ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Прикмети гарного коханця  
Сниму квартиру недорого. Вопрос: где?  
КОНТРОЛЬНА РОБОТА З ДИСЦИПЛІНИ: “УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ”.  
Як боротися з харчовою алергією  
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА ДЛЯ МОНТАЖНИКОВ СТАЛЬНЫХ И ЖЕЛЕЗОБЕТОННЫХ КОНСТРУКЦИЙ  
Обмін речовин  
Що потрібно їсти, щоб мати гарне волосся  
Аватар: Легенда об Аанге - известный мультсериал для детей  
5 причин зайнятися фітнесом  
Злочини у сфері страхування  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
коляски   столи   кислоти   призначення   тиждень   теплиці   ІНСТРУКЦІЯ   аеробіка   малярія   НАРУЖНАЯ   тренінг   тренинг   повар   хилис   ікра  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дитину на замовлення
Дитину на замовлення
Планувати дітей можна й потрібно. А от чи реально запланувати стать, колір волосся, зовнішність майбутнього маляти? А головне - чи варто це робити? Вибрати стать. Існують десятки способів спланувати стать дитини. Одні, наприклад...


Планувати дітей можна й потрібно. А от чи реально запланувати стать, колір волосся, зовнішність майбутнього маляти? А головне - чи варто це робити?


   Вибрати стать Існують десятки способів спланувати стать дитини. Одні, наприклад, уважають, що якщо зачати дитину в дощову погоду, народиться дівчинка, якщо в сонячну хлопчик. Інші використовують народні методи - дотримують спеціальної дієти або становлять графік занять любов’ю. Японські вчені, висунули таку гіпотезу: сигарета, викурена в ніч любові, значно зменшує шанси зачати сина.

Є кілька методик планування статі. Спосіб перший планування статі по теорії відновлення крові. По цій теорії кров в організмі чоловіка обновляється кожні чотири роки, в організмі жінки кожні три роки. Чия кров молодше на момент зачаття дитини той і буде визначати стать маляти.

Розрахувати це можна по формулі. Наприклад, матері на момент зачаття 23 роки. Ділимо на 3, підсумок 7, 6. Якщо батькові 27 років, ділимо на 4 виходить 6,75. У залишку кількість років, які пройшли з моменту відновлення крові. Чим менше залишок, тим молодше кров. Якщо кров молодше в майбутньої матері, то буде дівчинка, якщо в батька хлопчик.

Другий спосіб планування статі дитини по китайському місячному календарю. У цьому випадку потрібно знати тільки місяць зачаття й вік матері.

Жоден із цих способів планування статі дитини в медицині не визнаний. Учені вважають, що навіть якщо якийсь із них подіяв - це простий збіг. Адже варіантів усього два хлопчик або дівчинка, тому ймовірність угадати просто: 50 на 50.


   Прагнемо двійню! Є такі родини, які мріють народити двійню. Запланувати народження відразу декількох малят неможливо. Але є кілька умов, при яких шанси народити близнюків збільшуються: якщо жінка тільки що припинила приймати протизаплідні засоби,якщо жінка пройшла курс лікування від безплідності , якщо жінка старше 35 років,якщо в роду в когось із подружжя вже народжувалися близнюки


    Дитина-Геній Не дуже давно американські вчені заявили про сенсаційне відкриття - створений препарат для одержання вундеркіндів. В організмі людини є білок АР-2-БЕ (NR2B), який відповідає за процеси запам’ятовування й навчання. Збільшення його вироблення приведе до розвитку неабияких розумових здатностей. Однак препарат дає серйозний побічний ефект - збільшує ризик інсульту й інших смертельно небезпечних захворювань.

Є більш простий спосіб заздалегідь запланувати здатності дитини. Існує версія, що здатності майбутньої дитини прямо залежать від віку батька. Коли народився Конфуцій, його батькові було 70 років, а 16.

З віком в організмі чоловіка відбуваються мутації. Чим старше батько, тим більше він нагромадив мутацій у своїх генах і тим більше відхилень у породженій дитині. А геніальність - це відхилення зі знаком плюс.

Звичайно, у мріях про геніальних нащадків, можна спеціально відкласти народження дитини на пізній вік, але це дуже небезпечно. Датські вчені досліджували 70 тисяч подружніх пар з новонародженими дітьми. Виявилося, що в батьків 50-ти років і більше, у чотири рази частіше народжуються діти із хворобою Дауна й іншими генетичними відхиленнями.

Сьогодні жінки воліють спочатку зробити кар’єру, а вже після 35-ти займатися дітьми. Кім Бейсінгер стала мамою після сорока. Мадонна зважилася на перші пологи в 36, а в 41 подарувала доньці братика. Джулія Робертс народила двійнят в 37 років. Однак жінкам після 35-ти лікарі настійно рекомендують пройти генетичне обстеження.

На думку вчених, неординарні розумові здатності на 80 % даються дитині від народження. І лише на 20 % залежать від виховання й самодисципліни. Можна як завгодно підраховувати у своєму роду розумних прадідів і прабаб, але запланувати вундеркінда однаково не вийде. Геніальність це генетична рулетка. Природа завжди залишає останнє слово за собою.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2401 | 05/12/2014 Діти - Різне про дітей та підлітків

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус