ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Мазь еритроміцину  
Налаштування на зачаття  
ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ, ЯК ФАКТОР РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  
Виды масажа  
Минуле пройшло  
Англійська під сонцем  
Види пальто  
КАК повысить КПД своих менеджеров?  
Как найти жилье, минуя посредников. Обзор главных преимуществ  
Альтернатива сахару  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
дарія   фітбол   цены   ПРОВЕРКИ   відгуки   виготовлення   лате   світлові   голова   вагітність   особи   кисн   продуктів   договор   доброкачественные  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Щоб дитина стала успішною
Щоб дитина стала успішною
Ні для кого давно не секрет, що в дитинстві закладаються ті основи, які надалі визначають успішність людини в житті. Ми всі прагнемо, щоб наші діти стали найкращими, самими розумними й щасливими. Однак не...


Ні для кого давно не секрет, що в дитинстві закладаються ті основи, які надалі визначають успішність людини в житті. Ми всі прагнемо, щоб наші діти стали найкращими, самими розумними й щасливими. Однак не завжди розуміємо, що потрібно робити, щоб посприяти майбутньому успіху свого маляти.


   Розвиток з пелюшок Учені встановили, що до трьох років у дитини особливо активно формується структура головного мозку. Це той час, коли клітини мозку найбільш активні, маля особливо сприйнятливе до будь-якої нової інформації.

Так що заняття, які розбудовують інтелект, можна й навіть потрібно проводити буквально з моменту народження дитини. Не праві ті мами, які вважають, що до трьох років з дитиною не потрібно займатися й краще взагалі її не торкати. Чим раніше ви почнете з нею працювати, тим більше розвиненим буде ваше маля надалі.


   Вчимося читати Існують методики, які допомагають навчити дитину читати в дуже ранньому віці. Одна з методик навчання читанню будується на тому, що дитині показуються картки із цілими словами. Вони запам’ятовуються таким чином, що опускають етап по - складового читання. Запам’ятовування йде відразу ж через слова.

Мозок працює, дитина з народження бачить ці картинки, запам’ятовує, її мозок більш розвинений, чим в дитини, з якою не займалися в такий спосіб. Крім того, крім розвитку інтелекту, потрібно не забувати про дрібну моторику, роботу пальчиками, малюванням, і, звичайно ж, не забувати про фізичні навантаження. Голова буде працювати тоді, коли будуть працювати руки.


    Як краще займатися? Коли дитина ходить на заняття в який-небудь центр, на курси, з нею займається чужа людина, маля не завжди добре засвоює нову інформацію. Набагато ефективніше, коли вдома з ним займається рідна мама.

Адже вона як не можна краще знає, коли з малям найкраще працювати. Тому, навіть якщо дитина ходить на якісь розвиваючі заняття, вдома з нею так само не перешкодить щось учити. Адже головний принцип занять - це позитивні емоції. Якщо заняття викликають негатив, ніякого результату не буде.

Активне навчання йде в ті моменти, коли мама бере дитину на руки, гладить її, коли вона одержує приємні емоції, які допомагають їй запам’ятовувати інформацію. Крім того, малят обов’язково треба хвалити, адже вони повинні відчувати свою успішність. Відчуття задоволення від результату стимулює на подальшу роботу.


   Проблеми відносин з дитиною Проблеми у взаєминах з малям можуть виникнути із самого його народження. Коли дитинча з’являється на світ, у мами може виникнути після пологова депресія. Коли вона, з одного боку, дуже рада дитині, з іншої нова роль мами настільки несподівана й нова для неї, що у неї ніяк не виходить знайти контакт із малям. У таких випадках краще звертатися до психологів.

Часто психологічні проблеми подружніх відносин тісно пов’язані із проблемами, які виникають у дитини. Наприклад, коли батьки розлучаються. Ці моменти обов’язково потрібно враховувати й намагатися якнайменше травмувати малят. Якщо виникають проблеми знову ж найкраще звернутися до фахівця.

Крім того, багатьох мам хвилює криза трьох років. У цьому віці в дитини з’являється дуже багато негативізму, я сам,сама,коли її думка йде в розріз із думкою його батьків. Батьки не розуміють, що відбувається з їхньою дитиною. Вона визначається як особистість. Головне, зрозуміти це й не намагатися придушити її.


    Чи потрібне забороняти? Важливий момент у вихованні дитини, це визначитися із заборонами. Психологи говорять, що всі заборони повинні бути обґрунтовані. Існує такий принцип визначення кількості заборон, залежно від віку дитини. Якщо маляті рік - заборон повинне бути не більш 2 заборон, якщо 2 - то не більш 4, і так далі.

Заборони повинні стосуватися безпеки дитини і якихось соціальних норм. Адже чим більше заборон, тим більше дитина закривається, іде в себе. Тому не потрібно забороняти все підряд - потрібно поважати в дитині особистість.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4199 | 05/12/2014 Діти - Різне про дітей та підлітків

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус