ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Парфумерія Діор класика поза часом  
Які правила потрібно знати при покупці дитячої коляски  
Как воспитывать в детях чуткость, чувство такта (консультация для родителей дошкольников)  
Кофеїн порушує розвиток ембріона  
Собственное мнение  
Чоловік заважає спати  
Интерьер спальни  
Технологія готування виноградного вина. Частина 3.  
Як добитися плоского живота  
Тримаємо спину рівно!  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
групи   СТАТУТ   эффективности   Аденовирусная   инфекция   финансы   геркулес   призначення   хламідіоз   вагітності   подарунок   Яндекс   статті   Сказ   СИСТЕМИ   інтернет  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Побічні ефекти пластики - чи не занадто велика жертва для краси!
Побічні ефекти пластики - чи не занадто велика жертва для краси!
За всіх часів кращим розумам людства не давала спокою думка про збереження краси й продовження молодості. Історії відомо чимало зухвалих спроб по втіленню цієї мрії в реальність, починаючи від цілком обґрунтованих і науково. . .


За всіх часів кращим розумам людства не давала спокою думка про збереження краси й продовження молодості. Історії відомо чимало зухвалих спроб по втіленню цієї мрії в реальність, починаючи від цілком обґрунтованих і науково доказових методик і закінчуючи магією й пошуками легендарного філософського каменю. Нарешті, у двадцятім сторіччі прийшла ера пластичних операцій, які по праву можна вважати значним науково-технічним ривком в області косметології й естетичної медицини. Однак, як і в будь-якій бочці меду, тут теж виявилася своя ложка дьогтю


   Пластичні операції - гра в рулетку?

Зміна зовнішності, на думку клієнтів, що звертаються за допомогою до пластичних хірургів, зможуть кардинально змінити їхнє життя. Насправді ж ці райдужні надії не завжди закінчуються одержанням очікуваного ефекту. Пластика є серйозним втручанням у структури організму й здатна змінити не тільки зовнішність, але й психічний стан людини, яка прямо залежить від якості проведеної операції. На жаль, іноді трапляється так, що ця якість залишає бажати багато кращого, і далеко не завжди в незадовільних результатах операції винуватий хірург.

Почнемо з того, що пластика різних частин тіла дозволена не кожній людині, оскільки існує цілий ряд протипоказань до будь-якого різновиду пластичної операції. Крім того, майже кожна пластична корекція припускає дотримання певного відбудовного режиму ( так званий період реабілітації), грубе порушення якого може привести до самих жалюгідних наслідків. Мабуть, лише на третє місце серед можливих причин виникнення побічних ефектів можна поставити явні промахи хірурга.


   Негативні наслідки на прикладі окремих операцій

Які ж можуть бути побічні ефекти пластики? Давайте їх розглянемо на прикладі найпоширеніших видів пластичних втручань: зміни форми грудей, ринопластики й ліпосакції.

При зміні форми грудей як на початку після операції, так і в більш віддалений період можливі хворобливі відчуття в місцях розсічень. Перераховані вище причини незадовільних результатів операції можуть привести до значної деформації молочної залози, імплантати якої можуть мігрувати, викликавши асиметрію, або можуть просто не прижитися й бути відірваними в результаті ауто імунних реакцій організму. Часто відбувається зниження чутливості грудей ( як правило, тимчасове) аж до оніміння. Недосвідченість хірурга підвищує ризик ушкодження м’язів з наступним тривалим процесом видужання; іноді можливе порушення кровообігу, що, у свою чергу, може закінчитися відмиранням тканин - некрозом. Під час самої операції не виключений ризик занесення інфекції в рану. У рідких випадках розвиваються колоїдні фляки, які вимагають додаткової корекції.

Ринопластикою називають операції по зміні носа. Даний вид пластики має свої побічні ефекти: виникнення набряклості й синців під очами, що зберігаються від декількох днів до двох трьох тижнів, і масивна кровотеча з носа. Останнє, на думку експертів, уважається найнебезпечнішим із усіх можливих ускладнень пластики, оскільки існує ймовірність втрати свідомості й аспірації власною кров’ю. Разом з тим можливе занесення інфекції (яке дуже небезпечно у зв’язку із близькістю до мозку), алергійні реакції, зниження шкірної чутливості, неправильне зрощення тканин.

Ліпосакція - це локальне видалення жирових відкладань. Після операції дуже часто залишається горбиста поверхня шкіри. Відсутність можливості чіткого контролю над процесами ліпосакції нерідко закінчується розривами шкірних судин і утвором великих гематом (крововиливів). Також слід зазначити високий відсоток незадовільних результатів, що змушують до проведення додаткових косметичних процедур.

Тому якщо ви вирішили зроби пластичну операцію, то обов’язково потрібно прорахувати всі за й проти, адже скільки вже було пролито сліз через неоправдані надії. Тим більше що незадовільний результат такого втручання виправити найчастіше дуже й дуже важкоАвтор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2295 | 13/02/2015 Медицина та здоров'я - Пластична хірургія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус