ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Каталог статей – підмога для оптимізатора та копірайтера. Сайт статей і просування ресурсу – як додати статтю з користю  
Як вибрати цифрове піаніно  
Псоріаз, чекаючи нової атаки  
Бизнес-поездки и превосходный отдых в Портофино, Санта Маргерита Лигуре, Рапалло  
Что делать, в случае если нужно перевезти негабаритные конструкции  
Імбілдінг і фізіологічна сумісність партнерів в сексі  
Сайт компанії  
Три кроки до продовження молодості  
Сервис по постройке коттеджей - как грамотно выбрать подрядную организацию  
Розкручування сайту у всесвітній павутині.  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
холера   Страхование   одяг   задымления   ресурси   морі   шахта   ДВС-синдром   полинь   голова   біль   контра   новини   мануальна   флюктуация  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Ручні міксери Robot-Coupe
Ручні міксери Robot-Coupe
Характеристики ручних міксерів Robot-Coupe


У нас останнім часом все більшу популярність отримують професійні ручні міксери. Це недороге універсальне обладнання може значно полегшити багато операції на професійній кухні. Основні можливості ручних міксерів ми і розглянемо в цій статті.
   
   Перші моделі ручних міксерів Robot-Coupe з'явилися в 1997 році. Популярність цього типу обладнання в світі зростає з року в рік, і компанія постійно розширює свій модельний ряд. Зараз в асортименті компанії 14 моделей міксерів, розрахованих на роботу з різними обсягами продукту - від 100 мл до 300 л! Вони розрізняються за розміром і потужністю і, як наслідок, - продуктивністю. Пропонуються моделі як з одним робочим елементом - блендером, з постійною або змінною швидкістю, так і моделі Combi, мають дві змінні насадки - блендер і вінчик. Швидкість може бути постійною або змінною.
   
   Насадка-блендер дозволяє швидко подрібнити продукти до однорідного стану. Найпростіший приклад - протерті супи (суп-крем, суп-пюре).
   
   Ручные миксеры з насадкою-блендером значно спрощують приготування супу-пюре. Замість традиційного протирання твердих компонентів супу з подальшим розведенням отриманої маси рідкої складової (а також бульйоном або вершками), тепер процес приготування супу замінюється однією операцією. Зварений суп потрібно просто зняти з плити, опустити в котел міксер і «пробити» суп до однорідного стану протягом декількох хвилин. Великим плюсом є те, що все відбувається в тій же посуді, у якій суп зварений. Овочеві, м'ясні, рибні супи - в будь-якому випадку міксер Robot-Coupe забезпечить чудову ступінь подрібнення за мінімальний час.
   
   Дуже часто в ресторанах для приготування супів-пюре використовують звичайні барні блендери. Якщо потрібно приготувати 1-2 порції, то цей спосіб цілком прийнятний, але він має два істотних недоліки:
   
   1) суп доводиться переливати в чашу блендера;
   
   2) висока температура супу буде руйнувати пластик, з якого зазвичай виконаний стакан блендера.
   
   Наступний приклад використання ручних миксеров - соуси. Рослинні, м'ясні, масляні, традиційні й оригінальні, вони є незмінним доповненням до м'ясних та рибних страв. Фруктові і ягідні соуси і пюре додадуть особливий свіжий смак десертів. Якщо ресторан практикує обслуговування банкетів, то міксера серії Mini може виявитися недостатньо. Більш потужні міксери серії Compact дозволять приготувати від 15 до 45 л соусу. Якщо ж потрібна велика продуктивність, наприклад, на фабриці-кухні, то можна використовувати великі міксери, розраховані на об'єм від 50 до 300 л.
   
   Міксери можуть бути також цікаві супермаркетам для приготування соусів як доповнення до продукції власного виробництва. Перспективним може бути виробництво з подальшим фасуванням продуктів під власною торговою маркою.
   
   За допомогою насадки-блендера можна готувати пюре зі свіжих і варених овочів (морква, шпинат, селера, квасоля, спаржа, крім картопляного пюре), фруктові пюре (яблука, персики та ін), джеми і конфітюр, подрібнювати ягоди для морсів, а також готувати овочеві і рибні муси. Міксери також можуть використовуватися для невеликих виробництв дитячого харчування.
   
   Завдяки широкому модельному ряду Robot-Coupe покупці можуть підібрати для себе оптимальну модель по продуктивності, вагою і ціною.

Автор: viks24 | Відгуки: 0 | Перегляди: 3248 | 03/04/2014 Товари та послуги - Поради з вибору

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус