ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Як вибрати Dj-Мікшер  
Кілька слів про спальню Алія.  
Как правильно организовать самостоятельную поездку по Парижу  
Петрушка для краси й здоров’я  
Сайт познавательных игр для современных девчонок - игры Уборка  
Модницам на заметку .  
Сакура цвіте тричі  
Палаючі тури Знаємо про них усі  
Наночастицы металлов: будущее лекарство от диабета?  
Факультет підготовки фахівців для підрозділів державної автомобільної інспекції Донецького юридичного інституту МВС України  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
міжнародні   мобильный   стоматология   вибрати   боротися   MG15CDR   земель   шахта   ПРОДУКТЫ   Winner   область   билеты   аудит   веб-сайт   active  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Холодильне обладнання для продажу молочних продуктів
Холодильне обладнання для продажу молочних продуктів
Рекомендації та порады з выбору та купівлі холодильного обладнання для молочних продуктів


Серед усіх продовольчих товарів, що продаються з холодильного обладнання, найбільшим попитом користуються молочні продукти. Це означає, що до вибору холодильної техніки для них треба підходити максимально відповідально, адже вона повинна не тільки забезпечити необхідні умови зберігання, але і бути пристосованою до інтенсивної експлуатації.
   
   Для молочних продуктів підходить середньотемпературное холодильне обладнання, так як санітарні норми наказують зберігати молочні вироби при температурі від +2 до +6° С. Сири традиційно продають з вітрин, а інші молочні продукти - з холодильних шаф або гірок, хоча винятки трапляються. Найголовніше, щоб обладнання підтримував потрібну температуру зберігання, і їм повинно бути зручно користуватися і продавцеві, і покупцям у магазині самообслуговування.
   
   Холодильна гірка відмінно підходить для молока і молочних напоїв, так як займає порівняно мало місця, забезпечує відмінний огляд товару і дозволяє швидко взяти його з полиці. Навіть якщо в магазині є менше метра вільної пристінної площі, туди вже можна поставити гірку: яскрава, привертає увагу компактна гірка має довжину всього 73,5 см, але в ній 4 накопичувача, на які поміститься досить багато упаковок з молочною продукцією. Навпаки, якщо в магазині є місце для великої холодильної гірки, і асортимент молочки широкий, вам буде корисна вітрина довжиною майже 2 метри.
   
   При всій зручності гірка має ряд недоліків: високий ризик того, що йдуть повз покупці зачеплять і перевернув товар; як і будь-які інші відкрите торгове обладнання, гірка швидко забруднюється; в неї легше проникнути комах; в жарку пору року в гірці складно підтримувати встановлену температуру. Беручи це до уваги, багато представників торгового бізнесу воліють гірок холодильні шафи зі скляними дверцятами.
   
   Вибираючи холодильник для молочної продукції, важливо переконатися, що його дверцята розрахована на часте відкривання, а полиці витримають десятки пляшок або пакетів з молоком, кефіром, кислим молоком. Рекомендуємо купувати холодильні шафи з орними дверцями або з дверцятами-купе. Обидва цих холодильника створені для комерційного використання, тобто мають серйозний запас міцності, а їх полки витримують навантаження до 40 кг кожна.
   
   Для молочної продукції ідеально підходять холодильники з примусовою вентиляцією, що забезпечує рівномірне і швидке охолодження..
   
   Вибираючи вітрини середньотемпературні, які можна використовувати для молочної продукції, керуйтеся їх дизайном і площею викладки.. Перед покупкою вітрини, особливо широкою, переконайтеся, що вона пройде через дверний проріз і поміститься на відведеній їй площі.
   
   Нарешті, для зберігання запасів молочної продукції в підсобному приміщенні магазину знадобиться місткий холодильна шафа з глухою дверцятами і динамічним охолодженням. Хорошим вибором стануть купить холодильные шкафи виготовлений з нержавіючої сталі які відповідають найсуворішим санітарним вимогам.
   

Автор: viks24 | Відгуки: 0 | Перегляди: 2935 | 12/05/2014 Товари та послуги - Поради з вибору

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус