ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
7 правил керування гнівом  
Неврит лицьового нерва  
Харчування при запорах  
Модна чоловіча білизна сексуальна джентльмен  
Кілька порад по догляду й утриманню морських свинок.  
Радикальний метод схуднення  
Главные особенности гидроабразивной резки металла  
Стійки для світлового обладнання  
Помідорова дієта худнемо з розумом  
Дієтичні каші на сніданок  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Діагностика   Twitter   методы   href   фото   шахта   Виникнення   Дієта   полинь   дозвілля   Яндекс   клапан   дітей   HTML   вода  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Тільки померлі доктори не брешуть
Тільки померлі доктори не брешуть
Лекція ДОКТОРА УОЛЛОКА про здоров’я й застосування вітамінів і мінералів. Текст перекладений на російську мову й надрукований з фонограми зі збереженням авторської лексики   
   
   "Померлі доктори не брешуть".
   
   Лекція доктора Уоллока.
    
   Мені дуже приємно зустрітися з усіма вами.
   Я виріс на фермі, це на заході графства Сент-Луїс. В 50-х роках ми починали з розведення м’ясних корів. Якщо ви знайомі з розведенням домашньої худоби, ви, напевно, знаєте, що єдиний шлях заробити гроші в сільськім господарстві - це виростити власні корми, виростити власну кукурудзу, соєві, боби й сіно. На млині для нас розмелювали кукурудзу, боби й сіно, додаючи туди безліч вітамінів і мінералів. Так ми готували корми для корів. Через 6 місяців цих корів можна вже було виставляти на ринок, ми робили відбір, залишаючи краще поголів’я для себе. І, що цікаво, роблячи це для корів, ми
   самі, уявляєте собі, не вживали ніяких мінералів і вітамінів, але ж ми були молоді, прагли прожити 100 років без усяких болів і нездужань. Це мене дуже сильно хвилювало, і я запитав свого батька: " Тато, скажи, чому ти й для нас не робиш того, що для цих корів?" І тоді батько подарував мені мудру думку, він сказав: "Помовчи, хлопець, ти повинен цінувати те, що щодня маєшь свіжі продукти з ферми. Сподіваюся, ти мене розумієш?"Я, звичайно, не став більше приставати, не прагнув втрати обід або вечерю. Потім я вступив у сільськогосподарську школу й, одержавши науковий ступінь, став фахівцем із тваринництва, по польових культурах і ґрунтознавству.
   Після цього я поїхав на 2 року в Африку. Там мені вдалося виконати свою хлоп’ячу мрію, я працював з Мауром Паркінсом, багато з вас пам’ятають його по його книзі. Це велика людина.
   Через 2 року я одержав телеграму із запрошенням працювати в зоопарку в Сент-Луїсі. Національний інститут здоров’я виділив зоопарку позичку в розмірі 78 млн. доларів, і їм потрібний був ветеринар, який робив би розтин тварин, що вмерли природньою смертю в зоопарку.
   Я погодився. Приїхав, але звичайно, мені доводилося робити розтин тваринн померлих не тільки в цьому зоопарку, але й у зоопарках Брукволдса, Чикаго, Нью-йоркского національного зоопарку, Лос-анжелесского і т.д.
   У мої обов’язки входило не тільки робити розтин тварин, що вмерли природньою смертю, але й знаходити й спостерігати тварин надчуттєвих до забруднення навколишнього середовища, тому що на початку 60-х років ніхто доладно нічого не знав про екологічні проблеми й катастрофи. Отже, досліджуючи причини смерті людей і тварин, я зробив 17500 розтинів, і от до якого висновку я прийшов.
   КОЖНА ТВАРИНА Й ЛЮДИНА, ЩО ВМЕРЛИ ПРИРОДНЬОЮ СМЕРТЮ, ВМИРАЮТЬ ВІД НЕПОВНОЦІННОГО ХАРЧУВАННЯ, ТОБТО ВІД ДЕФІЦИТУ ЖИВИЛЬНИХ РЕЧОВИН.
   Результати хімічних і біохімічних аналізів показали, що природня смерть наступає через неправильне харчування, і це так мене вразило, що я повернувся до історії з коровами. Я написав 75 наукових статей і праць. 8 підручників разом з іншими авторами й одну книгу самостійно. Її продавали за 140 доларів для студентів-медиків. Я друкувався в 1700 газетах і журналах, виступав у телепередачах і де я тільки не виступав.
   Але тоді, в 60-х роках мої праці мало кого хвилювали. Що мені залишалося робити? Довелося повернутися до навчання й стати лікарем, а це дозволило мені використовувати усі ті знання в харчуванні, які я одержав у ветеринарній школі.
   І, як ні дивно, це спрацювало. Я провів 15 років у Торкмунде, штат Арігон, де займався звичайною лікарською практикою. І сьогодні я прагну поділитися з вами своїми знаннями й висновками, отриманими за ці 10-12 років.
   
   І ЯКЩО ВИ ВІНЕСЕТЕ ЗВІДСИ ЛИШЕ 10% ТОГО, ЩО ПОЧУЄТЕ, ВИ ВБЕРЕЖЕТЕ СЕБЕ ВІД БЕЗЛІЧІ НЕПРИЄМНОСТЕЙ, СТРАЖДАНЬ, ЗАОЩАДИТЕ БЕЗЛІЧ ГРОШЕЙ І ПРОДОВЖИТЕ НА БАГАТО РОКІВ СВОЄ ЖИТТЯ.
   Вам не досягтися цього, тобто не одержати цих додаткових років життя, не досягтися свого генетичного потенціалу просто так. Без яких-небудь зусиль із вашої сторони.
   Тепер прагну сказати вам головне.
   ГЕНЕТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТРИВАЛОСТІ ЖИТТЯ СТАНОВИТЬ 120-140 РОКІВ.
   У цей час можна нарахувати лише 5 народностей, представники яких доживають до віку 120-140 років на Сході, Тибеті й у західному Китаї.
   Ці люди були описані ще в 1964 році Джеймсом Хілтоном, що написали книгу “Загублений обрій”.
   Найстаршою людиною, згідно наявним там даним, хоча я допускаю, що є деякі перебільшення, був доктор Чи з Китаю, що народився в Тибеті. Коли йому було 150 років, він одержав від імператорського китайського уряду особливий сертифікат, що засвідчує, що йому дійсно 150 років, а народився він в 1677 року. Коли йому здійснилося 200 років, він одержав другу грамоту. Документи свідчать, що вмер він у віці 256 років …
   У східному Пакистані жила група людей, яких називали богазами. Ці люди теж відомі як довгожителі. Вони жили 120-140 років. У колишньому Радянському Союзі грузини, що вживають молочнокислі продукти, живуть до 120 років. Вірмени, Абхазці, Азербайджанці доживають, прекрасно зберігшись до 120-140 років. В 1973 році у січневому номері “Нешионалгеографік” була поміщена спеціальна стаття про людей, які прожили 100 років і більш. Мені запам’яталися три із цієї безлічі фотографій.
   На одній зображена жінка у віці 136 років. Вона сиділа в кріслі, курила кубинську сигару, пила горілку й брала участь у вечірці. Вона прекрасно веселилася, не прикута до ліжка в будинку старих, якому ще потрібно щомісяця виділяти 2000$ зі свого рахунку. Вона насолоджувалася життям в 136 років. На іншій фотографії були зображено 2 подружні пари, що святкують 100 і 115 річниці свого весілля. На третій фотографії був зображений чоловік, що збирає чай у горах Вірменії. Згідно із записами його метрик – дати народження, хрещення, записи даних його дітей йому 167 років, і він був самою старою людиною на планеті того часу. У західній півкулі славляться своїми довгожителями індіанці Волкобанди й знамениті жителі Еквадору, що жили в Андах, у південно-східному Перу, а також улюблені племена Тіті-Кака й Мачу-Пічу.
   Американка Маргарет Піч зі штату Вірджинія, внесена в книгу рекордів Гіннеса, як сама стара американка, умерла у віці 115 років від недостатності харчування. Точніше вона вмерла від ускладнення після падіння. Хто з вас скаже, від чого вона могла вмерти? Правильно! Від остеопорозу! Жінка вмерла від дефіциту кальцію в організмі. У неї не було серцево-судинної недостатності, раку або діабету, але через 3 тижні після падіння вона вмерла, тому що в організмі в її не вистачило кальцію. Дуже цікаво, її дочка сказала, що перед смертю в Маргарет Піч була тяга до солодкого. Це захворювання відоме за назвою Пайка, ми будемо говорити про нього пізніше.
   АЛЕ ЗВИЧАЙНО, ЯКЩО ВИ СИЛЬНО ЗАХОПЛЮЄТЕСЯ ШОКОЛАДОМ АБО СОЛОДКИМ, ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО У ВАШОМУ ОРГАНІЗМІ НЕ ВИСТАЧАЄ ХРОМУ Й ВАНАДІЮ.
   В одній із третіх країн миру, у Нігерії, вождь племені Бауе вмер у віці 126 років. На похороні одна з його численних дружин хвасталася, що коли чоловік умер у віці 126 років, у нього були всі зуби свої. А це ознака того, що й інші органі його виконували свої функції належним чином.
   Один чоловік із Сирії вмер у віці 133 років у липні 1993 року. Його внесли в книгу Рекордів Гінеса не тому, що йому було 133 року, багато доживають до цих років, і не тому, що в 80-літньому віці він одружився в 4 раз, а тому, що після 80 років він став батьком 9 дітей. Якщо ви підрахуєте, що на кожну дитину треба 9 місяців, плюс рік на грудне вигодовування й рік між кожною дитиною, у вас вийде, що цей герой–виробник ставав батьком і після 100 років. От після чого його внесли в книгу рекордів Гінеса. Так що не зневіряйтеся, хлопці, у вас ще є надія!
   ТЕПЕР ДЕЩО НАУКИ.
   У листопаді 1993 року в Арізоні був зроблений цікавий експеримент.
   Три пари провели в ізоляції три роки, де їли здоровішу їжу, яку вирощували самі, дихали очищеним повітрям і пили незабруднену воду. Коли вони вийшли, їх обстежували медики–геронтологи з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі. Усі дані, аналізи крові й інші, життєво важливі показники були закладені в комп’ютер Лос-анжелесского Університету, який видав прогноз, що якщо вони будуть продовжувати жити в такому ж режимі, вони зможуть прожити 165 років.
   І все це зайвий раз доводить, що прожити 120-140 років цілком можливо.
   СЬОГОДНІ ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ АМЕРИКАНЦІВ 75.5 РОКІВ, А ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ МАГІСТРА АБО ЛІКАРЯ 58 РОКІВ.
   Тому якщо прагнете відвоювати в життя 20 статистичних років, не ходіть в медичну школу. Є дві основні речі, які ви повинні зробити, щоб потрапити в число довгожителів.
   ЯКЩО ВИ ДІЙСНО ПРАГНЕТЕ ДОЖИТИ ДО 100–140 РОКІВ, ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ НАЙВАЖЛИВІШЕ:
   Поперше: потрібно уникати небезпек, не наступати на міни, тобто уникати безглуздих і безпричинних небезпек. Звичайно, якщо ви граєте в російську рулетку, курите й п’єте, вибігаєте на середину швидкісної дороги в годину пік, щоб вас вдарила машина, ви чи навряд доживете до 120. Усе це звучить забавно, але ви не уявляєте, тисячі людей вмирають у рік через те, що роблять подібні дурості. І я прагну, щоб ви подумали про це, там, де можливо, ви повинні убезпечити й захистити себе. Іншими словами, якщо у вас є можливість запобігти хворобі, особливо невиліковній, ви повинні цією можливістю обов’язково скористатися.
   По-друге, ви повинні робити тільки те, що приносить користь. ВАМ НЕОБХІДНО 90 ХАРЧОВИХ ДОБАВОК: 60 МІНЕРАЛІВ, 16 ВІТАМІНІВ, 12 ОСНОВНИХ АМІНОКИСЛОТ І ПРОТЕІНОВИХ БІЛКІВ И 3 ОСНОВНИХ ЖИРНИХ КИСЛОТ. Усього 90 добавок до щоденної дієти, інакше у вас розів’ються захворювання, викликані їхнім дефіцитом.
   Сьогодні про це пишуть у газетах, говорять по радіо, по телебаченню, усе про це знають, тому що цікавляться здоров’ям, довголіттям і харчовими добавками, і лікарі з нами говорять постійно. Але не тому, що їх до цього примушує їхня медична професія. Не подумайте, що це медики просять газетярів, ні, це відбувається тому, що така інформація сприяє кращому розповсюдженню газет.
   Моя улюблена стаття з’явилася в журналі “Тайм” 6.04.92 року і якщо ви її не читали, я настійно рекомендую дістати її в будь-який шкільній або публічній бібліотеці, зробити кілька фотокопій і приклеїти їх на двері у ванною й на холодильнику.
   Це всеосяжна стаття, у якій говориться, що вітаміни спроможні побороти рак, серцево-судинні захворювання й руйнівну дію старіння. На 6-ти повчальних сторінках цієї статті є всього одна негативна думка, висловлена доктором, якому автор статті ставить запитання. Що ви думаєте про вітаміни і мінерали, як харчові добавки до нашого харчування? І от що відповідає цей доктор: “Поглинання вітамінів не приносить користі”, вважає Віктор
   Хубин, професор медицини Нью-йоркської медичної школи Маутсинай. “Усі вітаміни, як доповнення, лише роблять нашу сечу більш коштовною”.
   Якщо спробувати перекласти ці слова на загальнолюдську мову, виходить, що ми мочимося доларами, якщо приймаємо вітаміни й мінерали, тобто витрачаємо впусту долари на вітаміни й мінерали. От що він праг сказати.
   І, якщо це опублікували, виходить, у цьому щось є. Але от, що я повинен вам сказати після того, як я зробив 17500 розтинів на 14501 тварині із усього миру й на 3000 людей, і завжди сам праг бути здоровішим, маючи дітей, онуків, та ще й правнуків. Я вважаю, що, НЕ ІНВЕСТУЮЧИ В САМОГО СЕБЕ НА ВІТАМІНИ ТА МІНЕРАЛИ, ВИ ІНВЕСТУЄТЕ В ДОБРОБУТ І ПОЛІПШЕННЯ ЖИТТЯ ДОКТОРІВ МЕДИЦИНИ.
   Я твердо вірю, що саме ми сприяємо збагаченню лікарів.
   За період між 1776 р. і другою світовою війною уряд США витратило близько 8, 5 млн. Доларів на охорону здоров’я, наукові дослідження в області охорони здоров’я.
   Зараз на охорону здоров’я витрачається 1, 2 трлн. доларів у рік і цього ще дуже мало, і адже кожному хочеться, щоб медицина була безкоштовною.
   І я вам скажу, що якщо ми будемо використовувати для сільського господарства, точніше для тваринництва, медичну систему людського типу, ваші котлети обійдуться вам 275 доларів за 0,5 кг. А от якщо ви скористаєтеся тою сільськогосподарською системою, яку ми застосовуємо у тваринництві, страхування на родину з 5 людей буде становити 10 доларів на місяць. Так що можете робити вибір. Я переконаний, що оскільки ми сприяємо збагаченню лікарів за допомогою страхування й державних субсидій, вони нам теж дещо повинні. А повинні вони нам хоча б надсилати інформаційні листи про результати новітніх медичних досліджень.
   Хто–небудь із вас, що сидять тут, одержував коли-небудь подібну інформацію від свого лікаря? Ні. Цікаво, правда? Але в мене є велика кількість інформації, яку ви могли б одержати. Прагну поділитися з вами.
   Перше - ВИРАЗКА ШЛУНКУ. Хто-небудь із вас чув, що причиною виразки шлунку служить стрес? Уже 50 років тому ми знали у ветеринарії, що виразки у свиней викликаються бактеріями. Дозволити собі дорогу операцію на шлунку свині ми не могли, а якби й змогли, то ваша свиняча відбивна обходилася б вам 275 доларів за 0,5 кг.
   Ми довідалися, що існує мінерал, вісмут, за допомогою якого ми могли запобігти й вилікувати виразку шлунку у свиней без усякого хірургічного втручання. Ми так і зробили, і лікування звиразки обходилося 5 доларів на свиню. Це лікування за допомогою вісмуту, інших мінералів і тетрацикліну. Отже, 1 чайна ложка в день - і можна вилікувати виразку. Так що знову у вас є вибір. Можна вилікуватися за 5 доларів або дозволити, щоб вас розрізали. Вибір за вами.
   Далі, яка друга причина смертності серед американців. Так, це жахливе захворювання, РАК. У вересні 1993 року в національному інституті онкології Бостонскої медичної школи після спостереження за раковими хворими заявили, що ними виявлена протиракова дієта. Дослідження проводилися в Китаї по тій простій причині, що в китайській провінції Хинай був зареєстрований найвищий рівень захворювання раком.
   Протягом 5 років дослідженню піддалися 29000 людей. Їм давалися вітаміни й мінерали в 2 рази перевищуючі норми, рекомендовані для американців, тобто, якщо рекомендована денна норма вітаміну С – 60 мг, то хворі одержували 120 мг.
   Аллан Пол, людина відзначена двома Нобелівськими преміями, говорив, що якщо ви прагнете попередити ракові захворювання за допомогою вітаміну С, ви повинні споживати його 10 000 мг у день. І от результат, лікарі, які сперечалися з ним, уже перебувають на тому світлі (царство їм небесне), а Алан Пол живе й здраствує. Йому 94 роки, він працює по 14 годин на день, 7 днів у тиждень, живе на ранчо в Каліфорнії й викладає в Каліфорнійському університеті в Сан-Франциско.
   Тільки вам слід зробити вибір, прислухатися до порад покійних докторів або ж дотримуватися думки доктора Підлоги. Отже, цілком нормально приймати вітамін С – подвійну норму, вітамін А - подвійну норму, нічого поганого не трапиться. А також цинк, рибофлавін і молібден, і т.п. І одна група особливо корисна. У неї входять три компоненти: вітамін Е, бета-каротин, мінерал селен. Ці три компоненти потрібно вживати в подвійній денній нормі, і якщо ви витягнете тільки 0,5% користі, уже добре.
   У групі пацієнтів, що одержували вітамін Е, бета-каротин, мінерал селен протягом 5 років, смертність у всіх випадках захворювання знизилася на 9%, тобто 10 з кожних 100 хворих, приречених умерти, вижили; а ракові хворі, приречені на смерть, які приймали ці три компоненти, в 13 випадках з 100 вижили. В випадках раку шлунку й стравоходу, що переважають у провінції Хінай, 21% вижили, тобто 21 людей з 100. І в цьому випадку ваш лікар повинен був вам надіслати цю інформацію. Якщо він не праг брати на себе відповідальність, то він хоча б міг інформувати вас, щоб ви могли самі зробити вибір. От чому таке відношення до пацієнтів я вважаю просто смішним, а з іншого сторони це ще одне підтвердження їх байдужості.
   Далі АРТРИТ. З вересня 93 року в медичній школі Гарварда й Бостонскій лікарні проводилося лікування курячим білком хворих з розпухлими в результаті артриту суглобами. Вибиралися хворі, стан яких не поліпшувався в результаті медикаментозного лікування артриту. Ці хворим проводилися ін’єкції аспірину, мезотріксіду, преднізолону, кортизону, різні методи фізіотерапії. Єдине, що залишалося, це хірургічне втручання по заміні суглоба. Тоді я сказав: "Послухайте, ці люди стільки вистраждали, що якщо вони погодяться постраждати ще 90 днів, усього 3 місяця, я зроблю невеликий експеримент". Добровольців на цей експеримент погодилося 29 людей. Ці 29 людей, у яких усі можливості медицини були вичерпані, а поліпшення так і не настало, піддалися наступному лікуванню: їм давали щоранку чайну ложку з верхи роздрібненого курячого хряща, розведеного в апельсиновому соку. І через 10 днів за спостереженням медичної школи в Гарварді всі болючі запалення й відчуття зникли. Через 30 днів вони вже могли собі дозволити дещо, а через 3 місяця функції суглобів повністю відновилися.
   А тепер я вас розсмішу. Смішна частина пов’язана з висловленням доктора, який проводив це дослідження в Гарвардській медичній школі. Він оголосив курячий хрящ ліками, тому що, якщо щось допомагає вилікувати хворобу, виходить, це можна називати ліками, видаваним по рецептах. Ми відразу ж бачимо, що його мізки починають гарячково підраховувати “…300 доларів капсула, усього 25 пацієнтів…” і т.п. Ну, а якщо з усім цим зв’язуватися немає бажання, можна піти в аптеку і купити ноксіджелон, жінки добре знають цей засіб. Його примають для зміцнення нігтів і волосся. Основним компонентом є коров’ячий хрящ, який в свою чергу є гарним зміцнювальним засобом для ваших хрящів і костей. Воно приготовлене з яловичих хрящів і зв’язувань. Якщо ви будете приймати по 0,5 ч.л. щодня з апельсиновим соком у співвідношенні 1 унція на 100 фунтів ваги з колоїдними мінералами, то наступного разу, коли я сюди прийду, ви піднімітеся на сцену й почнете мене цілувати й обіймати, якщо ще згадаєте про артрит.
   Хто з вас коли-небудь чув про хворобу Альцгеймера? Зараз про неї все знають, а коли я був маленьким хлопчиком, хвороби Альцгеймера просто не існувало.
   Тепер же це один з розповсюджених недугів, що вражає одного із двох людей, що досяглися віку 70 років. Досить страхаючі дані. А як визначити й вилікувати хворобу Альцгеймера на ранній стадії у тварин? Уявіть собі, які б збитки понесли фермери, якби свиноматка не пам’ятала, навіщо вона підійшла до годівниці.
   Тому 50 років тому стали вивчати у тваринництві, як запобігти й вилікувати на ранній стадії хворобу Альцгеймера. Робили ми це за допомогою великих доз вітаміну Е. Ви повинні були одержати листа від вашого доктора в липні 1992 року, тому що серйозна науково-дослідна школа Каліфорнійського університету Сан-Дієго з 1992 року виступила із заявою, що вітамін Е сповільнює втрату пам’яті при хворобі Альцгеймера. І в цьому вони відстали від ветеринарної медицини років на 50. Саме тому можливо вам надійніше ходити до ветеринара. Тепер скажіть мені, кому з вас доводилося випробовувати таке неприємне переживання, як КАМЕНІ В нирках. Так ОТ бачу кілька рук. О’ кей!
   Скажіть, від чого, насамперед ваш доктор вимагав щоб ви відмовитися в харчуванні? Від кальцію. І ніяких молочних продуктів, ніяких продуктів, що містять кальцій.
   Тому, що існувала впевненість, ”кальцій” у нирках з’являється з кальцію в продуктах, які вживаються в їжу.
   Насправді камені в нирках походять із ваших власних костей. Коли ви відчуваєте дефіцит кальцію, отоді ви маєте кальцій у нирках. Тисячу років назад знали, що для того, щоб запобігти появі каменів у нирках свійських тварин, їм треба давати побільше кальцію, магнезії й бору. Але бики, барани, молочна худоба й вівці мають таку анатомію, що коли вони занедужують цією хворобою, вони просто вмирають.
   Коли ж у нас з’являються камені в нирках, від болю залишається тільки жалкувати, що ти не можеш вмерти. Ми знаємо, як потрібно запобігати цьому захворюванню. Ви повинні були одержати від вашого доктора лист ще в 1993 році, і в ньому повинне було говоритися, що кальцій знижує ризик утвору каменів у нирках. Було вивчено більш 40000 пацієнтів, які були розділені на 5 категорій. У групі, що одержувала найбільшу кількість кальцію, ні в кого не було каменів у нирках. Пом’ятаєте, я говорив вам, що лікарі доживають до 58 років, а ми з вами до 75,5. Отож, група людей-професіоналів, які вказують вам, як жити, і запевняють, що ви не повинні вживати сіль, кофеїн, не їсти вершкове олія, а їсти маргарин, не робити всякі дурості, вмирають у віці 58 років, у той час, як люди у віці 120-140 років кладуть шматок кам’яної солі в чашку чаю, а п’ють вони по 40 чашок у день, тобто вживають по 40 шматків солі в день, готують їжу на вершковім маслі замість маслинового й живуть до 120 років. Так кому ж ви вірите. Тим, хто живе до 120 або тим, хто живе до 58. Вибір за вами. І, проте, деяких з них я дуже поважаю. Серед них доктор Стюард Картред. Йому 38 років. Він сімейний лікар. Він займається проблемами аневризми. Це розпухання ослабленої артерії через втрату еластичності тканини. В 1957 році ми довідалися, що причиною аневризми є дефіцит міді в організмі. Ми працювали тоді над проектом, по якім ми спостерігали 200 тисяч індичок. Їм давали спеціальний раціон, у який були включено 90 живильних речовин. І в перші 13 тижнів рівно половина індичок умерли. При розтині в 125 тисячі індичок виявилося, що вони вмерли від аневризми. Збільшивши вдвічі кількості міді в раціоні харчування, фермери виростили 500 тисяч індичок, і жодна з них не впала в результаті аневризми.
   Цей експеримент був зроблений на мишах, кішках, собаках, коровах, свинях і ще не знаю на які тварин. І ми прийшли до думки, що саме дефіцит міді є причиною захворювання.
   
   ПЕРЕДЧАСНА СИВИНА – перша ознака, що у вас дефіцит міді в організмі. Причому, шкіра зморщується, тому що порушується еластичність тканин, з’являються круги під очима, лінії на лиці, і ви стаєте схожі на висушений чорнослив. Крім того, існує така проблема як ВАРИКОЗНЕ РОЗШИРЕННЯ ВЕН, причиною якого є порушення еластичності тканин, усе ваше тіло починає провисати, на руках, грудях, животі, на щоках повисає, і ви йдете до косметологів й вимагаєте пластичної операції. Насправді ж набагато дешевше, практичніше й безпечніше, якщо ви будете приймати колоїдні мінерали.
   А тепер я вас познайомлю з іншим лікарем - Мартіном Картером. Він умер у віці 57 років. Він одержав ступінь лікаря в Гарвардській медичній школі, ступінь доктори медицини – в Йеле. Коли його розкрили, виявилося, що причиною смерті з’явилася аневризма аорти. Такий висновок лікаря з лікарні Рокфеллерівського Університету. Отож, вмер доктор, від дефіциту міді. У нього теж була “недорога” сеча. А от інший приклад. Досить відомий адвокат з Детройта Елен Джойс Уолтер умерла в 44 роки. Вона відвідувала один із самих модних спортивних клубів, знаєте, зараз усе жінки прагнуть мати сталеві кості при малих витратах. Вона теж умерла від аневризми. За результатами розтину симптоми нагадували параліч або крововилив. Причиною цього є теж “дефіцит міді”.
   Хто-небудь із вас чув про людину по імені Стюард Буркер? Він написав 5 книг про здоров’я, дієту, харчування, він одержав ступінь магістра медицини в медичній школі Тора - це одне із кращих медичних авторитетів у Бостоні. Його книги включають дієту для втрати ваги. Він писав ці книги для двадцятилітніх і молодше, а сам умер у віці 40 років. Хотілося б вам піти прикладу й дієті цієї людини? Він умер в 40- літньому віці від кардіоміопатії, причиною якої є дефіцит селену в організмі. Деякі фермери просто приходять у магазин, де продаються корми, і купують селен в ін’єкціях або таблетках для своїх тварин, щоб запобігти цьому захворюванню.
   Доктор Стюард Буркер, хлопець, який написав 5 книг по живильних продуктах, умер в 40 літньому віці через дефіцит селен у своєму харчуванні. У нього теж була “недорога” сеча. Повірте, ви можете повністю запобігти кардіоміопатії всього за 10 центів у день, і якщо ви це не знаєте, ви просто закінчені дурні. Інакше я просто вас назвати не можу, якщо ви не приймаєте в день на 10 центів селен, щоб урятувати власне життя.
   Багато з вас, можливо, знають цю жінку. Її кличуть Гейл Кларк. У віці 47 років вона була головним кардіологом графства в Сент-Луїсі, і догадайтеся, від чого вона вмерла? Вона вмерла від кардіоміопатичного нападу. І ви, напевно, не раз бачили, як корови, які з молоком інтенсивно втрачають велику кількість кальцію, підбирають камені, кістки, намагаються жувати сторонні предмети, гальку, покрівельну дрань. Гарному фермерові необхідно доповнити їхній раціон мінералами, а якщо ні, то вони можуть з’їсти й сарай цілком. У людей такий феномен спостерігається часто. Вагітні жінки відрізняються тим, що вони постійно чогось прагнуть. Штовхаючи чоловіка в бік, говорять: “Агов, вставай, прагну морозива із солоним огірком.” Це відбувається тому, що зростаючий плід забирає з організму потрібні йому мінерали.
   НЕВЕЛИКА ПОРАДА: ПОДИВИТЬСЯ НА СВОЄ ОБЛИЧЧЯ. ЯКЩО ВИ ПОБАЧИТЕ РОЖЕВІ ПЛЯМИ, ЦЕ СВІДЧЕННЯ РАННЬОГО ДЕФІЦИТУ СЕЛЕНУ.
   Виявивши, почніть приймати колоїдний селен протягом 6 місяців. Усе зникне. За півроку вам вдасться повернути цей процес назад. Адже якщо плями зникнуть зовні, вони зникнуть і на внутрішніх органах, на мозку, серці, печінці, нирках.
   А в кого з вас низький цукор у крові? Добре! Приблизно 10%. Напевно, вам доводилося бачити занадто активних дітей, що накидаються на цукор.
   ДЕФІЦИТ ХРОМУ Й ВАНАДІЮ ПРИВОДИТЬ ДО НИЗЬКОГО ЗМІСТУ САХАРА В КРОВІ. Якщо не звертати уваги на це, розів’ється всім відоме захворювання ДІАБЕТ.
   Що стосується ДЕФІЦИТУ ОЛОВА в організмі, ЦЕ ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ В ТАКОМУ РОЗПОВСЮДЖЕНІМ ЯВИЩІ ЯК ЛИСИНА В ЧОЛОВІКІВ, і в багатьох тут присутніх очевидний дефіцит олова. І якщо цей дефіцит довго не заповнювати, розвивається ГЛУХОТА.
   Далі випливає ДЕФІЦИТ БОРУ в організмі. Жінки повинні поважати й знать бор. Він допомагає зберігати в костях ужитий кальцій, щоб охороняти вас від остеопорозу. Бор допомагає виробленню естрогена, а чоловікам виробленню тестостерону. Якщо не вживати достатню кількість бору, ви, жінки, будете дуже сильно страждати під час менопаузи, випробовуючи всі неприємні для цього періоду відчуття. А чоловікам при нестачі тестостерону й зовсім доводиться туго. Їм загрожує передчасна ІМПОТЕНЦІЯ.
   Перша ознака ДЕФІЦИТУ ЦИНКУ в організмі, коли ви ВТРАЧАЄТЕ НЮХ І СМАК, коли вам не подобається їжа, приготовлена дружиною, і ви скаржитеся, що не відчуваєте смаку.
   “ Як, я провела весь день на кухні, щоб приготувати смачний обід, а ти навіть нічого не хвалиш”. “Цікаво, я прийшов на кухню й нічого не відчув”. Це дефіцит цинку. В експериментах на лабораторні тварин з’ясувалося, що є приблизно 7 мінералів для збільшення тривалості життя вдвічі.
   Пам’ятаете, я говорив вам, що нам необхідно 90 елементів живлення: 60 мінералів, 16 вітамінів, 12 амінокислот, 3 жирних амінокислот.
   І нам дуже щастить, рослини здатні робити необхідні нам амінокислоти, вітаміни й жирні кислоти. Рослинам це роблять, і вам необхідно вживати в їжу 15-20 рослинних компонентів у день, щоб одержати ці необхідні 90 елементів. Теоретично це можливо, але більшість американців цього не робить.
   Середній американець вважає, що якщо він з’їв небагато картоплі у вигляді чіпсів, то він виконав денну овочеву норму. Отже, незважаючи на те, що це теоретично можливо, практично мало хто з нас одержує потрібну кількість вітамінів, амінокислот, жирних кислот у потрібному співвідношенні у своїй дієті. І тому, якщо вам дороге ваше життя ви повинні самі подбати, щоб приймати достатню кількість вітамінів, амінокислот, жирних кислот, тому, що я гарантую, що якщо цього не зробити, дожити до 120 або 140 років неможливо.
   
   ІНША ІСТОРІЯ.
   Це мінерали. З ними зв’язана просто трагічна історія, тому що рослини більше не містять мінерали ні в якому виді. Їх немає в ґрунті і їх немає в самих рослинах. Ми приготували для вас копію документа сенату США, документ 2.64 із другої сесії 74 Конгресу. У ньому говориться, що зміст мінералів у ґрунтах наших ферм зовсім виснажений. Тому врожай, що знімається з полів, будь то зернові, городина, фрукти, горіхи не містять мінералів. Люди, що вживають ці продукти, автоматично здобувають захворювання, пов’язані з дефіцитом мінералів, і єдиний спосіб запобігти й вилікуватися – споживати в їжу мінеральні добавки. Так говориться в документі, підписаному Конгресом США в 1936 році. Чи змінилася сьогодні ситуація до кращого?
   Ні, краще не стало. Стало, на жаль, ще гірше. І причина полягає в тому, що фермери вдобрюють ґрунт натрієм, фосфором і калієм. Три компоненти в різних комбінаціях і різних співвідношеннях. І ніхто не змусить фермера додавати в ґрунт ще 60 мінералів, тому що від них не залежить якість урожаю. Тому, щораз, збираючи врожай, тобто рослини, що висмоктують із ґрунту мінерали, багато фунтів на кожний акр, ви тим самим позбавляєте ґрунт цих самих мінералів. І якщо ви кладете назад 3 мінерали, а забираєте 60, ситуація нагадує ваш розрахунковий рахунок у банку, коли ви щомісяця кладете на рахунок 3 долара, а рахунку виписуєте на 60 доларів. Можете собі уявити, що стане з вашими рахунками. Звичайно, вони можуть лопнути.
   Я можу вам сказати, що наше з вами здоров’я теж на грані катастрофи, тому що більше немає мінералів у нашому ґрунті й тому ми з вами, усі разом і кожний окремо, несемо повну відповідальність за своє здоров’я й свідоме додаткове вживання мінералів. Мене часто запитують: “А що люди робили 1000 років тому, коли вони не мали добрив, а в їхньому суспільстві були люди, які жили багато років. І що ви думаєте про єгиптян, китайців, індусів?" Вони жили навколо великих рік: Нила, Гангу, Жовтої в Китаї, які приблизно щороку розливалися й наводнювали все навколо. І щораз під час повені, догадайтеся, що відбувалося. Вода приносила іл і гірський пісок з гір на відстань у тисячу миль. Люди молилися всім богам, які в них були, за повінь. Ми молимося, щоб їх не було. А повені збагачували ґрунт опадами, мулом і мінералами, тим самим і збагачуючи й урожай зернових культур. Король Пилип, батько Олександра Великого, одружився на 12 літній дівчинці, королеві Єгипту Клеопатрі. Вона була далеко не Елізабет Тейлор у дорогій косметиці й вбраннях. Вона була плоскогрудим худим створенням, що не відрізнялася сексапільністю. Чому ж король одружився на ній? Так тому, що у володіннях її були кращі поля зернових. Усі знали, що краще зернових, чим в Єгипті, ніде не знайдеш, а гігантська армія на чолі з його сином Олександром Великим, збиралася завоювати увесь світ. Потрібна було чудове борошно для солдатів, щоб вони могли марширувати 20 годин, битися 6 годин і перемагати. Якби вони користувалися зерновими з виснаженої мінералами ґрунту, вони б і 20 хвилин не витримали, а скоріше стали кричати “Мама, забери мене”. Вони знали, що Єгипет - краще місце,
   де можна дістати зернові культури. Повені там постачали ґрунт відмінними мінералами й усі світові культури, що дали світу велике мистецтво й технології, походять із цих місць. Вони мали більший розумовий потенціал, саме тому, що їжа, яку вони вживали, була багата змістом мінералів.
   А тепер я зроблю от що. Давайте поберемо найпоширеніший мінерал - кальцій.
   ДЕФІЦИТ КАЛЬЦІЮ є причиною приблизно 147 різних захворювань. Іноді вони називаються по імені людей, наприклад, білсползи – це коли одна сторона вашого обиччя викривляється. Це не параліч, це просто ПАРЕЗ ЛИЦЬОВОГО НЕРВА. Цей стан викликаний дефіцитом кальцію в організмі. ОСТЕОПОРОЗ - це захворювання займає 10 місце по смертності серед дорослого населення. Захворювання це дуже дороге. Операція по заміні шийки стегна або тазостегнового суглоба коштує 35000 доларів, а якщо, не приведи бог, два стегна, так це 70000 доларів. Добре, якщо вам це обходиться безкоштовно, і у вас страховка. Місіс Кітц із Ретфорда, у штаті Вірджинія, що вмерла у віці 115 років, вмерла в результаті ускладнення після падіння. У тварин остеопорозу, наскільки мені відомо, не буває. Наприклад, у вас у череді 100 корів і цього року у вас немає жодного теляти, щоб покрити всі поточні витрати й вас це турбує, так як доводиться платити за корми, послуги ветеринарові, догляд за пасовищем і фермою, добрива, за лагодження забору і т.д. У вас немає теляти, щоб продати його й одержати готівку для покриття поточних витрат. Ви дзвоните ветеринарові й говорите: “ Що відбувається? Чи непотрібне позбутися від цих корів? ”
   Ветеринар приходить, оглядає корів і говорить, що справа зовсім не у ваших коровах. Потім він оглядає бика й робить висновок. “Проблема ясна, у бика остеопороз, з його тазостегновими суглобами, йому важко спілкуватися з коровами”. Але щоб запобігти цьому небезпечному захворюванню, потрібно давати народженому теляті кальцію всього на 10 центів у день і він ніколи не буде мати остеопорозу.
   Для профілактики ПАРАДОНТОЗА Й ЗАПАЛЕННЯ ЯСЕН дантисти й парадонтологи радять вам чистити зуби після кожної їжі. Як ветеринарові, мені доводилося зустрічатися із сотнями тисяч тварин, мишей, пацюків, кроликів, собак, овець, свиней, коней, левів, тигрів, ведмедів. Вони не страждають захворюваннями ясен, вони не користуються флосом, у них часом несвіжий подих, але здоровіші ясна. Причиною того, що ми у тваринництві не зустрічаємося з захворюванням ясен, ті ж. Немає дефіциту кальцію.
   
   Далі ПРОБЛЕМА АРТРИТУ. Якщо ви пам’ятаете, ми вже говорили про курячий хрящ і желатин. 85% артритів викликане остеопорозом суглобних закінчень костей.
   Розрізняють звичайний артрит, остеоартрит, люмбаго, ревматизм, і всі вони є наслідком остеопорозу суглобних закінчень костей.
   Далі АРТЕРІАЛЬНА ГІПЕРТОНІЯ. Гіпертонія – цей підвищений тиск. Перше, що вам порекомендує лікар, це знизити зміст солі у вашій дієті. Всі це знають, коли завжди утовкмачували в голову. Але згадаємо корів. Перше, що фермер додає в їжу домашньої худоби, це шматок солі.
   Жоден фермер не буде економічно життєздатний, якщо не буде додавати худобі шматок солі. Він просто вмре побачивши рахунків від ветеринара. Він просто з розуму зійде. І нам пропонується повірити в те, що нам не потрібна сіль, що, то кількість солі, яка ми одержуємо в пшеничному хлібі, у салаті – досить. У це теж не вірте. Представляєте, лікар, який дожив до 58 років, говорить вам “не їжте сіль, не вживайте вершкове олія”, а ті, хто прожив 120 років, уживали вершкове олія й сіль. Спробуйте зробити вибір. Я брав контрольну групу в 5000 людей з підвищеним кров’яним тиском і збільшив удвічі денне споживання кальцію, а через 6 тижнів припинив експериментувати, тому що в 65 % із цієї групи кров’яний тиск нормалізувався лише шляхом подвоєння прийнятого кальцію. Коли ці пацієнти, що лікувалися в лікаря, з’являлися на прийом, лікар говорив " О, у вас нормальний кров’яний тиск. Що ви приймали? ” ”Я перебував на експерименті, приймав подвійну дозу кальцію” – відповідав пацієнт.
   
   Наступна проблема - СУДОМИ. Ви прокидаєтеся серед ночі й не можете поворухнути ногою. Звичайно це дефіцит кальцію в організмі.
   Далі ПОСТ МЕНСТРУАЛЬНИЙ СИНДРОМ, емоційно–фізичний стан, який ми називаємо істерікоектомія. У каліфорнійському інституті Сан-Дієго було запропоновано подвоїти денну норму приймання кальцію й 85% емоційних і фізичних симптомів наче й не було!
   І останнє – БОЛІ В ПОПЕРЕКУ. 85 % американців страждають болями в попереку незалежно від того, чи працюють вони за комп’ютером, чи розвантажують вантажівки або водять автобуси. Це велика американська трагедія. Насправді, болі в попереку – це остеопороз хребця, незалежно від того, чи є проблема с хребетними дисками, чи ні. Якщо диску не на чому триматися, хребець істончаєтся, руйнується, особливо, якщо у вас ДЕФІЦИТ МІДІ.
   
   Останнє, про що я прагну з вами поговорити – це ДІАБЕТ.
   Із цією проблемою був зв’язаний кожний. Це третя причина смерті дорослого населення США. Він має ускладнення, побічні ефекти, включаючи сліпоту, порушення ниркової діяльності, серцево-судинні захворювання різного ступеня. Це у свою чергу є першою причиною смертності серед американців. Якщо у вас діабет, тривалість вашого життя в середньому нижче, чим у того, у кого його немає. В 1957 ми довідалися у ветеринарії, що можна запобігти й вилікувати діабет за допомогою мінералів. Ці дані були опубліковані й офіційному журналі, що представляє науку в національних інститутах здоров’я, де було сказане: “що діабетуможна запобігти й вилікувати за допомогою хрому й ванадію” Один тільки ванадій згідно даним університету Ванкуверу, у стані замінити інсулін у дорослих діабетиків. Звичайно, вони не можуть відразу скасувати свій інсулін. Для багатьох людей процес триває 4-6 місяців, тобто це поступовий процес, протягом якого треба постійно приймати адекватну кількість хрому й ванадію. Я власними очами бачив, як це працює на сотнях і сотнях пацієнтів.
   Було б добре, якби мені вдалося переконати вас ПРИЙМАТИ МІНЕРАЛИ САМОМУ, А НЕ РОЗРАХОВУВАТИ НА ТЕ, ЩО ВОНИ ПОТРАПЛЯТЬ В ОРГАНІЗМ ІЗ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ. А тим більш залежати від того, що впаковане в коробки, пакети, пляшки.
   
   Існує три типи мінералів, на які ви повинні звернути особливу увагу.
   1 тип - металеві мінерали. Це ті, які добувають в основному з кам’яних порід. Вони засвоюються тільки на 8-12%, А коли ви досягаєте віку 25-40 років, засвоюваність їх падає до 3-5%. Дуже погано, якщо ви приймаєте щось начебто кальцію-лакте, що є звичайним металевим мінералом. Припустимо, що це кальцій–лакте в таблетках по 1000 мг. Багато з людей, приймаючи по 2 таблетки в день, говорять: "Доктор, я приймала дуже багато кальцію, але це не полегшило артрит, а стало гірше". Запитую: “А який кальцій ви приймали?" Відповідають: кальцій-лакте. От у цьому і є ваша помилка, тому що лише 250 мг із цієї кількості є металевим кальцієм. І якщо врахувати, що ви засвоюєте лише 10% із цієї кількості, що й залишилися 750 мг- це лактоза й молочний цукор, а 10% від 250 мг становить 25 мг, тобто якщо ви приймаєте 2 таблетки, ви одержуєте не 2000 мг, а 50. Виходить, що для того, щоб одержати необхідну кількість кальцію, вам необхідно приймати 90 таких таблеток у день, по 30 під час кожного приймання їжі. І не забувайте ще про інші 59 мінерали.
   В 60-ті роки в сільськім господарстві стали використовувати колоїдні мінерали. Ці мінерали являють собою металеві мінерали з амінокислотами, протеїнами, ензімами, що обволікають металевий атом. Така форма мінералів збільшує їхню абсорбцію на 40%. Саме тому харчова промисловість накинулася на цю ідею.
   Третя форма мінералів називається колоїдні мінерали.
   Вони мають найвищу абсорбцію. Але ж саме абсорбція, усмоктування, хвилює нас найбільше. Колоїдні мінерали всмоктуються на 98 %, що в 2,5 рази більше, ніж колоїдні мінерали й в 10 раз більше, ніж металеві. Колоїдні мінерали можуть бути тільки в рідкому виді й у дуже маленьких частках, в 7000 раз менше, чим червоне кров’яне тільце, еритроцит. Кожна частка негативно заряджена, а покриття кишечнику заряджене позитивно, і утворюється електромагнітне поле, яке концентрує ці мінерали навколо стінок кишечнику. Усе це разом вам дає 98% засвоєння.
   
   Рослини відіграють дуже важливу цікаву роль в утворі колоїдних мінералів. Вони у своїх тканинах перетворять металеві мінерали в колоїдні мінерали.
   Вживаючи ці рослини, ми накопичуємо їх у своєму організмі й використовуємо їх.
   Але, тому що в нашому ґрунті немає металевих мінералів, наші рослини, наші врожаї не мають у своєму складі достатньої кількості мінералів. Усі довгожителі, які жили до 120-140 років, мають багато загального. Вони всі живуть у високогірних селах вище 8000 і 14000 футів вище рівня океану. У них менш 2 дюймів опадів у рік, у них зовсім не буває дощів, не буває снігу. Це дуже, дуже сухі регіони. І як ви думаєте, вони одержують усю свою воду для питва і іригації? Від танення гірських снігів. Вода, яка виходить з-під цих льодовиків не така чиста й прозора, як гейзеровская вода, а якщо наповнити склянки й подивитися, то вона жовтувато-біла або біло-блакитна. Вона містить від 60 до 72 мінералів.
   У Тіті-Кака або в Тибеті її називають льодовим молоком. І вони цю воду не тільки п’ють, одержуючи 8-12% абсорбції мінералів, але що більш важливо, вони зрошують землі цією водою рік за роком, врожай за врожаєм, покоління за поколінням уже протягом 2,5 – 5 тисяч років. І в них немає діабетів, серцево-судинних захворювань, високого кров’яного тиску, артритів, остеопорозів, раків, катаракти, глаукоми, немає дефектів зору в дітей при народженні, немає в’язниць, немає наркоманів, немає податків, немає лікарів, і вони живуть 120-140 років без захворювань. По-вашому, важливі ці колоїдні мінерали?
   І ЩОРАЗ, КОЛИ ВИ ОДИН ДЕНЬ НЕ ПРИЙМАЄТЕ МІНЕРАЛИ, ВИ ВКОРОЧУЄТЕ СВОЄ ЖИТТЯ НА КІЛЬКА ГОДИН АБО НАВІТЬ НА КІЛЬКА ДНІВ!
   ПОДУМАЙТЕ НАД ЦИМ І БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5511 | 29/12/2010 Медицина та здоров'я - Корисні поради

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус