ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Китайська народна асоціація дружби з закордоном (КНАДЗ)  
Домашні спа - процедури це просто й недорого!  
Каталог статей, як засіб просування в мережі  
Ліки для схуднення смертельно небезпечно  
Кава в турці – як приготувати каву еспрессо вдома  
ОСТРАЯ ДИЗЕНТЕРИЯ  
8-фактів досягнення медицини  
Де пройти навчання новим професіям через Інтернет  
Провести банкет - что для этого нужно?  
Як лікувати застуду під час вагітності  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Іспанія   ДВС-синдром   шубы   легенів   герпес   культура   Діагностика   світлові   вина   менеджмент   шкіри   КОМУНАЛЬНОГО   ІНСТРУКЦІЯ   коригуванн   флюктуация  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Студійні монітори й навушники
Студійні монітори й навушники
Студійні монітори й навушники    Студійні монітори й навушники
   
   

Ще однієї невід'ємною частиною обладнання на будь-якій студії звукозапису є студійні монітори і навушники. Деякі вважають, що без чогось одного можна обійтися, але не думаю, що така думка несе в собі істину. Потрібно мати й те, і інше, тому що процедури сведення й мастерінга проводяться за допомогою різних акустичних систем. Пов'язане це з тим, що в навушниках сигнал прослуховується більш роздільно, у той час як у моніторах відбувається сполучення із правого й лівого каналів, що дає можливість операторові почути загальне звучання. Музиканти з досвідом розуміють важливість якісної акустики й знають, що гарні монітори близького поля коштують дорого.

Для тих, хто тільки почав свій шлях у роботі із записом, найкращим варіантом буде придбання недорогого комплекту від M-Audio, Behringer, ESI і інших марок виробників нижнього цінового й середнього діапазону. Не дивлячись на недовіру до цих виробів з боку музикантів, вони проявляють себе вже не як колонки для комп'ютера, а як монітори. А для домашньої студії таких моніторів вистачить із головою. Краще не використовувати саморобні монітори, які дехто виготовляє і пропонує у якості альтернативи фірмової продукції. Пов'язане це з тим, що ці, виготовлені "клубом умілих ручок", вироби, навіть при використанні якісних динаміків і корпуса, а також підсилювача від дорогої моделі, не мають достатнього захисту від перевантажень і шумозаглушення. Відбувається це від того, що у кустарних умовах неможливо виготовити каскади захисту потрібної якості, що буде позначатися на довговічності моніторів і якості їх звучання

Студійні монітори ESI near 06

Найпоширенішим вибором перших моніторів близького поля для домашньої студії серед початківців є монітори ESI near 04 і монітори Behringer Truth. Вони не мають вражаючимх уяву або навіть цікавими характеристиками, скоріше навіть навпаки: на режимах, близьких до максимальних, монітори показують неприйнятний розкид частот, та й загальна чистота звуку на цих моделях змушує бажати кращого. Але що стосується потужності й звукового тиску, то їх можливості дозволяють повноцінно працювати зі звуком, а завдяки пристойно виконаним корпусам прибираються зайві вібрації. Це є явною перевагою в порівнянні зі звичайними акустичними системами.

Behringer Truth B2031A

Якщо говорити про навушники для звукозапису, то тут кращим вибором стане продукція фірм AKG, Beyerdynamic, Shure, Audio-technica і т.п., які вже багато років займають лідируючі позиції в цій області й цілеспрямовано орієнтують свою продукцію на роботу зі звуком.


   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5222 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус