ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
    Іноземні мови
    Інформатика
    Міське будівництво й господарство
    Медицина
    Менеджмент
    Різне
    Соціальна педагогіка
    Страхування
    Теорія грошей
    Функціонально вартісний аналіз
    Хімія
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Здобуваємо дитячі товари в інтернет магазинах дитячих товарів  
Псоріаз, чекаючи нової атаки  
Карати не принижуючи  
Ефективне лікування психічних розладів  
Як зіпсувати Новий рік  
Виявлені гени наркотичної залежності  
Прання білизни  
На далекій Амазонці не бував я ніколи  
Весільний торт солодка традиція  
Освещение в дизайне интерьера  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
новини   Воно   Геморрагические   сайта.   isic   правець   MG15CDR   праці   токсоплазмоз   кофт?   роль   продукции   работа   стиральная   гормон  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
ПРОГРАМА РОЗВИТКУ РИНКУ ЧАВУНА
ПРОГРАМА РОЗВИТКУ РИНКУ ЧАВУНА
Присутність ВАТ «ДМЗ» на ринку товарного чавуна доцільно розглядати з травня 2002 року, з моменту пуску в експлуатацію ДП№2. У цей момент кон'юнктура ринку чавуна була досить слабка, тому рівень експортних цін фактично і служить базисом для порівняння, був досить низок, але з червня 2002 року під впливом поліпшення кон'юнктури зовнішнього ринку ціни почали незначно рости. Ріст споживання чавуна у світі нерозривно зв'язаний з ростом обсягів виробництва сталі.


Так у 1995-1999р. обсяг споживання чавуна у світі складав близько 15 млн. тонн у рік. У 2001-2004р. ситуація змінилася. Незважаючи на песимістичні прогнози експертів, що прогнозували зниження обсягів виробництва сталі у світі, у 2003 році ріст обсягів виробництва сталі склав 11% у порівнянні з 2002 роком. За 8 місяців 2004 р. ріст обсягів виробництва сталі, у порівнянні з аналогічним періодом 2003 року склав 8%. Як наслідок світове споживання чавуна в 2003-2004 р. збільшилося до 18 млн. тонн у рік, тобто приблизно на 20%.
   В наслідок чого з лютого 2003р. збільшився ріст цін на чавун . З квітня по травень 2004 р. спостерігався незначний спад активності на світовому ринку сталі, тому і ціни на чавун також незначно знизилися. Наприкінці травня початку червня 2004р. збільшення попиту на прокат значно оживило попит і на лом в міжнародному ринку, а його дефіцит негайно привів на рост попиту і цін на чавун.
    Таким чином, на традиційних ринках збуту чавуна (США, Італія, ЮВА) протягом всего 2004 р. спостерігається ріст споживання чавуна (особливо в Китаєві). В результаті, на цих ринках чітко сформувався «ринок продавця», в умовах якого виробники не мають особливих проблем зі збутом чавуна і можуть диктувати свої умови, як по обсягах, так і за цінами постачань.
    Більшість учасників ринку впевнені, що найближчим часом через недолік лому, відсутності реального заповнення його запасів частина металолому при виробництві сталі буде неминуче зменшуватися. З огляду на триваюче нарощування обсягів виробництва сталі у світі можна зробити висновок, що ці два фактори неминуче приведуть до значного продовження росту споживання чавуна і подальшому росту попиту і ціни на нього. Також росту цін на чавун буде сприяти і досить обмежена його пропозиція на ринку.
    У 2003 році ВАТ «ДМЗ» (ЗАТ «Донецксталь-мз») виробило близько 60 тис. тонн товарного чавуна на місяць, а після реконструкції ДП №1 виробництво товарного чавуна складе близько 80 тис. тонн. Приріст складе близько 20 тис. тонн на місяць, однак і цей обсяг буде реалізовуватися на ринку досить легко. Дане припущення засноване на особливостях попиту на товарний чавун і його розвиток у найближчій перспективі.
   Аналіз динаміки реалізації передільного чавуна на внутрішньому ринку України показує, що в 2004 році спостерігається визначений ріст реалізації чавуна за рахунок Східного регіону (хоча частка постачань чавуна рідко досягала 10% від загального обсягу його реалізації). Це порозумівається тим, що практично самим великим споживачем чавуна ВАТ «ДМЗ» є Макіївський літейний завод. Обсяг постачань чавуна на це підприємство до кінця 2004 року досягло 4 тис. тонн. У 2004р. реалізація чавуна на внутрішньому ринку знизилася стала носити періодичний характер, із-за зростання рівеня ціни товарного чавуна на внутрішньому ринку. Основний споживач чавуна Макіївський літейний завод переорієнтувався на інших постачальників з більш низькою ціною реалізації.
    Постачання чавуна в 2004 році іншим споживачам носили періодичний характер через наступні фактори:
   - орієнтація ВАТ «ДМЗ» на зовнішній ринок;
   - установлення єдиної ціни для всіх споживачів ;
   - проблеми зв'язані з охороною вагонів, що відвантажуються;
   - відсутність поділу по категоріях;
   - відсутність можливості провішування машин, при відвантаження машинними нормами;
   - проблематичність відвантаження вагонів у запитуваний термін замовником;
   - відсутність товарного чавуна літейних марок.
   Проаналізовавши данне становице вносимо такі пропозиції по збільшенню обсягів реалізації чавуна на внутрішньому ринку:
    - виділення квоти для реалізації чавуна на внутрішньому ринку;
   - встановлення системи знижок при реалізації від 70 до 1000 тонн;
   - супроводити вагони до пункту призначення за відповідну приплату;
   - узгодження постачання передільного чавуна помарочно ПЛ1 або ПЛ2 у залежності від потреби споживача, а також вирішити питання поділу чавуна на категорії;
   - при роботі двох доменних печей тимчасовий переклад однієї на виробництво чавуна ливарних марок орієнтуючись в основному на Л1-4 орієнтовно в обсязі 3-4 тис. тонн;
   - розширення складу товарного чавуна для можливості його сортування і тимчасового нагромадження чавуна ливарних марок;
   - провішування машин, що завантажуються, при відвантаженні машинними нормами;
   - виготовлення чавуна рафінованого магнієм марки ЛР4, на который існує постійний попит на АТ «АВТОВАЗ» обсягом 800 тонн у рік.
    Можна зробити висновок що ВАТ ДМЗ має перспективи розширити свою присутність на внутрішньому ринку чавуна до 8-10 тис. тонн, при дотриманні раціональної цінової політики з урахуванням дій конкурентів і вищевикладених пропозицій.
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6161 | 25/12/2010 Реферати, курсові, лабораторні, методички - Різне

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус