ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
15 СПОСОБІВ СТАТИ КОРОЛЕВОЮ  
Отделка спальни натяжными потолками  
Як стати діджеєм  
Пучки  
Шлях до ідеальної талії  
Виконання профілактичних заходів, запропонованих комісіями з розслідувань нещасних випадків.  
Сакура цвіте тричі  
НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК З КУРСУ «СТРАХУВАННЯ»  
5 дієт, які не працюють  
Сказка по новому сценарию - Рампунцель: запутанная история, на веб-портале Rapunzelmultik.Ru  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Виникнення   администратор   багатоплідна   Сима   br-1180   хелікобактер   лихорадки   токсикоинфекции   .com   гідроакумулятор   права   ікра   комір   питання   ответы  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Обладнання для ресторанів: робимо правильний вибір
Обладнання для ресторанів: робимо правильний вибір
Рекомендації з вибору обладнання для ресторану, кафе, фаст-фуду.


Грамотно підібрати технологічне обладнання для ресторанів не так вже і просто. Вам необхідно буде заздалегідь знати, страви якої саме кухні будуть подаватися в ресторані, на скільки місць розраховане приміщення. При виборі професійного обладнання слід пам'ятати про те, що ціни на обладнання від різних виробників можуть істотно відрізнятися. Цілком ймовірно, що фірми-постачальники запропонують обладнання для ресторанів в оренду, проте в будь-якому випадку необхідно добре вивчити цей сегмент ринку в місті, щоб приймати рішення про придбання або оренду.
   
   Яке обладнання необхідно для ресторанів, і як знайти найбільш грамотний підхід до його вибору?
   
   Теплове обладнання для ресторанів
   
   Плити на кухні ресторану будь-якого типу повинні бути виготовлені виключно з нержавіючої сталі. Не має значення, Ви відкриваєте пивний ресторан, китайський ресторан чи купуєте обладнання для японських ресторанів. Тільки такі плити є сьогодні світовим стандартом якості, їх відрізняє тривалий термін експлуатації, чудовий зовнішній вигляд, висока якість, сучасний дизайн, а також швидкий розігрів і вихід на потрібну для приготування страв температуру.
   
   Жарочні шафи для китайського ресторану або ресторанів української кухні краще всього обирати з зварної рами і окремо працюючих один від одного камер. Між камерами жарочних шаф в обов'язковому порядку повинен розташовуватися спеціалізований теплоізоляційний матеріал.
   
   Якщо Ви придбаєте таке теплове обладнання як конвекційні печі, то забезпечите кухарям готувати в ресторані випічку, кондитерські і хлібобулочні вироби. У печах вбудований вентилятор здатний рівномірно розподіляти нагрітий до потрібної температури повітря. Крім того, теплове обладнання часто оснащують зручною панеллю управління електромеханічного типу, що дозволить легко регулювати температуру в процесі випічки, включати таймер при необхідності.
   
   Електромеханічне обладнання для ресторану.
   
   Коли Ви будете приймати рішення про придбання електричної м'ясорубки, пам'ятайте про те, що вся імпортна техніка розрахована на роботу тільки з високоякісним м'ясом, а от вітчизняна м'ясорубка здатна витримати і більш жорсткі умови експлуатації. На дошках безкоштовних оголошень міста нерідко зустрічаються оголошення про продаж такого професійного обладнання як білоруські м'ясорубки або техніки з Росії. Їх особлива відмінність полягає в тому, що окремі частини цих приладів, а також корпуси виготовляються з металів, а ножі і решітки з чавуну.
   
   Якщо Ви хочете закупити нове обладнання для їдалень і ресторанів імпортного виробництва, то врахуйте, що корпуси їх м'ясорубок нерідко роблять з нержавіючої сталі. При цьому не можна не відзначити, що в асортименті імпортного обладнання для ресторанів в комплекті з м'ясорубками йде велика кількість насадок, які суттєво розширюють функціональні можливості техніки.
   
   Якщо Ви плануєте відкрити невеликий пивний ресторан у місті, то не варто купувати м'ясорубку високої продуктивності такі апарати розраховані на великі громадські підприємства харчування.
   
   Купуючи слайсер, особливу увагу варто звертати на якість його лез саме від цього буде залежати, наскільки якісно буде виконана будь-яка нарізка. Ножі для слайсеров повинні бути виготовлені тільки з нержавіючої сталі. Також важливо, щоб це технологічне обладнання було оснащене автоматичною подачею продуктів.
   
   Ще один важливий прилад на кухні ресторану овочерізальная машина. Саме вона дозволяє швидко нарізати овочі та фрукти для салатів, готувати французьку соломку або спеціальні фігурки з овочів для прикраси страв. Пам'ятайте про те, що незалежно від того, купуєте Ви нове обладнання для їдалень і ресторанів чи шукаєте більш дешеве б/у обладнання, в будь-якому випадку техніка має відповідати чинним санітарним нормам та стандартам якості.
   
   Холодильне обладнання для ресторану
   
   Холодильне обладнання в будь-якому випадку є обов'язковою складовою будь-якого ресторану, кафе або підприємства громадського харчування. Купуючи холодильні шафи, варто звернути увагу на їх дверцята: вони можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі або прозорого скла. Все холодильне обладнання в обов'язковому порядку оснащується спеціалізованими холодильними агрегатами і потужними компресорами. Дуже важливо, щоб шафи були здатні виконувати багато функцій і якісно зберігати продукти харчування.
   
   Звичайно, вибрати обладнання в місті не так вже й просто: ціни на обладнання відрізняються іноді в сотні, а то й тисячі доларів ринок просто переповнений асортиментом. Є величезна кількість пропозицій з продажу газового обладнання або електротехнічного обладнання в місті. Щоб не помилитися з вибором, варто звертатися з тих оголошеннях, які виставляють ліцензовані фірми, які професійно займаються подібним родом продажів у місті і мають відповідну репутацію.
   
   

Автор: viks24 | Відгуки: 0 | Перегляди: 3346 | 08/01/2014 Товари та послуги - Поради з вибору

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус