ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
    Суспільно важливі питання
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Перепланування під час ремонту  
Договор поставки  
Сексуальна гімнастика від Мерилін Монро  
Притча: Как бабушка через ноу-хау в вере Христовой утвердилась  
О крещении детей  
Права дитини в школі  
Зайвий жирок на боках. Виправляємо ситуацію!  
Як робиться китайський масаж гуаша  
Дизайн Білої Кухні: Поради Фахівців  
Интересные обучающие онлайн игры для детей любого возраста - 2 в 1: учеба и игра  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
морі   Виникнення   статут   Контакт   інсульт   фото   роль   ЗНАНИЙ   еволюція   іграшки   ІНСТРУКЦІЯ   дитячі   фотообои   МОРКВА   тканини  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
«Наша допомога потрібна армії, а святкування почекають!». Єдиному виробнику дитячих молочних сумішей на території України виповнилося 42 роки
«Наша допомога потрібна армії, а святкування почекають!». Єдиному виробнику дитячих молочних сумішей на території України виповнилося 42 роки
Минулого тижня ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» відсвяткував 42 річницю від дня свого заснування


За ці роки єдиний виробник дитячих молочних сумішей на території України зазнав чималого розвитку. Фахівці комбінату вивчили передові методи у сфері контролю якості на всіх етапах виробництва. Освоєно нові технології, оновлено виробниче обладнання. Проведено безліч реконструкцій комбінату, результатом яких стало покращення виробництва продукції з поліпшеною рецептурою, максимально наближеною за складом і функціональністю до грудного молока та такого, що відповідає сучасним міжнародним вимогам і стандартам. Відкрита безкоштовна телефонна гаряча лінія для консультації споживачів, які мають можливість отримати відповіді на всі хвилюючі їх питання про дитяче харчування, грудне вигодовування, правила переведення на прикорм та багато іншого від медичних фахівців.
   
   Поповнено асортимент дитячих каш «Малишка» із сумішшю круп, сухих молочних сумішей «Малютка Рremium» європейського зразка, «Малиш», «Малютка», випущено новинку - дитяча негазована питна вода «Малиш». Продукція, випущена Хорольським молококонсервним комбінатом, отримала чимало визнань у вигляді нагород різноманітних профільних конкурсів. Значно виросла частка комбінату Хорольщини на ринку замінників грудного молока.
   
   Більша половина працівників комбінату досягли статусу старожилів та стали справжніми профі у своїй сфері, які наразі охоче діляться своїми унікальними для галузі знаннями та досвідом з представниками нового покоління, що приходить на поміч несучи з собою свіже бачення на звичні речі.
   
   Якщо ж говорити про теперішню ситуацію на підприємстві, то нове керівництво в особі голови наглядової ради Володимира Анатолійовича Почепа та в.о.генерального директора Артема Васильовича Кузьменка, максимально зорієнтовані на розвиток комбінату, вихід на новий рівень, розширення лінійки продукції. Не останнє місце займає й покращення мікроклімату в колективі, зміцнення єдиної команди, відбулись значні якісні зміни соціально-побутових умов для працівників.
   
   Філософія підприємства побудована на одному із найважливіших принципів - жити і працювати разом в ім'я загального блага. Він формує наші цілі та цінності , наш стиль спілкування і спосіб ведення бізнесу.
   
   Саме про це свідчить ініціатива працівників Хорольського підприємства, що радо підтримало керівництво, суть якої полягає в наступному: замість гучного та пишного святкування дня народження рідного комбінату, передати не витрачені гроші на допомогу батальйону спецпризначення «Полтава», до якого входять десятеро бійців з Хорольщини.
   
   «Я цілком згоден з позицією колективу, зараз не час влаштовувати подібні заходи. Більше того, я пишаюсь тим, які люди мене оточують. Хорольський молококонсенрвний комбінат дитячих продуктів – це дійсно одна велика родина! Родина з великим серцем та чистими помислами», - говорить голова наглядової ради Володимир Почеп.
   
   Самих же працівників Артем Кузьменко, як керівник комбінату, особисто привітав квітами та щирими словами подяки за плідну працю: «Шановні колеги! Завдяки Вашій висококваліфікованій і сумлінній роботі, професіоналізму та повній віддачі своїй справі наш комбінат святкує вже 42 річницю від дня заснування. Досвід і фаховість приходять з роками, але неодмінно приводять до успіху. Наш колектив – велика, згуртована, працьовита родина на прикладі показала цей шлях. Щиро вітаю кожного зі спільним святом! Бажаю Вам міцного здоров'я, натхнення, витривалості в роботі, мирного неба, сімейного затишку та завжди гарного настрою! А нашому підприємству бажаю стабільності, розвитку, розширення асортименту продукції та економічного процвітання! Дякуємо за Вашу роботу!».
   
   Не забули керівники комбінату й про численну аудиторію споживачів та за допомогою брендованих груп «Малютка» в таких соціальних мережах, як ВКонтакті, Фейсбук та Однокласники, протягом місяця провели не один конкурс, які були приурочені до чергової річниці підприємства. А за призи для маленьких гурманів слугували сухі молочні суміші «Малютка Premium» з пребіотиками та нуклеотидами, які за своєю якістю не поступаються європейським аналогам.
   
   Отак, скромно та без зайвого марнотратства, але при цьому з максимальною користю, ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» відсвяткував свою 42 річницю.

Автор: bk.ru | Відгуки: 0 | Перегляди: 2862 | 29/07/2014 Суспільство та політика - Суспільно важливі питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус