ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
    Іноземні мови
    Інформатика
    Міське будівництво й господарство
    Медицина
    Менеджмент
    Різне
    Соціальна педагогіка
    Страхування
    Теорія грошей
    Функціонально вартісний аналіз
    Хімія
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
ИЕРСИНИОЗ  
Насолоджуйся масажем - і худни!  
Секс на корпоративе без відриву від колективу  
ТРУДОВОЙ ДОГОВОР (на временное выполнение работ)  
Побічні ефекти пластики - чи не занадто велика жертва для краси!  
Минуле пройшло  
Деревій і його корисні властивості  
Що потрібно встигнути до Нового року  
Бюро перекладів для кожного клієнта  
В аероекспрессах з’явиться Інтернет  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
кузовні   Дяченко   пользование   групі   кофти   елетероукок   ПИРОЛИЗА   перед   Виникнення   робіт   херсон   безпеки   onprint   веб-сайт   льон  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
РЕФЕРАТ з прочитаної іноземної літератури за темою: « Безпека праці та здоров'є працівників»
РЕФЕРАТ з прочитаної іноземної літератури за темою: « Безпека праці та здоров'є працівників»
Вивчення та вирішення проблем, пов'язаних з забезпеченням здорових та безпечних умов, в яких тече труд людини – це одне найбільш важливе завдання в розробці нових технологій та систем виробництва.
   Вивчення та виявлення можливих причин виробничих нещасливих випадків, професійних захворювань, аварій, вибухів, пожеж, та розробка заходів і вимог, спрямованих на усунення цих причин дозволяють створити безпечні та благо приємні умови для праці людини.


Вступ
   
   Вивчення та вирішення проблем, пов'язаних з забезпеченням здорових та безпечних умов, в яких тече труд людини – це одне найбільш важливе завдання в розробці нових технологій та систем виробництва.
   Вивчення та виявлення можливих причин виробничих нещасливих випадків, професійних захворювань, аварій, вибухів, пожеж, та розробка заходів і вимог, спрямованих на усунення цих причин дозволяють створити безпечні та благо приємні умови для праці людини.
   Комфортні та безпечні умови труда – це один із головних чинників, що впливає на працездатність і безпечність праці, здоров'є робітників.
   Безпечність – це відсутність ризику, пов'язаного з можливістю нанесення шкоди. Безпечні умови праці – це умови праці, при яких діяння на працюючих шкодливих чи небезпечних виробничих чинників неможливо або рівні їх впливу не перевищує встановленні нормативи (стандарти).
   Негативні чинники процесу трудової діяльності ведуть до зниження працездатності та погіршенню якості продукції, що виробляється.
   Довгий вплив несприятливих умов праці може привести до порушення стану здоров'я працюючого, розвитку професійних захворювань чи інвалідності.
   За останніми оцінками Міжнародної організації труда, щорічно від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань помирає 2.2 млн. робітників. Такий стан не може не хвилювати світове товариство та міжнародні організації, які займаються безпекою праці и станом здоров'я працюючого населення.
   В даному рефераті буде детально розглянуте питання безпеки праці в Сполучених Штатах Америки.
   
   
   
   Безпека та здоров`є працівників.
   
    Безпечні ризики являють собою ті аспекти робочого середовища, які мають місто на виробництві та спричиняють шкоду робітникам. Прикладами фізичних ушкоджень можуть бути:
   - утрата слуху, зору, частин тіла;
   - порізи, розтягнення,забити місця, поламання кісток;
   - опіки та електричні шоки.
    Ризики здоров`я це ті, котрі повільно та накопичувальне спричиняють погіршення здоров`я робітників. Прикладами ризиків здоров`я можуть бути:
   - рак;
   - отруєння трутами;
   - респиративні захворювання;
   - а також депресії;
   - утрата настрою та інші психологічні безладдя.
    Типовими причинами фізичних та біологічних ризиків є токсична та рако покликаюча пил та хімікати, а також стресова робоча атмосфера.
    Скільки ж безпечних ризиків і ризиків здоров`я трапляється щорічно на робочих місцях? У середньому 1 із 10 робітників отримують фізичні пошкодження чи помирають на роботі щорічно. Деякі професії більш травма безпечні, і тому кількість постраждалих набагато більше у процентному відношенні. Було зазначено, що чверть із 21.3 мільйонів інвалідів в Сполучених Штатах отримали свою інвалідність завдяки випадкам на робочих місцях, які пошкодили їх стан здоров`я .
    Офіційна статистика відносно ризиків безпеки та здоров`я зазначає, що щорічно на підприємствах отримують пошкодження приблизно 400.000 осіб і 100.000 осіб помирають в наслідок інцидентів, що трапляються на роботі. Але Ешфорд, котрий є лідером Фонда Форда Фаундейшн, зазначає, що ця цифра дуже занижена і на робочих місцях помирає усереднено 3 людини кожну робочу годину.
    В США як і у інших країнах існують професії, які вважаються найбільш травматичними. Під час роботи робітники постійно знаходяться у безпеці пошкодити здоров`є. Ось приклад таких професій:
    - пожежники;
    - шахтарі;
    - будівельники;
    - транспортувальники;
    - покрівельники;
    - працівники лісопилки;
    - теслярі;
    - різноробочі;
   - начальники у виробництві і сільському господарстві.
   
   Незахищене і нездорове робоче середовище також може не ефективно впливати на можливості робітників та мотивацію роботи. Погане фінансування безпеки на підприємстві можуть привести до дуже небезпечних інцидентів на робочих місцях.
   
   Діагностичний підхід до безпеки та здоров`я.
   
   Для розгляду діагностики безпечних ризиків та ризиків здоров`я необхідно визначити важливі чинники безпеки та здоров`я. Чинники впливу робочого середовища на безпеку та здоров`є зображені у Таблиці 1-1.
   Певно найбільш критичним показником є природа завдання, особливо якщо це впливає на технологію та робочу атмосферу організаційного процесу. Наприклад, проблеми безпеки та здоров`я найбільш актуальні для шахтарів вугільних шахт – їх робітнича атмосфера потребує від шахтарів дихати вугільною пилю, яка шкідлива для їх легенів – на відміну від інших спеціальностей, таких як оператор, економіст та інші. Рентгенівський технік має більш можливості одержати ракову хворобу як результат роботи у цієї сфері ніж вчитель середньої школи. Деякі приклади потенціальних професійних захворювань и ризиків додані у Таблиці 1-2.
   Адміністрація по питанням безпеки та здоров`я на робочих місцях (OSHA) впровадила «Стандарт Комунікацій». Цей стандарт, через роки вивчення и дебатів ексцесів, що мають місце у хімічної промисловості, створений для того, щоб скоротити інциденти в цієї галузі та пошкодження серед працівників у виробничому секторі. В основному правила вимагають хімічних виготівників і імпортерів робити особливі помітки на ярликах контейнерів, забезпечують кожного клієнта матеріальними бланками, фактичними даними, що описують небезпеки від кожних хімікалій, що входять до складу продукції[3].
   При вивченні чинників впливу безпеки та здоров`я відокремлюють шість головних.
   Першим чинником є відповідальність перед службовцями.
   Другим життєвим чинником є відношення самих робітників стосовно здоров`я та безпеки; вони можуть дуже клопотатися про безпеку та здоров`є, а також можуть бути апатичними до цієї проблеми. Якщо ж роботодавець має апатичне ставлення до безпеки на робітничому місці, найгарніші програми по безпеці не будуть мати успіху в робочої атмосфері.
   Трет`їм чинником впливу безпеки та здоров`я на роботу є влада. Федеральна та влада штатів намагалася впровадити закони по безпеці в продовж декілька років
   Четвертим чинником є профспілки. Багато спілок заспокоєні про безпеку та стан здоров`я своїх робітників. Вони мають вплив на роботодавців та приймають участь в розробці програм по безпеці та здоров`ю. Деякі спілки займаються захистом здоров`я та безпеки своїх членів. Також вони використовують свою політичну силу, щоб вплинути на владу по питанню прийняття законів по захисту та безпеці.
   П`ятим чинником є управлінські цілі. Деякі менеджери та власники підприємств, які стурбовані безпекою на своїх підприємствах задовго до прийняття законів з боку держави, щодо безпеки та здоров`я, складають та притримуються програм, що забезпечують безпечну працю їх робітників.
   І фінальним чинником впливу безпеки та здоров`я є економічні умови [1].
   
   Хто на підприємстві відповідає за безпеку та здоров`є?
   
   На підприємствах відділ кадрів, окрім своїх головних функцій, відповідає також за безпеку та здоров`є своїх робітників. В деяких підприємствах за безпеку відповідає власник, хоча і операційні менеджери та їх персонал також займаються цією справою та грають велику роль у захисті свого персоналу.
   Виший менеджмент повинен підтримувати безпеку та здоров`є своїх робітників відповідно адекватного бюджету. Менеджери повинні надавати можливості своєму персоналу, підтримувати розмовами про безпеку та здоров`є кожного робітника на фірмі. На підприємствах складаються звіти про безпеку. І ґрунтуючись на сіх звітах менеджери застосовують всі можливі методи вирішення проблеми безпеки на підприємстві. Деякі організації виступають відповідником за проблеми оточуючого середовища, тому що ці проблеми можуть привести к зростанню інцидентів, смертей та втрати робото спроможності їх робітників.
   Операційні менеджери також відповідні у питанні безпеки, тому що всі інциденти та травми, що можуть статися та ризики здоров`я трапляються у робочий час. Вони повинні знати як попередити та запобігти ,та в кооперації з фахівцями в цієї галузі, які здатні допомогти їм, скоротити інциденти та професійні захворювання[1].
   Успіх програм безпеки залежить більш усього від того, як добре співпрацюють роботодавці та начальники, і як добре вони дотримуються і знають правила по безпеки та регуляторні механізми, щодо сіх питань. Дуже часто ці відношення перетворюються у складання нового відділу, який має назву Комітет по безпеки та складається він з фахівця по безпеці, представників службовців та менеджерів.
   
   
   Скачать реферат полностью
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5519 | 22/12/2010 Реферати, курсові, лабораторні, методички - Іноземні мови

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус