ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Зубна нитка  
Блюда із грибів  
Населення Землі постаріє  
Як варити каву в турці — ніжна пінка, чудовий аромат, насичений смак  
10 секретів сплячої красуні  
Чайна Лао Ше  
Чоловіча шийна хустка  
На чому можна заощаджувати  
Тренування з гирями  
Голодомор: Україна пам’ятає  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
одяг   устав   Ситуационные   задачи   инфекционным   болезням:   аеробіка   відповіді   дітьми   недвижимость   переселенці   продуктів   ікра   фотоапарат   роди   Web-   перед   особи  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Ліпосакція, як зробити правильний вибір
Ліпосакція, як зробити правильний вибір
Ліпосакцію можна назвати панацеєю від багатьох щиросердечних хвороб. Ідеал Рубенса з пишними формами давно пішов у минуле. Сучасність диктує свої ідеали краси, призиваючи жінок бути стрункими, підтягнутими, без жирових складок...


Ліпосакцію можна назвати панацеєю від багатьох щиросердечних хвороб. Ідеал Рубенса з пишними формами давно пішов у минуле. Сучасність диктує свої ідеали краси, призиваючи жінок бути стрункими, підтягнутими, без жирових складок на фігурі.

Це вдається далеко не всім, тому багато змушені випробовувати серйозні стреси через свій зовнішній вигляд: зайва вага, дряблість шкіри ще нікому не піднімали настрій. Косметична хірургія пропонує свої способи усунення проблеми, процедура ліпосакції стає популярніше з кожним днем.

Після того, як рішення про необхідність процедури прийняте, перед багатьма встає питання: а який же метод ліпосакції вибрати? Існує безліч технологій, найвідомішими з яких є класична й лазерна ліпосакція, а останнім часом багато заговорили про таку ультрасучасну технологію, як радіочастотна ліпосакція.

Класичною ліпосакцією називають видалення жирових відкладань за допомогою вакууму через проколи в шкірі. Через розрізи вводиться канюля (порожня трубка), один її кінець перебуває в підшкірному просторі, а інший приєднаний до вакуумного апарата, що висмоктує. Жир при цьому руйнується механічно. Така операція приносить пацієнтові безліч неприємних болючих відчуттів, на тілі залишаються червоні фляки, знебарвлення яких може відбуватися в плині цілого року.

Реабілітаційний період тривалий, до того же в багатьох випадках класична ліпосакція не приносить бажаного результату, процедуру доводиться повторювати. А говорити про яке-небудь скорочення шкіри після такої ліпосакції взагалі не доводиться.

Технологія лазерної ліпосакції принципово відрізняється від класичної вакуумної ліпосакції. Жирові клітини проблемної зони пацієнта руйнуються не механічно, а за допомогою лазера.

Що стосується лазерної ліпосакції, те ця техніка позбавлена багатьох недоліків класичної ліпосакції: крововтрати мінімізовані, реабілітаційний період значно скорочений. Однак на думку більшості лікарів, лазерна ліпосакція не є повноцінною заміною традиційної, тому що вона не має сил охопити великі області жирових відкладань. Крім цього, контроль впливу лазера на підшкірну клітковину утруднений, а це значно підвищує ризик утвору фляків на тілі пацієнта.

В Ізраїлі проводилися клінічні дослідження на предмет порівняння лазерної й радіочастотної технік ліпосакції. Учені встановили, що є ряд переваг радіочастотної ліпосакції: контроль температури на поверхні запобігає перегріву епідермісу, використання радіочастоти дозволяє в рази швидше нагрівати великі зони, забезпечуючи однорідність нагрівання на всій площі обробки, одночасна аспірація зменшує час процедури в кілька разів та БЕЗУМОВНА перевага - це підтяжка шкіри (немає обсисання шкіри). Через низьку потужність енергії апарата для лазерної ліпосакції досягнення потрібної температури на великих зонах здійснити неможливо, застосування даної методики втрачає сенс!

Для радіочастотної ліпосакції розмір зони лікування не важливий. Апарат Bodytime успішно справляється із завданням знищення жирових відкладань на будь-яких ділянках тіла. Енергія від нагрівання внутрішнього електрода спрямована винятково на зовнішній електрод, вона не тільки руйнує й видаляє жирові клітини, але й забезпечує підтяжку шкіри.

Переваги радіочастотної ліпосакції очевидні. Вона практично безболісна, поява набряклості зведена до мінімуму. Можна говорити про те, що система радіочастотної ліпосакції об’єднала в собі всі гідності класичної технології й лазерного методу, додавши до них велику безпеку й ефективність.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 2916 | 21/06/2014 Медицина та здоров'я - Пластична хірургія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус