ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
    Гороскопи
    Релігія та дитина
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Гранульні котли Pellets Fuzzy Logic з потужністю від 15 кВт до 99 кВт  
Контрацепція для мам, що годують  
Портастудії  
Синдром Жильбера  
Лекция ”Оплодотворение и развитие плода. Изменения в системах и органах беременной по триместрам“  
Современные магазины спортивных товаров  
Антицелюлитний крем для тебе  
Страх авіаперельотів боятися нема чого  
Лялька для дівчинки  
5 дієт, які не працюють  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
розвиток   питання   лікування   мобильный   ТЮТЮНОВИХ   Послеродовые   едкий   догляд   %?3?   работа   intragup   виробів   2001   помощь   этапе  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Слово про Слово – українська християнська газета
Слово про Слово – українська християнська газета
«Слово про Слово» - це видання про Бога та Його Слово, яке потрібно знати людям. В Україні є багато різних видань, які мають за мету інформувати населення про важливі події, аналізувати сьогодення, надавати багато іншої інформації. Наше ж видання має на меті духовне відродження українського народу.


Газета «Слово про Слово» вперше побачила світ у листопаді 2012 року. Її видавцями стали Михайло Хрептак та Анатолій Якобчук. На даний момент Михайло проживає в США, але його серце назавжди залишилося вірним своїй батьківщині. Він вже давно мріяв про можливість ділитися Євангелієм через друковане видання зі своїми земляками. Так народилася ідея видавати газету, яка б мала на меті поширювати справжні християнські чесноти і Біблійні цінності. Для того, щоб ідея стала реальністю, потрібні були ті, які б могли цю ідею перенести у практичну площину. Адже видавництво газети вимагає кропіткої і постійної праці. Потрібні посвячені люди, які б могли організувати процес, шукати матеріали, редагувати тексти, займатися поширенням газети. Таку роботу з радістю і задоволенням почав виконувати Анатолій, який теж здавна мріяв про християнську газету. Анатолій зараз проживає на Тернопільщині і займається місіонерською діяльністю. З годом до команди приєдналися наші редактори, які ретельно вичитують тексти, готуючи їх до друку. Так гарна ідея втілилася у життя і газета почала виходити під назвою «Слово про Слово».
   На сьогодні газета видається тиражом 5500 шт. Розповсюджується у різних регіонах України, більш ніж у восьми областях нашої держави. Газета є некомерційним виданням, тому видається за кошти від добровільних пожертвувань і поширюється безкоштовно.
   «Слово про Слово» - це видання про Бога та Його Слово, яке потрібно знати людям. В Україні є багато різних видань, які мають за мету інформувати населення про важливі події, аналізувати сьогодення, надавати багато іншої інформації. Наше ж видання має на меті духовне відродження українського народу. Ми вважаємо, що зміни у суспільстві не можливі без Божого втручання і переродження суспільства з середини. Та криза, яку зараз переживає український народ, є наслідком аморальної безбожності, яка ніби і прикривається релігійністю, але насправді далеко від Бога. Тому ми пробуємо донести до читачів відвічні істини про зміст життя, про історію людства, про творіння, в центрі якого Джерело всіх благ – Господь Ісус Христос.
   За час існування газети ми надрукували чимало статей на самі різноманітні теми. Запустили в мережу інтернет сайт газети, на якому розміщуємо статті по газетних рубриках, новини, електронний архів газет, християнське відео, важливі Євангельські істини, які розповідають, що потрібно робити, щоб спастися та багато іншого.
   Ми раді вітати вас на нашому сайті, залишайте ваші відгуки і побажання. Ми готові спілкуватися з читачами, відповідати на запитання. Сподіваємось, що наша газета допоможе віднайти відповіді на «вічні» запитання життя. Звичайно, ми – люди, і не знаємо відповіді на всі запитання, відповісти на них може лише Творець. Але для цього потрібна особиста зустріч з Ним.
   
   Редакція «Слово про Слово»
   

Автор: anatolyyv | Відгуки: 0 | Перегляди: 2652 | 16/08/2014 Релігія, непізнане, окультизм - Релігія та дитина

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус