ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Ерозія шийки матки лікування й походження  
Діабетичне харчування  
Міжнародні студентські посвідчення...  
Як правильно вибрати дитячі ліжка  
Чим можна обрадувати малюка? Не тільки новою іграшкою!  
Фільтрована кава — мінімум шкоди, максимум смаку  
Фітнес для дітей  
9 чудо-вправ піднімуть і збільшать груди  
Вертикальний спосіб вирощування суниці  
Де і як сьогодні застосовується гомеопатія  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
работа   статті   столи   жінок   дозвілля   троянда   Runner.   Освещение   реферат   склад   культура   засипати   Роздільне   імідж   вина  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Міні пароконвектомат Unox
Міні пароконвектомат Unox
Пароконвектомат Unox - характеристики, функції, особлівості використання на кухні.


За останні роки переваги пароконвектомата встигли оцінити багато кухаря. Але, на жаль, великі розміри обладнання не дозволяли використовувати його максимально ефективно на маленьких кухнях. Пароконвектомат Unox на шість чи десять рівнів хороші при високій продуктивності, але коли стосується, приготування 2-3 страв, то « ганяти » порожню робочу камеру, зовсім не вигідно.
   
   Для тих, хто хоче максимально використати технологію приготування в пароконвектоматі, але обсяги виробництва не високі - на допомогу приходять моделі « Міні». Багато виробників обладнання почали пропонувати моделі використовують розмір гастроємності GN 2 / 3 або навіть GN 1 /3. Компанія UNOX пропонує серію XVC, пароконвектоматів з електронною панеллю керування і завантаженням від 5 рівнів GN 2 /3 і до 3 GN 2/3. Функціонально ця модель ідентична своїм «великим братам ». Займаючи мінімальну площу, на робочому столі або на кронштейні на стіні, вони здатні виробляти продукцію високої якості. Ресторатори можуть бути впевнені, що пароконвектомат Unox буде максимально приносити користь.
   
   Невеликі пароконвектомати мають ряд переваг перед великими моделями. Дані апарати не вимагають стаціонарного підключення до водопроводу і при підключенні помпи можуть працювати автономно, злив води здійснюється в підставлену ємність. Використовуючи інжекторний спосіб пароутворення витрата води складає всього 6 літрів на годину. Знижене споживання електроенергії, так само послужить плюсом даного пароконвектомата.
   
   Незважаючи на маленькі розміри ви отримуєте багатофункціональний кухонне обладнання, здатне смажити, тушкувати, готувати на пару або на грилі, що робить його унікальним і надзвичайно зручним. Особливо зручно готувати « під кожного клієнта», коли замовлення всього 2-3 порції, що не витрачаючи даремно цінні кіловати.
   
   Як і у великому пароконвектомате при одночасному приготуванні різних продуктів запахи перемішуватися не будуть. Він простий в експлуатації, абсолютно безпечний і потребує мінімального догляду. Страви, приготовані в пароконвектомате unox, не тільки привабливі й апетитні, але і зберігають всі мінеральні речовини і вітаміни, що містяться в продукті, дозволяючи відчути справжній смак страви. Овочі, приготовані на пару, зберігають свою кольорову гаму, не змінюючи при цьому форму.
   
   Міні пароконвектомати зручні як для стаціонарного використання, так і для виїзних заходів, і абсолютно незамінні для невеликих професійних кухонь, кафе, барів і буфетів . Зручність використання mini пароконвектоматів оцінять і ті, хто вже використовує пароконвектомат на своєму підприємстві, і зіткнувся з проблемою нерівномірності використання завантаження обладнання, і хоче придбати додатково до нього компактного помічника.
   
   Використання пароконвектомата, незалежно від його розміру дозволяє зменшити втрати ваги продукту при тепловій обробці ( у м'яса - на 60% , у овочів і гарнірів - на 80-100 %) і знизити використання жиру на 90-95 %.
   
   Працюючи зі стовідсотковою віддачею, міні пароконвектомат знижує витрату електроенергії - в 3-4 рази в порівнянні з пароконвектоматів на 6 і 10 рівнів. Час приготування страви скорочує на 30-50%, при цьому витрата води знижується на 70 %.
   
   Вибираючи міні пароконвектомат для невеликої кухні, Ви отримуєте ідеальне співвідношення ціни і якості, надійності і практичності.

Автор: viks24 | Відгуки: 0 | Перегляди: 3051 | 03/04/2014 Товари та послуги - Поради з вибору

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус