ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
    Гроші, кредити, депозити
    Договіри
    Жінка на роботі
    Охорона праці
    Перші кроки в бізнесі
    Питання податків
    Протипожежна безпека
    Робота, резюме
    Устави, засновницькі документи
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Как нужно пеленать ребенка  
Столкновение систем Open Source на CeBIT 2013  
Сексуальна несумісність, чоловіків через це кидають частіше, чим жінок  
Какие сайты хорошо работают с Drupal?  
Десертне вино  
Фотороллеты (тканевые ролеты для окон) – красиво, удобно, надежно  
Менопейс - менопауза без проблем!  
Чи вживає Ваша дитина наркотики?Це можна виявити за допомогою поліграфа(детектора брехні)  
Як вибрати турку для ідеальної кави  
Грамотная терпеливая деликатная сиделка - достойный уход за лежачими пациентами  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
1756   робіт   гормонів   джаз   норматив   тема   дитяче   устав   еволюція   искусство,   терапія   синтетичні   прання   видалення   тиждень  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Хорол пишається своїми вихованцями!
Хорол пишається своїми вихованцями!
Хорол, 3 вересня – за ініціативи голови наглядової ради ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» Володимира Анатолійовича Почепа, на приміщенні другого корпусу Хорольського агропромислового коледжу Полтавської аграрної державної академії урочисто відкрито меморіальну дошку на честь Героя України Івана Махтейовича Балюка.


Серед гостей заходу присутні представники ПАТ „Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів“ голова наглядової ради Володимир Почеп та генеральний директор Артем Кузьменко, голова районної ради Юлія Бойко, працівники і студенти коледжу. Особливо приємно бачити і самого Героя зі своїми вірними заступниками.
   
    «Шановні гості! Шановні наші студенти! Я завжди говорю так: «Всяка школа відома не кількістю, а славою своїх випускників». Зараз перед вами стоїть простий сільський хлопець, бувший наш ученик відділення електрифікації, чоловік, який сам себе створив, Герой України і просто чудова людина – Балюк Іван Махтейович», - саме такими словами директор Агропромислового коледжу Ростислав Тарасович Гузик розпочав святкову промову з нагоди урочистого відкриття меморіальної дошки.
   
   Від імені колективу Хорольського молококомбінату висловив свою повагу голова наглядової ради Володимир Анатолійович Почеп: «Шановні присутні! Шановний Іван Махтейович! Я особисто та мій колектив пишаємось, що ми живемо поруч, працюємо, ходимо по одних стежках з такою людиною як Ви. Не так давно ми робили деяку аналітику на тему співпраці з Вашою агрофірмою. Тож хочу навести деякі цифри. За 24 роки співпраці наш завод, так би мовити з рук Героя України, отримав 91 050 тонн молока. Якщо ж конвертувати цей об’єм в продукцію, то отримаємо близько 17 510 тонн дитячого харчування. Виходить, ПАТ «Хорольський МКК ДП» разом з Іваном Балюком вигодували 175 тис. здорових малюків. Зауважу, що жоден мегаполіс України не надасть таких показників по народжуваності. Низький Вам уклін, Іван Махтейович, та велика вдячність за Вашу роботу. Я повинен сказати, що тут стоять молоді люди – студенти коледжу, які прийшли в цей заклад, щоб здобути знання. Я думаю, що ви абсолютно правильно зробили свій вибір. Дозволю припустити, що всі ви досить часто дивитесь по телебаченню на всіляких зірок, от зірка перед вами! Рівняйтесь на неї, працюйте над собою, вчіться! Борітесь і поборете! За вами майбутнє України!».
   
   Багато гарних слів пролунало на адресу справжнього господаря землі, завзятого трудівника та директора за сумісництвом приватної агрофірми «Україна» Великобагачанського району Полтавської області, Героя України, Заслуженого працівника сільського господарства України.
   
   Сам Іван Балюк з теплом згадав роки навчання в Хорольському технікумі, що дав йому путівку в життя. Розповів про свій трудовий шлях. З непідробною гордістю поділився досягненнями власної агрофірми та її колективу. Серед якого п’ятеро колег Заслужені працівники сільського господарства України та шестеро жінок, відзначених Орденом княгині Ольги. Звернувся з настановою і до студентства: «Я бажаю вам не шукати десь далеко кращої долі, а підіймати свої села, свої міста. Саме головне, навчайтеся так, як подобає нашому українському студенту! Дай вам Бог здоров’я!».
   
   Відтепер кожен із студентів, йдучи на пари, бачить до яких висот потрібно прагнути. І хто знає, можливо й серед них є майбутній Герой, що одного разу згадає Івана Балюка, назвавши своїм взірцем
   

Автор: bk.ru | Відгуки: 0 | Перегляди: 1797 | 09/09/2014 Бізнес - Гроші, кредити, депозити

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус