ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
    Алкогольні напої
    Вибір продуктів
    Все про їжу
    Все про каву
    Дієти, схуднення
    Десерти й випічка
    Другі страви
    Закуски
    Кухні народів світу
    Маленькі хитрощі
    Напої
    Перші страви
    Рецепти
    Салати
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Догляд за шкірою обличчя взимку  
БИЛЕТЫ ДЛЯ ПРОВЕРКИ ЗНАНИЙ ПО ВОПРОСАМ ОХРАНЫ ТРУДА РАБОЧИХ  
Четыре основных правила создания идеально интернет магазина  
Про секс із шампанським!  
Від чого вас не врятує презерватив  
Побудова систем вимірювання метеорологічних параметрів навколишнього середовища на основі продукції від італійського виробника Delta Ohm  
Применение различных аксессуаров при оформлении дома - как в короткие сроки изменить свой интерьер  
Чому маля часто хворіє  
Сервіси поширення Прес-релізів – чому для компанії важливо бути в новинах  
Косметика й вагітність. Як не нашкодити  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Сказ   відповіді   шлунку   цены   Веснушки   мода   малярія   дарія   каталог   конкуренція   податкова   великобританії   Twitter   доброкачественные   склад  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як боротися з харчовою алергією
Як боротися з харчовою алергією
Останнім часом усе більше людей відзначають у себе алергійні прояви після вживання того або іншого продукту. По даним багаторічних наукових досліджень, у першу чергу це зв’язане зі збоями імунної системи...


Останнім часом усе більше людей відзначають у себе алергійні прояви після вживання того або іншого продукту. По даним багаторічних наукових досліджень, у першу чергу це зв’язане зі збоями імунної системи Вашого організму, а також великим вмістом хімічних компонентів, нерідко генетично модифікованих у харчових продуктах.

На щастя, більшість харчових алергій не представляють великої небезпеки й проявляються лише незначними почервоніннями й висипаннями на шкірі, нудотою й діареєю. Але бувають і більш важкі випадки, коли до перерахованих вище симптомів приєднуються додаткові й завдають серйозної шкоди Вашому здоров’ю.

Не важливо, яка у Вас алергія, існує кардинальний спосіб рішення проблеми це уникати продуктів в будь-якому приготовленому виді, які провокують у Вас алергію. Як правило, це дуже складно здійснити, тому, як організм найчастіше реагує не на один, а на кілька алергенів, вміст яких у харчових продуктах може бути дуже мізерним. І все-таки намагайтеся повністю уникати вживання продуктів, які викликають у Вас алергійні прояви.

У випадку якщо Ви випадково з’їли заборонений продукт, не чекаючи алергійних проявів, потрібно купірувати симптоми за допомогою антигістамінних препаратів. Але тим, у кого сильна алергія, не чекаючи результату від ужитих препаратів, потрібно терміново викликати лікаря.

Незважаючи на те, як помірковано або сильно реагує Ваш організм на алергени, завжди носите із собою ліки, які не дають харчової алергії перейти в анафілактичний шок.

Намагайтеся не вживати алкоголь, коли Ви їсте не вдома. Алкогольні напої можуть збільшити засвоєння організмом алергенного білка й підсилити алергійні прояви.

Намагайтеся вести щоденник харчування. Він дасть Вам можливість проаналізувати, зіставити й самостійно визначати продукти, які містять алергени, на які реагує Ваш організм. Але записи в ньому повинні бути конкретним, з позначенням не тільки назв блюд, а й продуктів, добавок, спецій, які застосовувалися для готування даного блюда.

Самі, а ще краще при спостереженні лікаря, підберіть собі елементарну дієту, тобто таку дієту, яка не буде викликати у вас алергійних проявів. Я б радив при доборі даної дієти не експериментувати багато над своїм організмом. Дійте за принципом - вжили продукт, є реакція, виключайте продукт назавжди з раціону.

Перед покупкою продуктів, уважно читайте етикетки на впакуваннях, навіть на тих продуктах які раніше не викликали у Вас алергію. Харчова промисловість розвивається настільки швидко, раз у раз одні інгредієнти міняють іншими, а назви залишаються старими.

Намагайтеся не зберігати продукти, на які у вас алергія в себе вдома. Іноді навіть вдихання або торкання, не говорячи про випадкове вживання, можуть викликати загострення.

Замовляючи столик у ресторані, попередите офіціанта й шеф-кухаря, щоб вони не тільки не використовували заборонений продукт, а й навіть не брали посуд, який би міг з ним стикатися.

Назва харчова алергія, не обмежується тільки продуктами. Дослідження, проведені доктором А. Семпсон, директором інституту харчової алергії, доводять, що в жінок з алергією на горіхи може розвитися сильна алергійна реакція, якщо вони будуть використовувати навіть шампунь, що містить арахісове масло.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3340 | 10/07/2014 Приготування їжи - Все про їжу

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус