ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
    Будівельні конструкції
    Двері та вікна
    Меблі, обладнання приміщень
    Опалення
    Проектування та архітектура
    Проектування, дизайн
    Сантехнічне обладнання
    Фен-шуй в будинку
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Клізма дитині  
Портастудії  
Шведська стінка, тренажер для підняття військового духу  
Лікувально - оздоровчий туризм. Навіщо учиняти перевірку своєму здоров'ю в рідній клініці, якщо можна провести лікування в Німеччині?  
Выбор компьютерного стола  
Японское аниме - популярный среди сегодняшней молодежи жанр мультипликации  
Современные магазины спортивных товаров  
Фрилансер или агентство. Создание сайта  
ДЕНЬ КЕФІРУ  
Просування сайту в пошуковій видачі: засоби й методи  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
людства   MG15CDR   помощь   токсоплазмоз   легенів   салон   спирт   Web-   виробів   англ   застосовувати   призначення   групи   поручение   особи  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Що таке активний блискавкозахист, та його переваги над класичним, пасивним блискавкозахистом
Що таке активний блискавкозахист, та його переваги над класичним, пасивним блискавкозахистом
Блискавкозахист – це система захисного обладнання, яка береже будівлі від руйнівного впливу небесної стихії. Її монтують як у промислових, так і у громадських спорудах для захисту від аварій, пожеж та інших надзвичайних ситуацій, спричинених влученням блискавок.


Слід зауважити, що встановлення системи блискавкозахисту є обов’язковою процедурою в будівництві. Як і вся будівельна галузь, – блискавкозахист інтенсивно розвивається, з’являються нові, ефективніші технології та обладнання.
   
   Ще донедавна у боротьбі із влучанням блискавок використовували схеми, розроблені ще за часів винахідника громовідводу Франкліна. Класичний, «пасивний» блискавкозахист — незграбне та важке обладнання, яке захищає будівлю локально, але псує зовнішній вигляд.
   
   Однак існує альтернатива - сучасні системи активного блискавкозахисту, котрі успішно застосовують в Європі та США. Розроблена у Франції у 1980- х роках нова техніка захисту від блискавок, що використовує спеціальні наконечники ПДА (PDA – Paratonnerre dispozitif d’amorcage), поширилась у всьому світі. Основою таких систем є так званий активний блискавкоприймач. Кращим таким блискавкоприймачем в Європі визнано блискавковідвідну головку “Омега”. Дія активного блискавкоприймача “Омега” полягає у створенні навколо її вістря іонізації значно раніше, ніж для інших гострих елементів об’єкту чи будівлі (наприклад, гвинти, антени). Зрозуміло, що блискавка, що могла б потрапити у обє’кт, Ваше подвір’я, авто чи будинок – буде перехоплена таким активним блискавкоприймачем в радіусі його дії!
   
   Така система захисту від блискавки має цілий ряд переваг у порівнянні з класичною, пасивною системою.
   
   
   В основу системи активного блискавкозахисту “Омега” закладені принципи надійності, сучасності, практичності й екологічності. Цей ретельно розроблений механізм відповідає всім жорстким вимогам щодо безпеки та естетики зовнішнього вигляду, що робить активний блискавкозахист найбільш конкурентноспроможним в умовах європейського ринку.
   
   
   Активна головка зменшує ймовірність виходу з ладу обладнання. Вона надійна, економна та легко монтується. Крім того має цікавий дизайн і може стати окрасою будь-якого фасаду.
   
   Важливо, що зона дії однієї головки “Омега” сягає радіусу 100 м. Відтак, лише одна активна головка захищає від удару блискавки не тільки саму будівлю (як у випадку із класичними блискавкозахистами), а й територію, що прилягає до неї. Якщо активний блискавкозахист покликаний охороняти від блискавки приватний будинок, то під його надійним захистом одночасно опиняються також подвір’я, гараж та інші споруди. Що ж до промислових чи торгових об’єктів, то еліпсоподібна сфера у вигляді «капсули», гарантуватиме безпеку автопаркукань, АЗС та інших об’єктів, що розташувань в 100-метровій зоні дії активної головки “Омега”. Натомість у класичному варіанті блискавкозахисту для забезпечення такого самого масштабного захисту треба вибудовувати цілу систему із багатьох блискавкоприймачів. Зрозуміло, що при цьому погіршується естетичний вигляд самої споруди. Натомість, активний блискавкозахист займає мало місця, відповідно, не позначається на зовнішньому вигляді об’єкта.
   
   Активний блискавкоприймач задяки обмеженій кількості струмовідводів має незначне електромагнітне поле, що в наш час «засміченого ефіру» є вагомим аргументом на користь системи. Окрім того, активний блискавкозахист “Омега” зручно монтувати та обслуговувати. Між іншим, блискавкозахист “Омега” має довготривалу гарантію від виробника. Нехай це Вас не дивує, адже численні лабораторні дослідження підтверджують надвисоку здатність проходження струму блискавки – до 100 кА.
   
   Ще одним доказом бездоганних параметрів є наявність сертифікатів якості, а також погодження авторитетних страхових компаній.
   
   Детальніше про системи активного блискавкозахисту на сайті blyskavka.com.ua
   

Автор: webdsv | Відгуки: 0 | Перегляди: 4030 | 09/09/2013 Будівництво, ремонт - Будівельні конструкції

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус