ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Чистота и здоровье Вашей кожи - израильская высококачественная косметика для лица и тела  
Як правильно вибрати парфуми  
Пікантні грецькі блюда  
Спортивна ходьба, в ногах правда є!  
Cколько коштує дитина  
Требования пожарной безопасности при эксплуатации наиболее распространенных объектов предпринимательской деятельности (часть 10)  
Жіночі кофти  
Малина і її корисні властивості  
Лікування зубів під загальним наркозом  
« Пожива для розуму» або головоломки для всіх  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
роль   мануальна   Winner   Президент   izumrud   Сервис   шкіри   Міжрегіональне   співробітництво   України   коляски   відгуки   земель   болезням   виробів   модні   мобильный  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Портастудії
Портастудії
Портастудії    Портастудії
   
   
   

Для тих, хто не бачить особливої романтики в тому, щоб ламати голову над оптимальною конфігурацією апаратури й плутатися в купі проводів, є альтернативний варіант домашньої студії. Це покупка портастудиії, у якій уже, як правило, є мікрофонний передпідсилювач, мікшерний пульт, процесор ефектів, обладнання, що записує, драмшмашинка й інше. Для роботи з нею досить підключити записуване джерело звуку - будь то гітара, мікрофон або електровіолончель і нажати на кнопку запису. Більшою перевагою портастудії є те, що її можна легко брати із собою на репетиційну базу. Крім того багато портастудій оснащені записуючими Cd-Обладнаннями, завдяки чому можна відразу ж записувати матеріал на диск, розставити треки в потрібному порядку, а також установити мітки зміни сонга при записі живих концертів, тобто одержати готовий альбом. Ще однією важливою перевагою портастудій є можливість виставляти показники на мікшері вручну, завдяки чому можна зменшити кількість перешкод і викривлення в сигналі, які звичайно вносяться зовнішнім мікшером. Усі схеми мікшера в портастудії цифрові, і працюють безшумно.

Але є один недолік портастудій — це незручне редагування матеріалу. Пов'язане це з тим, що вона має маленький екран і невелику кількість органів керування. Кожна кнопка відповідає приблизно за 10 функцій, через що процес редагування стає складним і дуже тривалим. Щоб провести детальну роботу над звуком, краще використовувати комп'ютер. Із цієї причини дуже популярні моделі портастудій із цифровими вхідами-виходами або USB.

Якщо ви вирішили придбати портастудію, краще вибирати вироби, що мають як мінімум 8 каналів. Бажане було б, щоб запис проводився на жорсткий диск. Це пов'язане як із внутрішнім обсягом пам'яті, так і зі швидкістю роботи, якістю і т.д. Варіанти подешевше із записом на внутрішню пам'ять пристрою, або на карту Smartmedia теж можуть використовуватися й навіть якоюсь мірою зробити прблему із записом матеріалу легше, але все-таки вони поступаються запису на жорсткий диск

Моделі ZOOM MRS-1608 і BOSS BR-1180 відносяться до відносно недорогих приладів, які дають гарну якість запису. Їх рівень запису не поступаеться інтерфейсам і звуковим картам, хоча у звучанні записаних фрагментів відчутна "синтетіка". Ця проблема відноситься більше до портастудій, чим до комп'ютерних пристроїв. Але для аматора звукозапису такі нюанси будуть не відчутні.

Zoom MRS-1608

ZOOM MRS-1608 має можливість одночасного запису до 8 треків на жорсткий диск, обсяг якого становить 40 Гб. Крім того можна відтворювати одночасно 19 треків, серед яких 16 аудіотреків, два треки ударних і один трек бас. Частота дискретизації становить 44,1 кГц, розрядність 16 біт, стискування даних не використовується, а внутрішня обробка відбувається з розрядністю 24 біта. Якість обладнання цілком виправдовує його ціну. Крім усього іншого в цю студію вбудована драм-машина.

Boss BR-1180

У моделі BOSS BR-1180 при записі можна використовувати одночасно 10 каналів, більш того: на кожний "реальний" канал може доводитися по 8 віртуальні. Усі портастудії цієї фірми, у тому числі й BR-118, мають вбудований процесор, заснований на моделюванні COSM. Якість вбудованих обробок досить непогана, але крім того їх можна використовувати як до, так і після запису, що дуже зручно. Керування драм-машинкою проводиться за допомогою окремого каналу й окремого фейдера, що є досить традиційно для подібних моделей. Обсяг вбудованого жорсткого диска становить 20 Гб, обробки й перетворювачі 24-х бітни, частота семпліровання 44 khz.


   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5419 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус