ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Ковбаски курячі  
Питание Crossfit: гликемический индекс  
Небольшой обзор ключевых плюсов отдыха в Подмосковье  
Костюми жіночі брючні  
Якою повинна бути шкільна форма?  
Беседа с Cozmoslabs  
ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» спільно з телеканалом СТБ оголошує фотоконкурс від ТМ «Малиш»  
Як харчуватися при запаленні кишечнику  
Одержання статусу біженця  
Наиболее кассовые кинокартины 2014 года - как преобразить свой досуг и прекрасно отдохнуть  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
проститутки   групи   року   стоматология   конкуренція   Winner   google   Діагностика   нерви   договор   Квіти   залоза   медицина   алое   заболевания  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Промислові м'ясорубки - як вибрати.
Промислові м'ясорубки - як вибрати.
Рекомендації з вибору професійної мясорубки для ресторану, кафе, фаст-фуду.


Промислові м'ясорубки призначені для приготування фаршу з м'яса, риби і м'ясопродуктів на підприємствах громадського харчування. Перш ніж купити професійну м'ясорубку необхідно визначитися з можливими обсягами переробки продукції і після цього вибрати, грунтуючись на потужності двигуна і кількістю ножів застосовуваних у промисловій м'ясорубці. На професійні електричні м'ясорубки встановлюють двигуни різної потужності, що впливає на реальну продуктивність переробляється м'яса. Деякі покупці при спробі заощадити, набувають обладнання з недостатньою потужністю для заявленого обсягу продукту, що в підсумку призводить до частих поломок і дорогого ремонту, і як наслідок збільшує кінцеву вартість до рівня спочатку більш потужною і продуктивної м'ясорубки, ніж спочатку придбана промислова м'ясорубка ціна на яку здалася більш вигідною.
   
   Дуже важливим параметром при виборі такого обладнання для підприємств громадського харчування як м'ясорубка електрична промислова, є застосовувана система розташування і кількості ножів, що значно впливає на час переробки та якість кінцевого продукту. М'ясорубка електрична промислова може мати 3 способи виконання наборів ріжучих елементів. Класичний набір включає в себе односторонній ніж і решітку, і підходить для невеликих закладів з невеликою продуктивністю продукту, і за існуючою нормою м'ясо для отримання фаршу необхідно переробляти двічі. Наступний набір ножів і решіток називається система Полуунгер, в якій використовується підрізний ніж, двосторонній ніж і грати, що цілком достатньо для більшості закладів громадського харчування з середньою продуктивністю фаршу. І самий зарекомендував себе набір ножів, при якому професійна м'ясорубка здатна скоротити час приготування продуктів рівно вдвічі, називається система Унгер, в якій використовується підрізний ніж, двосторонній ніж, велика решітка, далі ще раз двосторонній ніж і в кінці дрібна сітка, що дозволяє за один прохід отримати необхідне подрібнення фаршу. Якщо Ви сумніваєтеся, яку систему підібрати саме для Вашого закладу громадського харчування, рекомендуємо проконсультуватися з фахівцями, перш ніж купити промислову м'ясорубку.
   
   Після того як визначилися з необхідною продуктивністю, потрібно розуміти, що такий чинник, як якість м'ясо може так само впливати на продуктивність, яку може дати м'ясорубка електрична промислова. Потрібно враховувати, що якщо в перерабатываемом продукті багато жив або трапляються дрібні кістки, то це може значно знизити продуктивність в рази, а що гірше може привести до поломки обладнання. Серед вітчизняних виробників виділяється м'ясорубка мім, здатна працювати в доволі жорстких умовах експлуатації, але обов'язково потребує пуско-наладки спеціалізованою сервісною службою. Монтаж мясорубки мім включає в себе кропітку роботу не тільки з підключення до трифазної мережі, а так само найголовніше це предпусковая настроювання редуктора, двигуна і інших механічних агрегатів, що значно збільшує термін служби, і тим самим скорочує витрати на обслуговування в процесі експлуатації. Особливого делікатного поводження у використанні потребують професійні м'ясорубки імпортного виробництва, припустимо, м'ясорубка fimar. Заявлена заводом продуктивність, заснована на подрібненні м'яса хорошої якості, без жив і дрібних кісток. Для розрахунку продуктивності на промислові м'ясорубки імпортного виробництва, необхідно заявлену заводом продуктивність поділити приблизно на п'ять, тим самим визначити реальну продуктивність, яку може дати імпортна м'ясорубка електрична промислова.
   
   

Автор: viks24 | Відгуки: 0 | Перегляди: 4252 | 08/01/2014 Товари та послуги - Поради з вибору

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус