ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Чем поможет потенциальным кредитозаемщикам кредитный справочник?  
5 способів точного підрахунку зайвої ваги  
Обережно! Гельмінтоз  
Способи розкручування сайту  
Line 6 POD 2.0  
Краса в окулярах  
Фітнес для ледачіх  
Лікнеп для мандрівника якщо тур не відбувся  
Косметика для проблемної шкіри, як зберегти шкіру гарною й здоровою  
Требования пожарной безопасности при эксплуатации наиболее распространенных объектов предпринимательской деятельности (часть 8)  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
хламідіоз   СТАТУТ   ІНСТРУКЦІЯ   лате   питання   HTML   недвижимость   лего   продуктів   онлайн   Життя   стиль   менингококковая   повар   Arnold  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Три мутації підвищують ризик дитячого ожиріння
Три мутації підвищують ризик дитячого ожиріння
Сьогодні дитяче ожиріння - це одна з головних медичних проблем не тільки в нашій країні, але й у світі. Згідно зі статистикою, якщо темпи росту епідемії ожиріння залишаться колишніми, до 2014 року число страждаючих ожирінням...


Сьогодні дитяче ожиріння це одна з головних медичних проблем не тільки в нашій країні, але й у світі.

Згідно зі статистикою, якщо темпи росту епідемії ожиріння залишаться колишніми, до 2014 року число страждаючих ожирінням британських дітей досягне одного мільйона.

Але міжнародна група дослідників не втрачає надії, вона виявила три мутації, пов’язані з високим ризиком розвитку ожиріння в ранньому віці. На думку вчених, виявлені ними нові генетичні фактори ризику в сукупності можуть відповідати приблизно за 50відсотків випадків важкого ожиріння.

Співробітники Імперського коледжу Лондона, Національного центру досліджень у Нір-Па де Калі (Франція), і декількох науково-дослідних інститутів Європи й Канади, зрівняли результати розшифрування генома 1380 дітей і дорослих з важким ожирінням з даними 1416 добровольців без проблем з надлишковою вагою.

У результаті було виявлено 38генетичних варіацій, які значно частіше зустрічалися в пацієнтів з ожирінням. Потім на наявність цих варіацій були перевірені більш 14тисяч жителів Європи.

У результаті зі значним збільшенням ризику ожиріння в дітей і важкого ожиріння у дорослих в минулому зв’язано три мутації. Одна з них локалізується поблизу від гена PTER (його функція дотепер невідома) і, по підрахунках авторів дослідження, зв’язана приблизно з кожним п’ятим випадком ожиріння в дітей і із третю випадків важкого ожиріння серед дорослих європейців.

Друга мутація розташована в гені NPC1, яку деякі дослідження зв’язують із контролем апетиту. По підрахунках учених, вона зв’язана приблизно з 10відсотками дитячого ожиріння й з 14відсотками ожиріння в дорослих.

Нарешті, третя мутація пов’язана з геном МАF, що контролюють продукцію гормонів інсуліну й глюкагену. З її наявністю автори зв’язують 6відсотків випадків ожиріння в дітей і 16відсотків випадків важкого ожиріння в дорослих.

Для того, щоб точніше визначити поширеність виявлених мутацій, їх взаємодію й вплив на ризик ожиріння, потрібні додаткові дослідження.

Проте, учені впевнені, що в майбутньому отримані ними дані можуть лягти в основу генетичних тестів для раннього виявлення ризику розвитку ожиріння в дитини, що дозволить забезпечити своєчасну профілактику й лікування захворювання.

Відзначимо, що фахівці не раз переконували нас, що проблема ожиріння здобуває великі масштаби й вимагає участі уряду в її рішеннях.

Дитяче ожиріння приводить до того, що хвороби, які раніше вважалися сугубо дорослими підвищений тиск, високий рівень холестерину, наявність жирів у крові й діабет, остеоартрит, і навіть деякі види раку починають зустрічатися в підлітків.

Та, на жаль, з віком надлишкова вага починає переважати й у більшості дівчат, у яких спереду серйозні навантаження по зачаттю, виношуванні й народженню дітей.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2935 | 09/09/2014 Медицина та здоров'я - Цікаві факти

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус