ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Вірусний гепатит  
Нестандартные подарки для современных женщин и мужчин - как удивить близких и коллег  
Интересные сведения про рестораны  
Діяльність КНР у всесвітніх та регіональних політичних і економічних організаціях  
6-й тиждень вагітності  
Озеро «Синевир»  
Швидка індексація сайту  
Фотообої. Трохи про історію  
Контрольная работа по учебной дисциплине «Социальная педагогика»  
Довідатися стать дитини на 6 тижні вагітності  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
гормон   договор   Лептоспироз   роди   грипп   світлові   подорожі   паратиф   часть   Сказ   chanel   захворюванням   эффективности   комір   краси  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Чи шкідливі памперси малятам
Чи шкідливі памперси малятам
З появою одноразових підгузків, навряд чи хтось погодиться розлучитися з ними, але не дивлячись на все це, багато батьків ще не до кінця довіряють їм. Та все частіше задаються питанням, що краще використовувати для маленької...


З появою одноразових підгузків, навряд чи хтось погодиться розлучитися з ними, але не дивлячись на все це, багато батьків ще не до кінця довіряють їм.

Та все частіше задаються питанням, що краще використовувати для маленької дитини - підгузки або багаторазову марлю, яку використовували споконвіків.

Тому після численних дискусій про шкоду памперсів, в інституті здоров’я дітей було проведено наукове дослідження, яке виявило, що мікроклімат усередині памперса досить сприятливий для шкіри.

Було фіксовано набагато менше випадків пелюшкового дерматиту, почервоніння, середня температура усередині кокона ніяк не змінювалася в гіршу сторону в порівнянні із тканинними підгузками.

Цей чудовий винахід істотно полегшує життя сучасним мамам, полегшуючи догляд за малям.

Однак, носіння памперсів більше трьох годин може викликати в дітей неприємні тілесні відчуття й до того же роблять процеси сечовипускання й дефекації недоступними для контролю.

Тому дуже бажане міняти підгузки хоча б кожні 3години й між перевдяганням улаштовувати маляті повітряні ванни хвилин на 10-15.

Нагадаємо, сучасні одноразові підгузки це високотехнологічна багатошарова конструкція.

Як улаштовані одноразові підгузки :

- Внутрішній шар, який прилягає до шкіри малят, звичайно, повинен бути м’яким. Але немаловажне й те, що цей шар представляє із себе однобічний насос - пропускаючи вологу усередину підгузка, не дозволяє їй виходити назад, таким чином, шкіра маляти залишається увесь час сухою.

- Другий шар, провідний, розподіляє вологу по всій поверхні, забезпечуючи рівномірне усмоктування.

- Третій шар вбираючий, містить вологовбирний гелевий матеріал, який усмоктує в кілька разів більше своєї ваги. Саме від здатності цього шару поглинати й утримувати сечу залежить якість підгузків. Якщо підгузок не міняється після заповнення гелевого шару, то він починає діяти як звичайний непроникний підгузок і виникають можливі ускладнення: пелюшковий дерматит, ефект компресу.

- Зовнішній шар запобігає проникненню рідини, що залишилася, назовні. У сучасних якісних підгузках даний шар пористий, й забезпечує подих шкіри маляти

- Немаловажна наявність м’яких еластичних гумок, що охоплюють ніжки дитини. Ці бар’єри повинні запобігти протіканню підгузка, але не натирати й не перетягати шкіру дитини.

Щоб підгузки стали підмогою, а не перешкодою й джерелом розчарувань, Клуб Тема вирішив дати кілька порад:

1. Підгузки, необхідно підбирати індивідуально. Ті, які пасують дитині подруги, можуть не підійти вашому маляті. Навіть найкращий підгузок може не підійти вашій дитині через алергійну реакцію на крем з алое або незручних саме для нього застібок, або ще з якої-небудь причини. Тому не купуйте нові для вашої дитини підгузки у великій кількості, беріть спочатку одне-два впакування на пробу. Підгузки існують для дівчаток і для хлопчиків, і відрізняються вони не кроєм, а розподілом наповнювача-абсорбенту. В дівчачих моделях абсорбент розташований посередині, а в хлоп’ячих - попереду, ближче до живота. Є моделі унісекс - у них наповнювач розподілений рівномірно.

2. Підгузки бувають різних розмірів, цифри на впакуванні означають типова вага дитини, якій призначена дана модель. Якщо вага дитини проміжна між двома розмірами, краще купити підгузки побільше, інакше тісні гумки будуть натирати ніжну шкіру.

3. Ефективність і якість одноразових підгузків визначається кількістю і якістю абсорбенту. Саме від цього залежить швидкість усмоктування вологи, надійність підгузка й стан шкіри маляти. Від кількості і якості абсорбенту залежить і ціна різних моделей одного розміру.

4. Найкращі одноразові підгузки не врятують шкіру дитини від роздратувань і попрілості, якщо міняти їх занадто рідко. У маляти перших трьох місяців життя стілець частий, міняти підгузки потрібно через 1,5-2 години, тому нераціонально користуватися моделями з великою кількістю абсорбенту. Дитині по старше надійні підгузки тривалої дії потрібні на прогулянці, при виході у світ і вночі. Решта часу їх треба міняти частіше, тому можна використовувати моделі простіше.

5. Навіть користуючись самими надійними комфортними і якісними підгузками, потрібно влаштовувати шкірі маляти провітрювання.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2575 | 09/09/2014 Медицина та здоров'я - Цікаві факти

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус