ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
8-ий тиждень вагітності  
Что брать в роддом для рождения ребенка!  
Після святковий синдром  
Між нами, дівчатками мами й дочки  
Косметика для сексу  
Кава особливо корисна для жінок  
Вода супутниця нашої стрункості  
Шерсть от Lux Prestige(Люкс Престиж)  
Зміцнюємо відносини з дитиною тиждень 1  
Бюро перекладів для кожного клієнта  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
энцефалит   гормон   область   додати   статтю   озноб   лікування   протокол   Воно   міжнародні   одежда   Іспанія   статусу   жінки   групи   легенів  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Методи лікування рака ротової порожнини
Методи лікування рака ротової порожнини
Лікування раку порожнини рота може включати хірургію, променеву терапію або хіміотерапію. Деяким пацієнтам може бути показана комбінація усіх або окремих цих видів лікування   
   На будь-якій стадії захворювання люди з раком порожнини рота можуть проходити лікування для контролю болі й інших симптомів, щоб полегшити побічні ефекти терапії, а також зняти емоційні й практичні проблеми. Цей метод лікування рака, пухлини й онкології ротової порожнини називається підтримуючим, симптоматичним лікуванням або паліативною допомогою.
   
   Хірургія
   Хірургічні операції для видалення пухлини в роті або горлі – це звичайне лікування рака порожнини рота. Іноді хірург також видаляє лімфатичні вузли й інші тканини в порожнині рота й в області шиї. Пацієнти можуть бути піддані хірургічній операції окремо або в комбінації із променевою терапією.
   
   Променева терапія
   Променева терапія (також називана радіотерапією) є одним з видів місцевої терапії й широко використовується для лікування багатьох злоякісних і доброякісних новотворів в області голови й підходить як для лікування раку й пухлини головного мозку, так і орального рака.
   
   Вона впливає на ракові клітки тільки в розглянутій області. Загалом, променева терапія використовується тільки для малих пухлин або для пацієнтів, які не можуть по певним причинам пройти оперативне лікування. Вона може бути застосована до операції, щоб убити ракові клітки й зменшити пухлину.
   
   Радіотерапія може бути також використана й після операції для знищення новотворів, які можуть залишитися на ураженій ділянці.
   Променева терапія використовує промені високої енергії для знищення ракових кліток. Лікарі застосовують два типи променевої терапії для лікування раку порожнини рота:
   
   Зовнішнє випромінювання: випромінювання виходить із зовнішнього обладнання. Для одержання цього лікування пацієнти повинні приходити в клініку один або два рази в день, як правило, п’ять днів у тиждень протягом декількох тижнів.
   Внутрішні випромінювання (випромінювання імплантату): випромінювання виходить від радіоактивного матеріалу, що втримується в "насіннях", голках або тонких пластмасових трубках, розташованих безпосередньо в тканині. Пацієнт при цьому перебуває в лікарні. Імплантати залишаються в силі протягом декількох днів. Як правило, їх видаляють перед тим, як пацієнт виписується додому. Прикладом використання внутрішнього випромінювання може служити брахітерапія, яка дуже часто застосовується в лікуванні раку простати – передміхурової залози й використовує так зване радіоактивне "насіння" для розміщення їх в уражених онкологією ділянках простати.
   
   Деяким людям з раком порожнини рота можуть знадобитися обидва види променевої терапії.
   
   Хіміотерапія
   Хіміотерапія використовує протипухлинні препарати для рятування від ракових кліток. Це називається системною терапією, оскільки вони попадають у кров і можуть вплинути на ракові клітки по всім організму.
   Хіміотерапія звичайно дається у вигляді ін’єкцій. Це може бути зроблене амбулаторно в лікарні, у кабінеті лікаря або в пацієнта дома. Дуже рідко для цього може знадобитися стаціонарне перебування в клініці.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6356 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Стоматологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус