ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
    Гроші, кредити, депозити
    Договіри
    Енергетика
    Жінка на роботі
    Охорона праці
    Перші кроки в бізнесі
    Питання податків
    Протипожежна безпека
    Робота, резюме
    Устави, засновницькі документи
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Туристический сбор в налоговом кодексе Украины.  
3-7-12? в каком возрасте стоит обучать ребенка иностранному языку?  
Електрогітари Fender Stratocaster  
Шкода від контактних лінз, міфи й дійсність  
Як вибрати пальто?  
Чим можна обрадувати малюка? Не тільки новою іграшкою!  
Карнавальна ніч у Мецці чорногорського туризму- Будві  
Курорт Мінеральні Води. Санаторії Єсентуки. Корисна відпустка  
Твердотопливный котел — достойная альтернатива газу  
Google Adwords – краткий обзор  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
догляд   мода   запор   Послеродовые   контакти   оптимізація   конкуренція   Сказ   гормон   Одержання   Президент   тема   Ситуационные   ТРУДА   боротися  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як технології майбутнього вплинуть на бізнес
Як технології майбутнього вплинуть на бізнес
У статті йдеться про найважливіші тенденції розвитку високих технологій, що можуть докорінно змінити підхід до ведення бізнесу та істотно вплинути на розвиток суспільства в цілому.


Те, що інформаційні технології стали продовженням бізнесу сучасних компаній, сьогодні вже не заперечується. Але якщо заглянути в майбутнє, то виявиться, що в порівнянні з розробками, які зараз ведуться в лабораторіях, горезвісна кремнієва революція незабаром здасться просто дитячою грою.
   У формуванні стратегії великих компаній, що піклуються про власний розвиток, настав переломний момент. Бізнес більше не може не рахуватися з новими досягненнями біології, хімії та фізики.
   Потреба в абсолютно нових можливостях навіть у підприємств далеких від наукових кіл стала очевидною.
   Новітні технології здатні змінити навіть сектор ІТ, який довгий час здавався передовим. Так, квантові і молекулярні комп'ютерні технології можуть перетворити в непотріб всі існуючі на сьогодні. Ясно, що на адаптацію нових розробок до комерційного використання, піде якийсь час. Але менеджерам вже сьогодні слід пильно спостерігати за їх розвитком. Ті, хто не має уявлення про новітні наукові розробки, колег можуть вже й не наздогнати.
   Ті, хто все ж слідкує за останніми новинами високих технологій, знають, що зараз намітилися чотири найважливіші тенденції, здатні радикально змінити підхід до ведення бізнесу і попит на необхідні для цього навички.
   По-перше, в центрі потреб бізнесу виявиться саме наука, а не ІТ. Якщо сьогодні під ІТ в основному розуміють електронну обробку даних, то в найближчі роки природничі науки вплинуть на наше розуміння ІТ і їх можливості.
   По-друге, технології почнуть по-новому співіснувати з нами. Вони, як уже було сказано, будуть нерозривно пов'язані з природничими науками і будуть буквально інтегровані в повсякденне життя. Так що ми більше не будемо розглядати технології як щось окреме і незрозуміле.
   По-третє, зміни торкнуться ринку праці. Професія вченого стане однією з найпрестижніших. На ринку виникне підвищений попит на дослідників, так як бізнес буде не в змозі самостійно розібратися зі складними науковими технологіями і створити з їх допомогою нові конкурентні переваги.
   І, нарешті, виникнуть нові соціальні та етичні проблеми. Наукові розробки змусять змінити наш погляд на суспільство в цілому. Скажімо, дослідження генома людини логічно підштовхують до такого, наприклад, питання: чи можуть страхові компанії отримати право орієнтуватися на результати генетичного аналізу, що дає більш точний прогноз тривалості життя людини? І на нього доведеться відповідати.
   Вже сьогодні можна виділити і основні сфери, в яких поєднання науки і технологій представляє особливий інтерес для бізнесу. Наприклад , нанотехнології.
   Що б ви сказали, якби з'явилася можливість перетворити один матеріал в іншій, помінявши структуру на рівні атомів? Інший напрям досліджень - активні матеріали, підрозділ нанотехнологій, який займається розробкою програмованих матеріалів. Зачатки такої технології вже існують - наприклад, покриття для скла, що руйнує частинки бруду. Не менший інтерес представляють і модифікації ДНК.
   Сучасні дослідження, зокрема, за такими напрямками, як голограми чи теорія хаосу, здаються казками. Але взаємопроникнення науки і технології здатне надати революційний вплив на бізнес і повсякденне життя людей, як колись мала поява комп'ютерів. Згадайте, адже всього кілька десятиліть тому кремнієвий чіп теж здавався чимось неймовірним.
   

Автор: ihorzam | Відгуки: 0 | Перегляди: 2689 | 15/02/2014 Бізнес - Перші кроки в бізнесі

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус