ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
    Алкогольні напої
    Вибір продуктів
    Все про їжу
    Все про каву
    Дієти, схуднення
    Десерти й випічка
    Другі страви
    Закуски
    Кухні народів світу
    Маленькі хитрощі
    Напої
    Перші страви
    Рецепти
    Салати
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Натуральное рациональное питание беременных  
Маски для вій  
Покупаем детский комбинезон  
Як робиться китайський масаж гуаша  
Весело-Весело зустрінемо Новий рік!  
Якого кольору ефективна таблетка  
Корінь імбиру  
Простатит  
Кофеїн порушує розвиток ембріона  
Податкова накладна 2011 р.  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
подорожі   хламідіоз   виробів   права   косметическом   менингококковая   социальная   кисн   краси   вагітності   дітьми   едкий   href   ПРОВЕРКИ   Вона  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Жирові клітини розумніше, чим видалося б
Жирові клітини розумніше, чим видалося б
Британські й американські вчені дійшли висновку, що жирові клітини в організмі людини можуть розвиватися по різних напрямках. Вони можуть перетворитися в коричневі або білі жирові клітини. Коричневі (адіпоцити...


Британські й американські вчені дійшли висновку, що жирові клітини в організмі людини можуть розвиватися по різних напрямках.

Вони можуть перетворитися в коричневі або білі жирові клітини. Коричневі (адіпоцити) жирові клітини відповідають за спалювання жирів, а білі лягають складками навколо талії.

Дослідники з Веннер-Гренс інститут при Стокгольмському університеті Барбара Каннон і Ян Недергорд заявили, що результат дослідження дуже несподіваний. Учені давно працювали над рішенням питання про те, чи запрограмовані жирові клітини заздалегідь на перетворення в той або інший вид.

Виявилося, що зовсім молоді клітини, які повинні були перетворитися в коричневі жирові клітини, мали характеристики м’язових клітин.

Це дає нам відповідь на багаторічні дискусії, - уважає професор фізіології Барбара Каннон. Відкриття пояснює ряд особливостей, що відрізняють коричневі жирові клітини від білих, а саме - їхня здатність використовувати енергію, що зовсім необхідно для м’язових клітин, щоб вони могли працювати.

У зв’язку із цим учені сподіваються задіяти потенціал коричневих жирових клітин для спалювання жиру й тим самим зробити товстих людей худими, або ж взагалі протидіяти ожирінню. Можливо, що в результаті відкриття в майбутньому вдасться впливати на молоді клітини організму, щоб вплине на їхнє перетворення в білі або коричневі клітини. Учені не втрачають на це надію.

Крім того, результати дослідження свідчать і про те, що в організмі людини є незадіяні коричневі жирові клітини, які за допомогою спеціальної стимуляції можна змусити працювати.

Уважається, що в дорослих людей запас коричневої жирової тканини невеликий, однак, за словами авторів дослідження, нові методики можуть змінити це уявлення.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3256 | 10/07/2014 Приготування їжи - Все про їжу

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус