ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
    Алкогольні напої
    Вибір продуктів
    Все про їжу
    Все про каву
    Дієти, схуднення
    Десерти й випічка
    Другі страви
    Закуски
    Кухні народів світу
    Маленькі хитрощі
    Напої
    Перші страви
    Рецепти
    Салати
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Обережно! Ножиці!  
СТАТУТ ПРИВАТНОГО ПIДПРИЄМСТВА  
ДОГОВІР підряду  
Амариліс (гіпеаструм)  
Афіша не пропустіть в грудні!  
Рецепт готування ялівцевої (можжевеловой) горілки  
Обережно буркун  
Голівуд привчає підлітків курити  
I триместр. Звикай!  
Неправильний оргазм  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Вона   фітбол   международные   день   продуктів   азалія   виробів   МАЛЯРИЯ   вино   земель   Ситуационные   финансы   фітнес   нетрадиційна   болезням  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Темний шоколад корисний для судин
Темний шоколад корисний для судин
Американські вчені встановили, що темний шоколад позитивно позначається на судинах. На засіданні Американського кардіологічного суспільства в Новому Орлеані вчені з Єльського університету повідомили про результати свого...


Американські вчені встановили, що темний шоколад позитивно позначається на судинах. На засіданні Американського кардіологічного суспільства в Новому Орлеані вчені з Єльського університету повідомили про результати свого дослідження.

У них брали участь здорові люди. За словами одного з керівників дослідження Валентина Янчу Нжике, споживання темного шоколаду протягом короткого періоду значно поліпшило функції кровоносних судин у людей, які приймали участь в експерименті.

Протягом шести тижнів 45 учасникам експерименту давали щодня по 227 грамів какао, причому третина піддослідних одержували його без цукру, третина - із цукром, а люди, які залишилися, приймали плацебо. За допомогою звукового датчика до й після приймання порції шоколаду фіксувалася здатність плечової артерії руки розширюватися під впливом струму крові, що збільшується.

Дослідження показало, що в тих, хто щодня споживав какао без цукру, дилатація покращилася на 2,4%, у тих, кому давали його із цукром - на 1,5%, а в контрольній групі незначно погіршилася - на 0,8%.

Автори дослідження не призивають споживати шоколад щодня, але все-таки звернути увагу на те, яку користь приносять багаті флавоноїдами продукти, у тому числі шоколад.

Чотири місяці назад британські вчені встановили, що вживання шоколаду благотворно впливає на організм. Було з’ясовано, що цей продукт перешкоджає появі тромбів у крові. Причому, мова йде саме про темний шоколад, молочний шоколад не приносить такого ж результату, навіть навпаки, приносить шкоду.

Як говорить професор Беккер, дві чайні ложки темного шоколаду на день досить для досягнення сприятливого ефекту. Австралійські вчені вирішили не відставати від своїх колег і провести своє дослідження, щоб виявити, як шоколад впливає на настрій. Всупереч думці, яка склалася про те,що шоколад робить людей щасливими, вони встановили, що шоколад не може використовуватися в якості антидепресанту. Напроти, він може поглибити депресію.

Теорія про те, що шоколад може діяти як антидепресант заснована на тому, що залежність від шоколаду пов’язана з дефіцитом серотоніну, однак, австралійські спростували цю гіпотезу. Вони заявили, що шоколад дійсно діє на неврологічну систему, схожим чином, що й серотонін, але щоб ефект став помітний, потрібно з’їсти вантажівку цих ласощів.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2860 | 10/07/2014 Приготування їжи - Все про їжу

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус