ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Як зробити крем сильніше вдвічі  
Дитяче свято - недитяча праця  
Розміри ваших грудей - чи варто турбуватися  
Тапас - закуски з батьківщини гаспачо  
Якого кольору ефективна таблетка  
Предостережения для наращивания волос  
Рациональное питание рожениц и современные подходы к грудному вскармливанию грудного ребенка  
Епітафія Ярошу  
ПРОГРАММА вступительного инструктажа по вопросам охраны труда  
Преимущества использования металлоконструкций  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
лікування   кондиц   масаж   дифтерія   мебель   конфликтов   РИХТУВАННЯ   Облік,   монополія   пігментація   Хребта   .com   буркун   острова   блискавка  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Бюро перекладів для кожного клієнта
Бюро перекладів для кожного клієнта
Що є сучасним висококласним бюро перекладів? По суті це згуртований колектив однодумців, що складається з професійних висококваліфікованих лінгвістів і перекладачів!


Що є сучасним висококласним бюро перекладів? По суті це згуртований колектив однодумців, що складається з професійних висококваліфікованих лінгвістів і перекладачів! Будь-яке замовлення, що поступає в агентство, виконується, по можливості, в найбільш короткий проміжок часу. В основному команда співробітників агентства складається з перекладачів, працюючих дистанційно в різних містах країни.
   
   Бюро перекладів Exito в Києві має в наявності перекладачів текстів загальної тематики, вузьких фахівців, кваліфікованих редакторів, досвідчених експертів в усіх новітніх технологіях, навіть безпосередніх носіїв оригінальних мов. Агентство перекладів зазвичай надають наступний перелік послуг: переклад текстів технічної спрямованості; переклад українських текстів на будь-яку з мо; переклад іноземних текстів на українську мову.
   У наш час багато бюро перекладів, що бажають досягти певної міри конкурентоздатності на ринку, успішно знаходять і навчають перспективних фахівців в області перекладацької діяльності. Основними постійними замовниками таких досвідчених перекладацьких колективів є не лише великі компанії, але навіть державні установи.
   
   У сучасних бюро перекладів активно впроваджуються в робочий процес нові технології і самі останні розробки по програмному забезпеченню. До таких нововведень відносяться: єдина база термінів і всілякі системи управління глосарієм. Для заохочення постійних клієнтів і залучення нових, майже в кожному агентстві перекладів існує система бонусів і індивідуальне абонентське обслуговування.
   Гарантією якості виконаної агентством роботи служить фінішне редагування тексту перекладу суперкваліфікованим фахівцем в цій області і навіть безпосереднім носієм мови перекладу. Таким чином, перевіряється і читабельність тексту.
   
   Вартість роботи агентством перекладів підраховується виходячи з кількості друкарських знаків в тексті. Це найбільш точний розрахунок, а стандартною типовою сторінкою є 1800 знаків в програмі Word. Ця цифра - своєрідний еталон при роботі з текстами. Щоб підрахувати перекладацькі сторінки - кількість знаків в тексті перекладу ділять на1800.
   Окрім основних послуг, бюро перекладів надає більш розширений їх спектр: переклад текстів економічної і юридичної тематики, переклади текстів на багато світових мов, локалізація сайтів. Кращий елемент конкурентоздатності висококласного агентства перекладів - відмінна якість послуг, що надаються.
   
   Вітчизняні бюро перекладів прагнуть надавати послуги на все більш високому рівні, переймаючи жорсткі міжнародні стандарти роботи.
   

Автор: exito | Відгуки: 0 | Перегляди: 2196 | 14/11/2014 Товари та послуги - Поради з вибору

Ссылка на статью:


Комментарий
    Judithger05:15 02-03-2017    
wh0cd838129 <a href=http://cialis20mg2017.com/>Cialis 20 Mg</a>
    Judithger12:12 20-01-2017    
wh0cd838129 <a href=http://amitriptyline5.top/>amitriptyline</a> <a href=http://tenorminonline.gdn/>tenormin generic</a> <a href=http://diclofenacgel.us/>diclofenac</a> <a href=http://buyinderal.gdn/>inderal</a> <a href=http://buy-amoxil.site/>buy amoxil


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус