ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
    Алкогольні напої
    Вибір продуктів
    Все про їжу
    Все про каву
    Дієти, схуднення
    Десерти й випічка
    Другі страви
    Закуски
    Кухні народів світу
    Маленькі хитрощі
    Напої
    Перші страви
    Рецепти
    Салати
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Секс у душі. Всі його принадності  
Что такое частный дом престарелых?  
Поля Брегга дієта  
Настроювання гітари  
П’ять оман про білкові дієти  
ПРИБЛИЗНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, з якими необхідно ознайомити працівників під час проведення вступного, первинного та повторного протипожежних інструктажів  
Купуємо хом'ячка.  
Стійки для світлового обладнання  
Диванна гімнастика  
7 правил керування гнівом  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Алія   кишки   норматив   прибуток   столи   ікра   помощь   великобританії   призначення   плаття   гормон   співробітництво   застосовувати   презервативи   IntraGUP  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Солодка профілактика йод дефіциту
Солодка профілактика йод дефіциту
Йодований цукор - оригінальний, але перспективний спосіб боротьби з йод дефіцитом. Про це офіційно заявив головний дієтолог Санкт-Петербурга, завідувач кафедри гігієни харчування й дієтології Володимир Доценко...


Йодований цукор оригінальний, але перспективний спосіб боротьби з йод дефіцитом. Про це офіційно заявив головний дієтолог Санкт-Петербурга, завідувач кафедри гігієни харчування й дієтології Володимир Доценко. На його думку, йодований цукор може допомогти в рішенні проблеми йод дефіциту, яка на сьогоднішній день залишається актуальною для більшості російських регіонів.

Головний дієтолог північної столиці зробив акцент на декількох моментах, які, на його думку, заслуговують на увагу. Так, унікальність йодованого цукру дієтолог Доценко бачить у натуральності продукту. Я не прихильник вживання таблеток і штучних добавок, - повідомив Володимир Антонович. Для людини найбільш сприятливе використання в їжу продуктів, збагачених природними компонентами. І цукор з додаванням йоду морської капусти відмінний тому приклад.

До того ж, уживання йодованого цукру, за його словами, дозволить коректувати раціон харчування людини. Завдяки збагаченню природним йодом і корисними речовинами ламінарії цукор, що фактично є порожнім вуглеводом, перетворюється в повноцінний продукт, біологічна цінність якого вище, чим у звичайного цукру. Вуглеводи необхідні для нормального функціонування систем організму людини.

Ті, хто говорять, мов, цукор це солодка смерть, неправі. Цукор це основне джерело енергії для головного мозку. Тому, якщо немає протипоказань до його вживання, включайте його у свій раціон, зрозуміло, дотримуючи при цьому фізіологічну норму. У йодованому цукрі, до того ж, утримується комплекс корисних речовин морської капусти. Це дозволяє рекомендувати його до регулярного вживання.

Проте, попередив Владимир Антонович, захоплюватися навіть йодованим цукром не варто: Усі добре в межах норми. Я завжди опираюся на фундаментальні закони харчування, один з яких пропагує збалансованість раціону. Оптимальна кількість цукру для щоденного вживання від 50 до 100 грамів залежно від віку й ваги праці. Що стосується йоду, та його кількість визначена таким чином, щоб не виходити за рамки дозволеного.

Одна склянка чаю з йодованим цукром може містити від 10 до 30 відсотків денної норми йоду залежно від того, скільки цукру ви кладете в чай. Як лікар, я рекомендую вживати йодований цукор замість звичайного - це набагато корисніше. Але, повторюся, у межах припустимої норми.

До того ж, професор Доценко вважає, що поява йодованого цукру в майбутньому полегшить проведення профілактики йод дефіциту в дітей і підлітків: Діти люблять солодке. Їх не змусити їсти салати з морської капусти, це з їхнього погляду несмачно. А випити чашку солодкого чаю або підсолодженого йодованим цукром кефіру вони можуть запросто.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3006 | 10/07/2014 Приготування їжи - Все про їжу

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус