ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Коньяк і його виготовлення  
Гарантированно высокое качество вашей продукции - специальные фрезы для ЧПУ машин и цанги ER  
Біль у правому боці  
Лабораторная работа: ОПРЕДЕЛЕНИЕ УСЛОВИЙ ТЕПЛОВОГО КОМФОРТА ПРИ РАЗЛИЧНЫХ СИСТЕМАХ ОТОПЛЕНИЯ В ПОМЕЩЕНИЯХ.  
Рейкбек, як додатковий дохід в онлайн покері  
Грудне молоко необхідне маляті  
Ідеальний живіт  
«Малиш» - підтримка з рідної землі  
Побудова систем вимірювання метеорологічних параметрів навколишнього середовища на основі продукції від італійського виробника Delta Ohm  
Подагра  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
лихорадки   прилади   грипп   фітбол   веб-сайт   особи   isic   капитал   мода   подорожі   мобильный   Контакт   іграшки   вирусного   кактус  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вчиться зосередженості
Вчиться зосередженості
Зосередженість - є найціннішою якістю, яка зможе приносити гармонію, цілісність і рівновагу у ваше життя й життя оточуючих вас людей   Якщо ви у хвилини хаосу зможете утримати рівновагу, ви побачите, що всі проблеми можно розв’язати.
   Незалежно від роду ваших занять або характеру проблем вміння зосереджуватися вам ніколи не перешкодить. Зосередженість — якість, яка приносить гармонію, цілісність і рівновагу у ваше життя. Зосереджена людина може залишатися спокійною в океані кризи й здатна ухвалювати мудрі, зважені рішення.
   Зосередженість убереже вас від хвилювань по дрібницям і допоможе зберегти холоднокровність. Зосередженість допоможе вам зміцнити відносини в родині, підвищити фінансову дісциплину.
   Найлегший спосіб навчитися зосереджуватися — це зосереджувати увагу на справжньому моменті. Взагалі, якщо ви випробовуєте стрес, ваші думки звичайно перебувають або в минулому, або в майбутньому. Але, якщо ви відзначили своє самопочуття в той момент, коли думкою ви перебуваєте не тут і не зараз, ви зрозумієте, що роздратовані й вас легко вивести з рівноваги. Наприклад, якщо ви думаєте про те, наскільки ви зайняті і як багато справ вам ще потрібно бути зробити протягом дня, а в цей момент хтось звертається до вас із питанням, відповідь на нього може здатися вам непосильною ношею. Сконцентрованість на власній зайнятості припускає, що ваша увага блукає десь в іншому місці. Це підсилює враження загальної завантаженості, а навколишнє уявляється обтяжним.
   Однак якщо ваша увага зосереджена на справжньому моменті, ви займаєтеся тільки однією справою й тільки до по його завершенню переходите до наступного. Така зосередженість дозволяє вам підвищити ефективність, а життя перестає видаватися занадто важким. Якщо ви проживаєте життя хвилину за хвилиною, віддаючи кожній свою увагу, воне стає більш цікавим й насиченим. Це тому, що вас не відволікають події минулого й можливі події майбутнього.
   
   Якщо ви зосереджені на однієй справі й вас відволікають питанням, ви без труда можете змістити акценти у своїй увазі й охоче відповісте на запитання. Замість жалю із приводу нестачі часу ви одержите спокій і легкість.
   Зосередженість несе в собі спокій. Якщо ви в мінути хаосу зможете утримати рівновагу, ви зрозумієте, що всі проблеми розв’язувані. Замість того щоб згадувати, яким важким був учорашній день і яким напруженим видасться день завтрашній, ви зможете сповна насолодитися сьогоднішнім днем і витягти з нього максимум задоволень.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 40909 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Психологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус