ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
    Ваш імідж
    Догляд за волоссям
    Догляд за шкірою
    Зачіски й Стрижки
    Косметологія
    Макіяж
    Парфумерія й Косметика
    Різне про красу
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Користь бігу. Як утекти від проблем  
Як і де студентові заробити за кордоном? Work and Travel  
Інтеграція amoCRM і 1С: переваги та додаткові можливості інтегрованого it-середовища  
Переоборудование микроавтобусов  
Майстер-Клас по флористиці. Весняна палітра  
Харчування при запорах  
Читаем быстро  
Ручні міксери Robot-Coupe  
Обережно вагітна жінка!  
Дитячі іграшки та їх роль у розвитку дитини  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
англ   прилади   шкіри   файл   цены   подарки   МАЛОГО   Біль   Chicco   задымления   герпес   договір   пользование   Сима   устав  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дезодорант. Знайомий незнайомець
Дезодорант. Знайомий незнайомець
Сучасний світ розвивається семимильними кроками й те, що ще зовсім недавно було в дивину стає для нас щоденністю. Одне з таких чудесних винаходів - дезодорант, який урятував мільйони чутливих носів. . .


Сучасний світ розвивається семимильними кроками й те, що ще зовсім недавно було в дивину стає для нас щоденністю. Одне з таких чудесних винаходів - дезодорант, який урятував мільйони чутливих носів від неприємного й образливого в сучасному світі запаху поту. Дезодорант використовують усі: і жінки й чоловіки, він став універсальною й невід’ємною частиною повсякденного туалету.


   
   Чому людина потіє

Можливо люди, що люблять історію, згадають про одне неоднозначне прохання, висловлене Наполеоном своїй улюбленій Жозефіні, у якій він просив її не митися до його приїзду. Великий француз, швидше за все, розумівся на любові й сексуальних утіхах. Справа в тому, що ми наділені від природи власним природнім запахом, що відрізняють його від усіх інших.

Запах поту дратує, але в той же час, ледве вловимий аромат здорового людського тіла, який навряд чи ми можемо розрізнити, залучає до нас чоловіків. Ми на підсвідомому рівні стаємо для них більш привабливими й бажаними. Те, що ми почуваємо, є результатом діяльності роботи потових залоз, які й обумовлюють специфічний індивідуальний запах тіла. У здорової людини він приємний і не занадто сильний, але після тривалого приймання ліків, неправильного харчування або ж у результаті захворювань він може змінюється не в кращу сторону.


   
   Поява дезодоранту

Іноземним словом дезодорант, що позначають видалення запахів, називаються хімічні препарати, які послабляють і маскують неприємні запахи. Одним з перших дезодорантів була сода, яка нейтралізувала кисле середовище, необхідне для життєдіяльності бактерій. Пізніше стали використовувати пасту із солями алюмінію, відвар кори дуба й розчин мурашиної кислоти. І тільки в самому кінці XIX століття з’явилися перші дезодоранти.


   
   Сучасні дезодоранти

До складу сучасних засобів, що дезодорують, входять спирти, альдегіди, похідні вищих жирних кислот, адсорбенти й запашні речовини. Особисті гігієнічні дезодоранти усувають не тільки запах поту, але також застосовуються для освіження ротової порожнини й внутрішньої обробки взуття й ніг для запобігання грибкових захворювань.


   
   Класифікація дезодорантів для тіла

Усі засоби, що дезодорують, діляться на властиво дезодоранти й антиперспіранти.

Дезодоранти. Основне завдання зводиться до приглушення неприємного запаху. Принцип дії заснований на знищенні бактерій, які викликають розпад потових виділень. Цьому сприяють такі речовини як: фарнезол, спирт і триклозан, які мають дуже сильні бактерицидні властивості. До цих дезодорантів ставляться також їхні парфумовані побратими, які скоріше можна віднести до ароматичних засобів, тому що їх властивості, що дезодорують набагато слабкіше інших засобів, що дезодорують.

Антиперсперанти. Діють на більш глибокому рівні, перешкоджаючи самому процесу потовиділення. Хлорид алюмінію, що втримується в них, просто перекриває вивідні протоки залоз, звужуючи шкірні пори. У результаті використання антиперсперанта не тільки зникає неприємний запах, але й зменшується саме потовиділення.


   
   Користь або шкода

У цей час медики розділилися на два табори: прихильників і супротивників використання дезодорантів. Перші зазначають, що, перекриваючи потові залози, ми, тим самим, порушуємо водно-сольовий баланс і терморегуляцію в організмі. До того ж висловлюються думки про небезпечне використання солей алюмінію й цинку, які, нібито, можуть викликати рак грудей. Однак на сьогоднішній день не опубліковане жодного клінічного випробування, що підтверджує подібні страшні припущення.

Другі говорять про те, що до складу дезодорантів входять корисні добавки у вигляді алое віра й алантоїну, що виявляють протизапальну й стабілізуючу дію. Єдине, із чим згодні обидва протиборчих табори, так це з тим, що хлорид алюмінію поряд зі спиртом може викликати шкірне роздратування й сухість у людей, що володіють занадто чутливою шкірою.

Застосовуючи дезодоранти в повсякденнім житті, ви не тільки позбудетеся неприємних наслідків, пов’язаних із запахом поту, але також додасте своєму тілу приємний аромат за рахунок використовуваних у них парфумерних композицій.

Дезодоранти можна розділити на чоловічі дезодоранти й жіночі. Усередині кожної групи також є градація на дезодоранти з ароматом і без аромату. Чоловічі дезодоранти відрізняються від жіночих більш високою концентрацією бактерицидних компонентів, тому що чоловічий піт більш їдкий, і чоловіки потіють набагато більше, ніж жінки.

Виключення становлять жіночі дезодоранти, які розроблені для активного руху: сюди також додаються компоненти в більшій концентрації, але однаково набагато меншою, чим в чоловічій лінії.

Крім того, у парфумерній лінії чоловічі аромати набагато сильніше і яскравіше, чим у жіночій, у якій переважають спокійні й ніжні ноти. До найбільш відомих виробників дезодорантів у світі можна віднести: Gillette, Procter Gamble, Schwarzkopf Henkel, Colgate-Palmolive, Unilever і Beiersdorf. При цьому, кожний з них, випускає лінію, як жіночих дезодорантів, так і чоловічих.

Використання дезодоранту не означає відмову від власного сексуального тілесного запаху, просто не потрібно забувати, що приємне для одного, може видатися далеко не таким приємним для іншого. Тому не варто шокувати колег і друзів своєю природністю, потрібно просто користуватися дезодорантом.

text>
Крем для епіляції. Делікатне видалення волосся Гладке й гарне тіло без зайвого волосся - ідеал краси. У боротьбі за шовкову досконалість шкіри, представниці прекрасної статі прибігають до всіляких сучасних засобів. Досить зручним, безболісним і результативним. . .

Гладке й гарне тіло без зайвого волосся - ідеал краси. У боротьбі за шовкову досконалість шкіри, представниці прекрасної статі прибігають до всіляких сучасних засобів. Досить зручним, безболісним і результативним способом рятування від небажаного волосся, є крем для депіляції. Максимально швидка дія при мінімально витраченім часі.

Крем для депіляції діє досить швидко й зовсім безболісно. Варто його лише нанести на ділянки шкіри, де потрібно вилучити волосяний покрив, згідно з інструкцією, почекати певний час, у середньому від трьох до десяти хвилин, потім акуратно провести по шкірі спеціальним шпателем, зіскрібаючи нанесений крем, як від волосся не залишиться й сліду.


   
   Класифікація кремів для епіляції

Креми для епіляції підрозділяються на кілька груп:

універсальні, які пасують більшості людей, для різних типів шкіри, при середній твердості й густоті росту волосся; креми, розраховані на більш агресивний метод впливу, багато виробників маркірують його А+ або extra+. Вони значно ефективніше інших, усувають волосяний покрив, навіть при великій густоті й твердості оброблюваного волосся. Однак, якщо шкіра дуже ніжна, чутлива й піддана алергійним реакціям на агресивні хімічні елементи, тоді варто втриматися від їхнього застосування; креми для депіляції групи mini, які надзвичайно ніжні стосовно шкіри, але, проте, досить ефективні по своєму прямому призначенню. У рецептурі таких кремів, найчастіше є присутнім екстракт червоне віра, різні вітаміни (в основному групи Е) і алантоїн. Дана група кремів для депіляції, ретельно очищає шкіру від волосся, і ніжно за нею доглядає, й харчує вітамінами; креми для епіляції гіпоалергенного характеру. Вони значно більш дорогі, у порівнянні з іншими групами подібних кремів. У їхній основі втримуються тільки натуральні гіпоалергенні препарати, немає штучних ароматизаторів і консервантів, через що термін зберігання відносно нетривалий. Ці креми підійдуть практично під будь-який тип шкіри.


   
   Застосування крему

При використанні кремів для депіляії необхідно стежити, щоб на шкірі не було ушкоджень, тому що багато кремів містять тіогліколеву кислоту (сильнодіючий засіб), яка при влученні в рану, може суттєво її роз’їсти. Уперше застосовуючи новий депіляційний крем, неодмінно проводиться дерматологічний тест на чутливість і алергію шкіри стосовно засобу. Рекомендації із застосування:

винятково на чисту й суху шкіру, без ушкоджень і роздратувань, наноситься невелика кількість крему й залишається на той час, який потрібно для впливу, згідно із прикладеною інструкцією; по витіканню зазначеного терміну, крем змивається теплою водою; якщо протягом 24 годин не буде прояву алергійної реакції, можна приступати до використання даного крему по призначенню; людям з ніжною чутливою шкірою й частими проявами різних алергійних реакцій, бажане почекати не менш трьох діб й тільки потім, у випадку позитивної реакції, спокійно приступати до використання крему.

Деякі креми для депіляції різняться щодо місць застосування. Деякі розроблені спеціально для видалення волосяного покриву з ніг і рук, інші для дефілірування пахової й пахвової області. У цьому випадку, у них небагато відрізняється склад рецептури й відмінність у зволожуючих і живильних елементах.


   
   Широковідомі торговельні марки

Найвідоміші й популярні виробники кремів для депіляції середнього класу: Q 10, Bielenda, Della, Dr. Irena Eris, Kolastyna, Nubell. Дані торговельні марки добре зарекомендували себе на ринку косметологічних засобів і постійно вдосконалюють технології виробництва.

Є так само креми Люкс класу, які виготовляються світовими відомими торговельними марками. Полягають тільки з натуральних рослинних і мінеральних речовин. Креми цієї групи гіпоалергенні, досить живильні й дуже ніжні в догляді за шкірою. До них можна віднести Fg-dast, Marri qst, Navaj.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2684 | 13/02/2015 Красота, імідж, косметика - Парфумерія й Косметика

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус