ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Пішохідні туристичні маршрути в південному пригороді Тайбея  
10місць на планеті, де вас можуть з’їсти  
12 салатів з риби й морепродуктів  
Історія зачісок  
Бегонія  
Ми навчилися говорити, але чи навчилися ми спілкуватися?  
Жіночі кофти  
Урок 6:«Разработка Web-сайта»  
Сравнение Сoncrete5. Перспективы C5extras.com  
Недороге просування сайтів  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
протокол   групи   Пептиди   менингококковая   лупа   ПІДПРИЄМСТВА   рослини   радіо   алое   Кадастрове   Гібіскус   10-ий   Меморандум   ТОВАРИСТВА   паркет  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Бюро перекладів для кожного клієнта
Бюро перекладів для кожного клієнта
Що є сучасним висококласним бюро перекладів? По суті це згуртований колектив однодумців, що складається з професійних висококваліфікованих лінгвістів і перекладачів!


Що є сучасним висококласним бюро перекладів? По суті це згуртований колектив однодумців, що складається з професійних висококваліфікованих лінгвістів і перекладачів! Будь-яке замовлення, що поступає в агентство, виконується, по можливості, в найбільш короткий проміжок часу. В основному команда співробітників агентства складається з перекладачів, працюючих дистанційно в різних містах країни.
   
   Бюро перекладів Exito в Києві має в наявності перекладачів текстів загальної тематики, вузьких фахівців, кваліфікованих редакторів, досвідчених експертів в усіх новітніх технологіях, навіть безпосередніх носіїв оригінальних мов. Агентство перекладів зазвичай надають наступний перелік послуг: переклад текстів технічної спрямованості; переклад українських текстів на будь-яку з мо; переклад іноземних текстів на українську мову.
   У наш час багато бюро перекладів, що бажають досягти певної міри конкурентоздатності на ринку, успішно знаходять і навчають перспективних фахівців в області перекладацької діяльності. Основними постійними замовниками таких досвідчених перекладацьких колективів є не лише великі компанії, але навіть державні установи.
   
   У сучасних бюро перекладів активно впроваджуються в робочий процес нові технології і самі останні розробки по програмному забезпеченню. До таких нововведень відносяться: єдина база термінів і всілякі системи управління глосарієм. Для заохочення постійних клієнтів і залучення нових, майже в кожному агентстві перекладів існує система бонусів і індивідуальне абонентське обслуговування.
   Гарантією якості виконаної агентством роботи служить фінішне редагування тексту перекладу суперкваліфікованим фахівцем в цій області і навіть безпосереднім носієм мови перекладу. Таким чином, перевіряється і читабельність тексту.
   
   Вартість роботи агентством перекладів підраховується виходячи з кількості друкарських знаків в тексті. Це найбільш точний розрахунок, а стандартною типовою сторінкою є 1800 знаків в програмі Word. Ця цифра - своєрідний еталон при роботі з текстами. Щоб підрахувати перекладацькі сторінки - кількість знаків в тексті перекладу ділять на1800.
   Окрім основних послуг, бюро перекладів надає більш розширений їх спектр: переклад текстів економічної і юридичної тематики, переклади текстів на багато світових мов, локалізація сайтів. Кращий елемент конкурентоздатності висококласного агентства перекладів - відмінна якість послуг, що надаються.
   
   Вітчизняні бюро перекладів прагнуть надавати послуги на все більш високому рівні, переймаючи жорсткі міжнародні стандарти роботи.
   

Автор: exito | Відгуки: 0 | Перегляди: 2657 | 14/11/2014 Товари та послуги - Поради з вибору

Ссылка на статью:


Комментарий
    Judithger05:15 02-03-2017    
wh0cd838129 <a href=http://cialis20mg2017.com/>Cialis 20 Mg</a>
    Judithger12:12 20-01-2017    
wh0cd838129 <a href=http://amitriptyline5.top/>amitriptyline</a> <a href=http://tenorminonline.gdn/>tenormin generic</a> <a href=http://diclofenacgel.us/>diclofenac</a> <a href=http://buyinderal.gdn/>inderal</a> <a href=http://buy-amoxil.site/>buy amoxil


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус