ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Розлучення єдиний вихід  
Яким повинен бути помічник по господарству  
Знайомтеся косметика з Німеччини  
Уникальные курсы Autocad - быстрое и понятное обучение новичков черчению  
Використання поп-ап вікон в Інтернет маркетингу  
Комплексные клининговые услуги - химчистка, уборка, мытье окон  
Выбор материалов для ограждений приусадебного участка  
Рецепти перцю  
Кулоны из серебра - эксклюзивный и модный подарок  
Короткозорість та контактні лінзи!  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
склад   Виникнення   ПРОВЕРКИ   роди   вирахувати   менеджмент   управління   краси   Роздільне   Twitter   мови   isic   файл   поручение   ПРОДУКТЫ  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Звукозапис у домашніх умовах 2
Звукозапис у домашніх умовах 2
Звукозапис у домашніх умовах 2   
   
    Звукозапис у домашніх умовах 2
   
   

Що ж, вартість мінімального комплекту апаратури для домашньому звукозапису складе приблизно 700-800 доларів. Думаю, зовсім очевидно, що набору устаткування на таку суму чи навряд вистачить для запису професійного рівня, але цього цілком досить, щоб записати демо пристойної якості і зробити начерки нової пісні. Крім цього до ціни основного комплекту додайте ще вартість проводів, вітрозахисту для мікрофона й диски із програмним забезпеченням. Багато хто стає на шлях самостійного збору студії вроздріб, що дозволяє краще вивчити ціни й зробити вибір більш свідомо.

Крім усього іншого щоб заняття зі звуком пройшли безболісно, необхідно із самого початку врахувати дуже багато аспектів в домашньому звукозапису. Першим і найважливішим з моментів є ваш слух, який можна легко посадити. Це пов'язано в основному з використанням недорогих навушників і звукових моніторів. Наш слух максимально напружується при роботі зі звуком, тому дуже важливо простежити за тим, щоб акустична система забезпечувала комфортні умови роботи. А якщо ні, то це може погано позначитися на вашому здоров'ї. Рішення цієї проблеми полягає в тому, щоб час від часу робити перерви й проводити двадцять-тридцять хвилин у тиші, а в якісь дні взагалі не займатися записом. Навіть досвідчені звукорежисери влаштовують собі подібний відпочинок. Все-таки наше здоров'я повинне стояти для нас на першім місці, так що краще брати приклад з більш досвідчених людей.

Серед інших моментів, зв'язаних з звукозаписом, більше психологічних і організаційних, але це не привід їх ігнорувати. До творчої кризи може призвести класична ситуація, коли музикант, стільки уваги приділяє чисто фізичному відточуванню композиції, що перестає почувати мелодію. Це приводить до того, що він упускає головну думку свого твору, що дуже погано позначається на музикальності. Постійне прокручування треку приводить до того, що інтерес і натхнення стосовно нього повністю пропадає, музика приїдається, і композиція починає сприйматися людиною як звичайний набір звуків, вже не хвилюючи душу. Ситуацію збільшує критичне відношення музиканта до себе й своїй творчості. З кожним дублем записаний фрагмент музикантові подобається усе менше, а нова мелодія видається усе банальніше. Кращим виходом у цій ситуації буде рішення дати фрагменту відлежатися кілька днів, прислухатися до думки знайомих і не поспішати переробляти пісню. Ще один варіант — записати кілька варіацій композиції й, скориставшись допомогою близьких і друзів, вибрати кращий варіант. У цьому й полягає основна перевага домашньої студії, адже вона дозволяє вибирати, експериментувати й залучати для оцінки сторонніх слухачів.

Варто також урахувати "острах рекордера", який полягає в тому, що при включенні запису музикант починає концентруватися на чіткості, затискається, метушиться й в результаті робить грубі й великі помилки у виконанні. Причиною всього цього є непевність у своїх власних силах. Це почуття можна зрівняти із хвилюванням перед концертом. І спрацьовує воно не тільки в студії, але навіть тоді, коли ти перебуваєш один будинку. Є тільки один шлях подолати цю "хворобу" — більше займатися й ще більше записуватися. Безпосередньо перед записом необхідно розігрітися на якихось швидких і веселих речах.

Гра й спів повинні бути емоційними, але рівними. Хоч різкі перегони й згладжуються за допомогою компресора/лімітера, Це згладжування не завжди відбувається адекватно. Працювати з динамічними перепадами досить складно, для цього потрібний гарний досвід по нормалізації записаних композицій. Усе це говорить про те, що прийдеться чимало повчитися.

У завершенні хочеться побажати музикантам постійного натхнення, творчих успіхів і досягнення нових висот. Не варто зневажати домашнім записом творів і особливим духом рідних стін, з яких не раз приходили перевороти в музичному світі й стилістиці

Продовжуйте радувати навколишніх, граючи й записуючи всі нові й нові композиції.


   
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6021 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус