ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
    Алкогольні напої
    Вибір продуктів
    Все про їжу
    Все про каву
    Дієти, схуднення
    Десерти й випічка
    Другі страви
    Закуски
    Кухні народів світу
    Маленькі хитрощі
    Напої
    Перші страви
    Рецепти
    Салати
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Проти -гістаминні препарати борці з алергією  
ЧУМА  
Особливості експлуатації гідроакумуляторів  
Правильне харчування й перехід на здорове харчування  
Обсяг пропускної здатності сайту  
Що готовить сезон вірусів  
Поради на вибір кольору зачіски  
Ти скоро станеш татом!  
Обслуговування сайту  
Зробити укол самій. Немає проблем  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
работа   boss   малярія   радіо   причини   Сима   фітнес   такі   хворобі   ФАКТОР   IntraGUP   косметика   флюктуация   сіль   болезням  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Жирна їжа приводить до раку
Жирна їжа приводить до раку
Виявляється, надлишок жирів у раціоні харчування в жінок може привести до раку. Саме до такого висновку прийшли європейські вчені в результаті досліджень. Онкологічне захворювання є потенційним наслідком підвищення...


Виявляється, надлишок жирів у раціоні харчування в жінок може привести до раку. Саме до такого висновку прийшли європейські вчені в результаті досліджень.

Онкологічне захворювання є потенційним наслідком підвищення рівня цукру в крові. Прийнято вважати, що цей процес пов’язаний із цукровим діабетом, однак одночасно з появою цього важкого захворювання в аматорів жирного також суттєво зростає ризик стати жертвою ракової пухлини.

По статистиці найчастіше в цьому випадку виникає в підшлунковій залозі, органах сечостатевої системи, а також приймає вид меланоми й вражає шкірний покрив.

Найстрашніше, що додаткові негативні фактори, крім надлишку жирної їжі, збільшують ступінь ризику захворювання раком. Так, чим ближче вік жінки до менопаузи, тим більше ризик стати жертвами злоякісної пухлини молочної залози.

У цілому, жінки із критично високим рівнем цукру в крові в чотири рази частіше хворіють на рак, чим ті, у кого із цим показником усе в порядку.

Дослідники так само дійшли висновку, що надлишок жирної їжі й високий рівень цукру приводять до появи зайвої ваги, а він, як давним-давно було встановлено, є одним з вирішальних факторів у розвитку раку грудей.

Жирова тканина стимулює продукування естрогену, який, у свою чергу, буквально атакує гормону залежну молочну залозу, що приводить до непоправних збоїв у її функціональному стані.

Так що вчені настійно радять усім жінкам звернути увагу на своє харчування, не тільки виходячи з міркувань про стрункість. Звичайно ж, сучасним жінкам не завжди просто дотримувати якого б то не було режиму харчування.

Однак варто подумати хоча б про процентний вміст жирів у своєму раціоні: європейські вчені визначили, що він не повинен перевищувати 40% усіх уживаних живильних речовин.

Якщо кількість жирів у меню досягає цього рівня, то варто серйозно подумати про зміну раціону, причому якомога швидше. Дослідження, засноване на аналізі численних історій хвороби жінок, що страждають раком, показало, що критичний рівень - 38%.

У дослідженні взяли участь близько 65 тис. дорослих жителів Європи, у результаті з’ясувалося, що в чоловіків ніякого зв’язку між рівнем цукру в крові й захворюваністю раком. Навіть навпаки: шведські вчені прийшли до парадоксального висновку, що чоловіка, чия кров містить більше цукру, чим покладається по нормі, рідше хворіють на рак простати. Можливо, цей результат просто випадковий збіг.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2883 | 10/07/2014 Приготування їжи - Все про їжу

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус