ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Хвойный лес в саду  
Перші ознаки застуди. Що робити  
Самостоятельно организованный низкобюджетный ремонт в вашем жилище - какие материалы предпочесть  
Дайвінг у Хургаді  
Блог або сайт? У чому фішка?  
Мстители - отряд крутых супергероев  
10 методів боротьби з пізніми вечерями  
10 смачних бананових десертів  
Як робиться китайський масаж гуаша  
Що готовить сезон вірусів  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
ікра   лате   Free   реєстр   br-1180   холера   вирусного   подарунок   спирт   троянда   киоск   жінок   едкий   Сказ   дитячі  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Мікшерний пульт для звукозапису
Мікшерний пульт для звукозапису
Мікшерний пульт для звукозапису   
    Мікшерний пульт для звукозапису
   
   

Якщо при записі треку використовується більш ніж одне джерело звуку, обійтися без мікшерного пульту просто неможливо. Саме огляду мікшерних пультів і присвячена ця стаття. Що стосується домашнього звукозапису, то наявність пульта завжди є безсумнівною перевагою, адже він дозволяє записувати й зводити матеріал, керувати моніторами, регулювати поканально частоти, та й у принципі робить роботу музикантів зручніше.

Гарний мікшерний пульт повинен забезпечувати всі ці функції й, до того ж, виконувати їх на максимально високому рівні. Кожний канал повинен мати еквалайзер, регулятор передпідсилювання, рівень гучності, кнопки індивідуального прослуховування SOLO і приглушки MUTE. Також необхідна наявність моніторної шини з регулюванням балансу й регулятором рівня. Але все-таки найголовнішою вимогою до пульта є кількість каналів, яка буде залежати від кількості звукових джерел. В умовах домашнього запису, де звичайно використовується невелика кількість інструментів, буде цілком достатньо недорогого пульта, такого як, наприклад, вироб фірм Behringer або Alto. Передпідсилювачі цих пультів з великою натяжкою можна назвати працездатними, тому особливе розчулення викликає широко розрекламований "безшумний предпідсилювач студійного класу IMP" у пультах Behringer, тому що його кількість шумів, викривлень і перешкод просто дуже велика. Предпідсилювачі ALTO у цьому плані не на багато кращі, але це не привід радіти, адже вбудований процесор іноді підносить сюрпризи, видаючи зовсім немислимі обробки.

Мікшерний пульт Behringer MXB-1002

Якщо вибирати з ряду недорогих пультів Behringer, зверніть увагу на модель MXB-1002 Eurorack. Цей пульт хоч і має весь пнрнлік "радістей", якими нас "балує" Behringer, але на відміну від інших моделей цієї фірми він оснащен однієї опцією, завдяки якій робота стає більш зручною. Керування каналами по гучності в цьому мікшерному пульті здійснюється за допомогою фейдерів, що дозволяє бачити, який канал у цей момент задіяний. Крім цього над майстер-фейдером установлений світлодіодний індикатор піків. Цей пульт досить компактний, тому займає зовсім не багато місця на столі, а його можливості цілком підійдуть для домашньої студії. Якщо вміло ним користуватися, враховуючи його сильні й слабкі сторони, він стане гарним помічником у роботі музиканта.

Мікшерний пульт Alto S8

Приблизно в тій же ціновій категорії, що й представлений вище Behringer, перебуває й пульт ALTO S-8. У деяких аспектах є більш функціональним, чим вже згаданий MXB-1002 Eurorack. Пульт оснащений двома стереоканалами, двома шинами посилань на ефекти, а також чотирма моноканалами, кожний з яких має мікрофонний вхід XLR, лінійний вхід, кнопку включення обрізного фільтра, регулятор чутливості, еквалайзер, два регулятори рівня посилань, потенціометр рівня й піковий світлодіодний індикатор.

На сьогоднішній день ринок переповнений величезною кількістю різноманітних моделей пультів популярних фірм у різних цінових діапазонах, та не бракує інформації, адже всі вони не раз обговорювалися на конференціях і форумах. Вибирати є із чого. Найкраще відразу придбати гарний пульт, в ідеалі цифровий, але спочатку, не маючи особливо навичок роботи, можна обійтися й недорогими Behringer, Alto, Phonic, Nady і писати демо гідної якості.


   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6401 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус