ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Що можна їсти після пологів  
Электромонтаж профессионально, чётко и в срок - как быстро найти всю необходимую информацию  
Розроблений крем від раку шкіри  
Рецепти з куркою  
Кращий рейкбек - як вибрати?  
Что выбрать выпускнику - работу или диплом?  
Выбор компьютерного стола  
Какие сайты хорошо работают с Drupal?  
Я заробляю більше чоловіка як налагодити стосунки в родині  
Подаруй собі здоров’я  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
google   .com   податкова   земель   дитячі   Життя   роль   краси   перед   роды   норматив   хилис   Пиар   масаж   геркулес  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Холодильне обладнання FAGOR
Холодильне обладнання FAGOR
Огляд холодильного обладнання Fagor


Серед працівників громадського харчування існує думка, що холодильного обладнання на підприємстві багато не буває. Елітний ресторан, невелике кафе, службова їдальня або власне виробництво при супермаркеті: холодильне обладнання - обов'язкова складова технічного оснащення кожного підприємства. Спектр холодильного обладнання, необхідного на сучасній професійній кухні, надзвичайно широкий.
   
   Модельний ряд холодильного обладнання марки FAGOR дуже широкий і включає в себе холодильні, морозильні та комбіновані шафи, холодильні та морозильні столи, охолоджувальні столи з мармуровою стільницею для збору піци, саладетты, охолоджувані настільні вітрини, охолоджувальні бази під теплове обладнання та багато іншого.
   
   Чим різноманітніше модельні ряди обладнання, що постачається, тим простіше буде технологам і проектувальникам підібрати оптимальне обладнання для конкретного підприємства. За всіма показниками холодильне обладнання FAGOR відноситься до найвищого стандарту якості і призначене для вимогливого користувача, який пред'являє високі вимоги до робочих характеристик виробів, так і до питань ергономіки та дизайну.
   
   Серед безперечних достоїнств продукції FAGOR слід відзначити високий клас виконання: обладнання розраховане на безперебійну роботу при температурі навколишнього середовища від +10 до + 43°С. Завдяки високоефективній теплоізоляції обладнання FAGOR може використовуватися в гарячих цехах. Всі конструкції виготовлені з нержавіючої сталі AISI-304 (18/10), що забезпечує підвищену стійкість обладнання до агресивних дій, що в свою чергу сприяє більш тривалому терміну його експлуатації.
   
   Холодильні, морозильні та комбіновані шафи
   
   Розглянемо детальніше модельний ряд холодильного обладнання FAGOR. Холодильні та морозильні шафи серії AFP, AFN і AF випускаються з корисним номінальним об'ємом від 600 до і 1800 літрів. Глибина шаф економ-серії - 710 мм. гастро-нормовані серії передбачають розміщення у шафах гастроємкостей 1/1 або 2/1.
   
   Особливо хочеться виділити комбіновані моделі, в яких в одній шафі поєднуються корисні обсяги з різними температурними режимами (наприклад, одна частина обсягу має температуру в камері від -2 до +8°С, інша - від -18 до -22°С).
   
   Всі моделі, включаючи регульовані по висоті ніжки, виконані з нержавіючої сталі марки AISI 304. Полиці регулюються по висоті. Камера має внутрішню підсвітку. В холодильних шафах передбачена примусова конвекція і використовується холодоагент R134А. У морозильних шафах застосовується хладагент R404А.
   
   Всі шафи оснащені електронними платами цифрового управління, одна з переваг яких - можливість домогтися точної установки температури. Цифрова «начинка» шафи дозволяє проводити постійний моніторинг всіх заданих робочих режимів. Нижнє розташування агрегату полегшує сервісне обслуговування, оскільки може проводитися без перестановки шафи.
   
   Охолоджувані та морозильні столи
   
   Холодильні та морозильні столи складаються з двох, трьох або п'яти боксів. Замість боксів різні модифікації столів можуть бути оснащені охолоджуваними ящиками. Агрегат, що забезпечує всю роботу горизонтального холодильника і морозильника, розташовується в крайній правій частині столу, також ви можете вибрати модель з виносним холодильним агрегатом. При необхідності можна замовити модель, в якій частина секцій з дверима замінена висувними ящиками.
   
   Якщо при організації виробництва Ви обмежені в площі, вам допоможе модель столу серії МFP з вбудованою мийною ванною.
   
   Моделі з маркуванням GN обладнані напрямними для зберігання продуктів в гастроємності.
   
   В асортименті охолоджуваних столів особливо варто виділити столи для збору піци (MMZ-150 і MMZ-202). Вони мають гранітну стільницю і можуть бути укомплектовані вітриною для інгредієнтів (MI-150 або MI-202). Біля столів серії MPZ 1 стільниця і нейтральна вітрина для інгредієнтів виконані з нержавіючої сталі.
   
   Охолоджувальні столи серії ЗАХОДІВ затребувані в холодних цехах. Моделі MEP-135, MEP-180 і MEP-100 обладнані кришкою з нержавіючої сталі, а моделі MEP-100 G - прозорим куполом. Ця серія передбачає температурний режим від -2°С до +8° С. Столи мають поліуретанову теплоізоляцію завтовшки 60 мм, а також передбачають такі функції, як автоматичне замикання дверей, примусова конвекція повітря, автоматичне випаровування води при розморожуванні. Вони обладнані електронною панеллю управління і цифровим дисплеєм (моделі MEP-135 і MEP-180). В столах використовується екологічно безпечний холодоагент R134A. Модель MEP-100 G оснащена гранітної робочою поверхнею.
   
   
   

Автор: viks24 | Відгуки: 0 | Перегляди: 24373 | 08/01/2014 Товари та послуги - Поради з вибору

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус