ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
    Жінка та робота
    Жіноча та чоловіча психологія
    Коучинг
    Освіта
    Психологія особистості
    Тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Ексфоліація сухою щіткою, застава м’якої, гарної шкіри  
Як правильно просувати бізнес по ремонту квартир.  
Ожиріння - драма сучасності  
Користь мигдалю родючий символ світу  
Як швидко організувати фуршет  
Як правильно лікувати ангіну  
Із зими в літо гарячий квартет  
Відкриваємо туристові секрети Кіпру  
Італійські фестивалі шоколаду  
Кульбаба  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
одежда   терапія   кофт?   морі   мануальна   плода   файл   контакти   сайта.   Квіти   Создание   Twitter   іграшка   хелікобактер   Воно  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Факультет підготовки фахівців для підрозділів державної автомобільної інспекції Донецького юридичного інституту МВС України
Факультет підготовки фахівців для підрозділів державної автомобільної інспекції Донецького юридичного інституту МВС України
базовий навчально-методичний центр підготовки фахівців для Державної автомобільної інспекції та патрульної служби МВС, в якому навчаються юнаки та дівчата зі всієї України


На єдиному в Україні факультеті підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції Донецького юридичного інституту МВС України здійснюється підготовка фахівців-юристів для підрозділів ДАІ за спеціальністю Правоохоронна діяльність освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр.
   Майбутній фахівець-юрист працюватиме у сфері правоохоронної діяльності на посадах у підрозділах ДАІ, стройових підрозділах ДПС: інспектор з адміністративної практики; інспектор із дізнання; державтоінспектор ДАІ; інспектор з розшуку; старший інспектор ДПС; інспектор з організації профілактичної роботи та ін. Випускники факультету одержують посвідчення водія категорій “В”, “С”. Навчаються курсанти три роки.
   Факультет визначено МВС України як базовий навчально-методичний центр підготовки фахівців для Державної автомобільної інспекції та патрульної служби МВС, в якому навчаються юнаки та дівчата зі всієї України.
   Навчання здійснюється у лекційних залах, навчальних аудиторіях та спеціалізованих класах. До послуг курсантів надається загальна та спеціальна бібліотеки, стрілецький тир, спортивні зали спеціальної та загальної фізичної підготовки, зал рукопашного бою, зал для занять з важкої атлетики, спортивне містечко, на якому розміщені футбольне поле, баскетбольні майданчики, гімнастичні споруди, смуга перешкод, місця для відпрацювання дій співробітників міліції по затриманню правопорушників. Для оволодіння навичками водіння автомобіля на факультеті є лабораторії технічного обслуговування і експлуатації автомототранспортних засобів та навчальний автомобільний транспорт.
   Протягом навчання приділяється увага фізичному загартуванню майбутніх правоохоронців, розвитку фізкультури та спорту. На практичних заняттях, які проводять викладачі кафедри фізичної підготовки та спеціальної фізичної підготовки, а також у спортивних секціях формуються фізичні якості курсантів, необхідні для виконання оперативно-службових завдань з боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку.
   Крім цього, чудово організовано і дозвілля курсантів: проводяться різноманітні конкурси, вікторини, концерти художньої самодіяльності, КВК тощо.
   Сьогодні факультет ПФП ДАІ Донецького юридичного інституту з надією дивиться у майбутнє. Чесна і безкомпромісна молодь, яка тут навчається, бачить свою Альма-матер престижним вищим навчальним закладом, який повністю відповідає освітянським євро стандартам.
   

Автор: petrnews | Відгуки: 0 | Перегляди: 7534 | 15/02/2014 Психологія та тренінги - Освіта

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус