ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Простий секрет знаходження ідеальної ваги  
Ігрова стійка в більярді.  
Червона ікра.  
Безболісне лікування синусіту  
Смысл жизни - воплощение вашей жизненной цели.  
Нареченій на замітку. Екстремальна подорож!  
11-тий тиждень вагітності  
Line 6 Uber Metal  
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА для сторожа  
Робота в інтернеті. Реальність або «лохотрон»?  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
герпес   этапе   грудей   новини   2011   запор   Послеродовые   свет,   інсульт   салон   свет   перед   Іспанія   акая   пальт  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Мануальна терапія – за і проти.
Мануальна терапія – за і проти.
Більшість людей так чи інакше відчували біль в спині, що змушувало шукати спеціаліста, який би позбавив від неприємних відчуттів. В таких випадках, зазвичай, направляють до невропатолога. Також останнім часом ми багато чуємо про мануальну терапію. Але класична медицина навідріз забороняє її використовувати. Виникає дилема. Що ж робити?


Біль в спині пов’язана з багатьма причинами. Це і прояви остеохондрозу, і наявність протрузії чи міжхребцевої грижі, також зміщення хребців та інше. Як же проводиться лікування цих станів?
   
   Класична медицина в таких випадках передбачає використання знеболюючих, нестероїдних протизапальних, іноді стероїдних. Також рекомендує використання різних фіксуючих корсетів для обмеження рухливості патологічної ділянки. І при цьому категорично забороняє використання мануальної терапії. Тобто лікування спрямоване на усунення симптомів, але причина залишається. Стосовно міжхрбцевої грижі – майже завжди пропонується операція, що не завжди потрібно, але про це пізніше.
   
   Що ж виходить – симптоми тимчасово знімаються(правда не завжди), але причина залишається і вона проявить себе одразу після припинення лікування.
   
   Що ж являє собою мануальна терапія?
   
   Мануальна терапія – це методика, яка здатна усунути зміщення хребців і функціональні блоки, звільнити нервові корінці, відновити рух в хребетних сегментах і впливати на регресію грижі. Тобто, мануальна терапія направлена безпосередньо на причину. Так чому ж її забороняють?
   
   В більшості випадків це пов’язано із незнанням принципів мануальної терапії, а також її ефективності, адже тривалий період методика не визнавалась офіційною медициною. Також певну негативну славу мануальній терапії створюють неграмотні спеціалісти або люди, які не мають уявлення про неї і про медицину в загальному, але використовують її з метою отримання прибутку. Це печальна статистика, але вона є.
   Варто сказати, що певний негативізм до методики сформований у невропатологів за рахунок високої конкуруючої здатності мануальної терапії. Вона, зазвичай, здатна дати ефект на голці, тобто одразу після її проведення наступає значне покращення, чого не спостерігається при лікуванні класичними схемами з використанням препаратів.
   
   Також заборона мануальної терапії аргументується тим, що ніби то вона розхитує міжхребцеві суглоби, від чого розвивається нестабільність хребців, а також відбувається пошкодження хрящової тканини диску. Сперечатись ніхто не буде, що травмування має місце при використанні цієї методики, більш того, неправильне її виконання може дуже сильно нашкодити людині. Але все знову ж таки залежить від мануального терапевта і його кваліфікації.
   На противагу таким аргументам можна надати той факт, що при наявності защемлення нервового корінця при зміщенні хребців класична схема лікування не допоможе, поки корінець не звільнити, а це можна зробити лише за допомогою мануальної терапії.
   
   Лікування міжхребцевої грижі з допомогою операції – це не найкращий метод, як вважають деякі. Приблизно в 50 відсотків випадків через півтора роки після операції виникає рецидив захворювання, також існує висока імовірність ускладнень. Мануальна ж терапія дозволяє зберегти між хребцевий диск і дає можливість грижі втягуватись, крім того вона знімає подразнення нервових корінців, що покращує самопочуття.
   
   Узагальнюючи, можна сказати, що мануальна терапія не являється панацеєю, але це дуже потужний і дієвий метод лікування захворювань хребта і суглобів, але в руках спеціаліста. І, враховуючи сучасні підходи до лікування, мануальна терапія повинна не лише використовуватись, але й активно пропагуватись.

Автор: mykhailyuk | Відгуки: 0 | Перегляди: 3746 | 29/07/2014 Медицина та здоров'я - Нетрадиційна медицина

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус