвоздики або колечка із гладким стрижнем із золота або медичної сталі. Срібло вважається не кращим варіантом для перших сережок.

Проколювання апаратом, таким як відомий пістолет, уважається більш комфортним, швидким, однак іноді, коли мова йде про роботу з маленькими дітьми (а проколювання можна робити навіть зовсім малятам), вони його бояться. Перевага пістолета у тому, що він робить прокол, одночасно вставляючи у вухо сережку-гвоздик з медичної сталі, яка залишиться в вушку до першої зміни сережок.

Відбутися це повинне не раніше, чим через два-три місяці, протягом яких серги потрібно носити не знімаючи. Увесь цей час ранку треба обробляти спиртовим розчином, щоб уникнути нагноєння, припухлості й червоності.


   
    Наступний догляд

Дуже важливо пам’ятати, що між моментами проколювання вух і використання цих проколів, так сказати, по призначенню, проходить певний час, який повинний бути присвячене ретельному догляду за зоною пірсингу. Дотримання всіх правил знизить до мінімуму ймовірність після пірсингових неприємностей.

Знезаражування мочки - це ще не все, що прийдеться робити в ті тижні, коли ранка буде затягатися, поступово втрачаючи хворобливість. У цей час не можна купатися у відкритих водоймах, у басейні, не можна відвідувати лазню й сауну, уникаючи розпарювання. Потрібно дотримувати великої акуратності при митті й розчісуванні волосся, не роблячи різких рухів, коли ви можете попросту порвати мочку. Крім того, у перші тижні варто убезпечити себе від випадкового влучення пилу, бруду, піску в ранку, стежити за чистотою постільної білизни й волосся, які неминуче будуть стикатися із проколотою мочкою.

У випадку виникнення побічних явищ, коли ранка гноїться, сильно запалюється, краще звернутися до косметолога, у якого ви робили прокол.


   Альтернативний погляд

Пірсинг вух процедура неоднозначна. Не даремно існує аурікулотерапія, що допомагає виліковувати хвороби, орієнтуючись по певних крапках на вушній раковині. Згідно із цією галуззю східної медицини, вухо це карта, засіяна найважливішими крапками, відповідальними за роботу наших органів і систем. Лікарі, що практикують аурікулотерапію, не радять зневажати запобіжними заходами, проколюючи вуха, оскільки це може привести до збоїв у роботі організму. Особливу небезпеку, на їхню думку, тягнуть проколи хряща.

Прислухатися чи ні питання індивідуальне. У кожному разі, проколювати вуха, тим більше, поза зоною мочки, потрібно тільки у кваліфікованого фахівця. Хрящ вушної раковини буде гоїтися довше, і подібний пірсинг, як правило, приносить його власникові набагато більше незручностей.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2697 | 13/02/2015 Красота, імідж, косметика - Парфумерія й Косметика

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус