ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Интерьер спальни  
Наружная облицовка зданий дагестанским камнем - минимум сложностей, идеальный эффект!  
Одне яблуко в день підтримує здорове травлення  
Дієта при алергії  
Складаємо косметичку для відпочинку на морі  
Парфумерія Діор класика поза часом  
Комбіки Marshall: серія MG  
Тема 3. Организационные коммуникации  
Вчитеся вибирати  
Капустяна дієта  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
продукции   тканини   вина   Воно   жінки   спид   Сказ   комір   Новая   ПРОДУКТЫ   колючі   ТОВАРИСТВА   особи   мода   10-ий  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Основні властивості тканин для м‘яких меблів
Основні властивості тканин для м‘яких меблів
Сировинний склад обумовлює всі споживчі властивості тканини для м‘яких меблів. Якщо натуральні компоненти дозволяють матеріалу зберігати природні гігієнічні й тактильні властивості, то синтетичні волокна надають тканині міцність. Для виготовлення тканин для меблів використовуються натуральні, синтетичні, штучні волокна та їх комбінації.


Основні властивості тканин для м‘яких меблів
   
   Склад тканин
    Сировинний склад обумовлює всі споживчі властивості тканини для меблів. Якщо натуральні компоненти дозволяють матеріалу зберігати природні гігієнічні й тактильні властивості, то синтетичні волокна надають тканині міцність. Для виготовлення тканин для меблів використовуються натуральні, синтетичні, штучні волокна та їх комбінації.
    Для виробництва більшості меблевих тканин використовуються синтетичні волокна. Це обумовлене тим, що сучасне синтетичне волокно є гіпоалергенним, практично не утворює часток пилу, у них виключений розвиток бактерій.
    При виборі меблевої тканини слід враховувати технічні характеристики кожного виду волокна.
   
   Щільність
   
   Щільність виміряється в грамах на квадратний метр і впливає на довговічність і зносостійкість меблевої тканини. Мінімальний показник щільності для меблевих тканин - 200 г/кв.м. Чим більше щільність меблевої тканини, тем вона більш якісна.
   
   Стійкість до стирання
   
   Стійкість до стирання виміряється кількістю циклів на стирання. Найбільш популярним показником стирання (зносостійкості) є результат тесту Martindale («мартіндейл»).
    Принцип тесту полягає в наступному: шматок меблевої тканини, що випробовується, закріплюється на гладкій пінопластовій поверхні. Абразивом (матеріалом що тре) слугує повсть, яка прикріплена до металевого диску. Диск із абразивом починає терти меблеву тканину круговими рухами з невеликим зусиллям. Один круговий рух відповідає одному циклу. Випробування на гладких поверхнях проводять до появи трьох рваних ниток, на ворсових - до повного стирання ворсинок на основі тканини. У підсумку кожному зразку меблевої тканини привласнюється показник Martindale.
    Чим вище цей коефіцієнт, тем довше меблева тканина прослужить. Різні меблеві тканини залежно від сировинного складу й свого типу мають різний поріг стирання. При кількості циклів на стирання понад 20000 меблева тканина вважається надійною.
   
   Пілінгуємість
   
   Пілінгуємість - це утворення катишків на поверхні меблевої тканини. Саме відсутністю пілінгуємості характеризується якісна меблева тканина.
    Визначення стійкості до пілінгостворення визначають у процесі випробування меблевої тканини на стійкість до стирання. Якщо на матеріалі після 500 циклів катишків не з'явилося, меблева тканина вважається якісною.
   
   Розрив по шву
   
   Для визначення міцності меблевої тканини при навантаженні по шву використовується спеціальний тест, який повинен визначити момент, коли при певному навантаженні тканина розривається по шву.
    Суть цього тесту полягає в тому, що на меблевій тканині робиться стандартний шов, який згодом зазнає навантаження. Тест проводиться з меблевою тканиною, прошитої перпендикулярно ниткам основи, і із тканиною, прошитої перпендикулярно ниткам утоку. Навантаження збільшується до певної межі, потім виміряється отриманий розрив (наскільки розкрився шов).
   
   Вогнестійкість
   
   Для перевірки вогнестійкості існує сигаретний тест, який полягає в наступному: беруться два шматочки поролону й обтягаються меблевою тканиною яку тестують. Ці деталі туляться одна до одної під кутом 90 градусів, імітуючи диван. Розкурена сигарета кладеться в місце стику деталей. Якщо під час трьох випробувань сигарета, догорівши вщент, не запалила імітацію дивана, то тест вважається пройденим.
   
   Замовлення м'яких меблів на сайті Мій Диван
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2657 | 21/09/2014 Товари та послуги - Меблі

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус