ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Что хочет Мужчина  
Акустика в конференц-холлах  
Как выбрать качественную торговую мебель?  
Особистий екіпаж коляска для крохи  
Безпечна експлуатація газового устаткування (газовое оборудование) в побуті  
Ваш досуг  
Олігоменорея  
Витончена фігура для «леді-груші»  
Як збирати лікарські рослини  
Тільки померлі доктори не брешуть  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
аналіз   фотообои   імідж   стоматология   Іспанія   Хребта   новини   року   медицина   земель   розклад   робіт   правець   ікра   дітей  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як вибрати взуття для маляти
Як вибрати взуття для маляти
Чого, видалося б, простіше - вибрати взуття для дитини. Стільки гарних, яскравих туфельок і чобіток можна знайти в магазині - бери, що більше подобається, і всі задоволені! Насправді, покупка взуття для маляти - завдання ще ...


Чого, видалося б, простіше - вибрати взуття для дитини. Стільки гарних, яскравих туфельок і чобіток можна знайти в магазині - бери, що більше подобається, і всі задоволені! Насправді, покупка взуття для маляти завдання ще більш складне й відповідальне, чому придбання пари чобіток для себе улюбленої. Адже коли маля починає робити перші кроки, вчиться ходити й бігати, росте й розвивається, дуже важливо не нашкодити його здоров’ю, адже кістки й зв’язування ще дуже неміцні. Неправильно підібране взуття може деформувати стопу, вплинути на поставу й серйозно нашкодити ногам. Що ж важливо враховувати, при виборі черевичків?


   Правила гарного взуття Для правильної постановки стопи потрібно, насамперед, вибрати взуття із щільним задником. Підошва повинна бути гнучкою й еластичною. Шкарпеткова частина повинна бути ширше, чим задня, щоб пальці були вільні, адже вузьке взуття перешкоджає нормальному кровообігу й може привести до деформації стопи. Обов’язково звертайте увагу на наявність у взутті супінатора. Оптимальна висота каблука для дошкільника - 5-10 мм. Каблук штучно підвищує звід стопи, а, виходить, збільшує його ресорні властивості; до того ж він захищає п’яту від забитих місць об ґрунт і підвищує зносостійкість взуття.


   Вибираємо потрібний розмір Для початку потрібно правильно виміряти ніжку: визначите відстань у міліметрах між найбільш виступаючою крапкою п’яти й кінцем самого довгого пальця. Розміри відрізняються між собою на 5 мм. При цьому взуття в жодному разі не повинне бути в упор. Для демісезонних туфельок і сандаль рекомендований запас 5-7 мм, зимове взуття підбирається на 1,5 см більше. Помніть, що дитина швидко росте, тому робити вимір стопи потрібно мінімум один раз у три місяці. Шкарпеткова частина черевичка обов’язково повинна бути ширше, чим п’яткова, тобто в області пальців взуття повинне бути просторим. Вузьке взуття може привести до деформації стопи, до порушення кровообігу в цій області. Вибираючи розмір взуття, слід також пам’ятати про те, що занадто просторе взуття часто служить причиною утвору потертості на шкірі ноги.


   Матеріал для взуття Найкраще взуття з натуральних матеріалів - шкіри або полотна! Вона дає можливість дихати нозі в чобітку, пропускаючи до неї повітря (ніжка може потіти при ходьбі ). Саме тому синтетичні матеріали не годяться для дитячого взуття.


   Отже, вибираючи взуття для дитини, необхідно: - віддавати перевагу шкіряного взуття із широкою носовою частиною, регульованими застібками й маленьким каблуком; - звертати увагу на повноту й розмір взуття ( між великим пальцем ноги й носком туфлі повинен залишатися зазор близько 1 см); - приміряти взуття потрібно стоячи на обох ногах.

Автор:
   Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2264 | 05/12/2014 Діти - Різне про дітей та підлітків

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус