ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
    Суспільно важливі питання
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Телевізійна вежа “Перлина Сходу”  
Поделкино - вироби з дітьми  
Топ-10 поцілунків, що збуджують  
Турфірми допомагають москвичам утекти від смогу  
Гібіскус - екзотичний гість із Азії  
Блюда японської кухні  
8 вітамінів, необхідних кожній дівчині  
Чиста їжа - струнка фігура  
Поцілунок безпечніше рукостискання  
Національний японський одяг - кімоно  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
капитал   жасмін   міжрегіональне   менеджмент   голова   конфликтов   харчування   кокцидіоз   область   %?3?   повышении   коліт   овуляції   Солнечный   салон  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
«Старый друг лучше новых двух!». Герой України Іван Махтейович Балюк, як вірний товариш ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів».
«Старый друг лучше новых двух!». Герой України Іван Махтейович Балюк, як вірний товариш ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів».
Чапаєвка, 4 липня – делегація від ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» на чолі з головою наглядової ради Володимиром Анатолійовичем Почепом завітали в гості до свого надійного партнера


Приводом для чергової зустрічі слугувало день народження справжнього господаря землі, завзятого трудівника та директора за сумісництвом приватної агрофірми «Україна» Великобагачанського району Полтавської області, Героя України, заслуженого працівника сільського господарства України Івана МахтейовичаБалюка.
   
   Іван Махтейович вже більше тридцяти років співпрацює з Хорольським комбінатом - єдиним виробником дитячих молочних сумішей на території України, надаючи якісну сировину з екологічно чистої сертифікованої зони, з думкою про нове покоління.
   
   Зустрічав Герой України представників Хорольського МКК ДП з непідробною радістю, вся зустріч пройшла в невимушеній атмосфері з дружніми жартами, обміном цікавими історіями з життя та багаторічним керівним досвідом.
   Не втратили можливостіпартнери побачити на власні очі й місце випасу корів господаря - літній табір «Чапаєвка», де зараз знаходиться худоба, зустрів їх веселими та говіркими доярками, яскравим сонцем, квітучими клумбами та, звісно, самими «постачальниками» молока, які відпочивали на вигоні.
   
   А на закінчення зустрічі Іван Балюк подарував Володимиру Почепу та іншим представникам комбінату книгу ВладиліниБалухати «Світло його зорі. Герою України І.М.Балюку присвячується», обкладинку якої прикрашає його власне фото на фоні достиглого жита та блакитного неба.
   
   Особисті побажання кожному з гостей на першій сторінці з власним підписом та датою зустрічі зробили її ще ціннішою та назавжди залишились в пам’яті.
   

Автор: bk.ru | Відгуки: 0 | Перегляди: 2710 | 10/07/2014 Суспільство та політика - Суспільно важливі питання

Ссылка на статью:


Комментарий
    Dorothyelorn01:17 26-02-2017    
wh0cd670954 <a href=http://buypropecia2017.com/>GENERIC PROPECIA</a>
    Dorothyelorn15:54 18-01-2017    
wh0cd670954 <a href=http://buy-yasmin.pro/>yasmin oral contraceptive</a> <a href=http://tadacip2015.top/>tadacip</a> <a href=http://metformin-online.science/>metformin on line</a> <a href=http://buy-clomid.tech/>where to buy clomid online</a> <a href=htt


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус