ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
    Гроші, кредити, депозити
    Договіри
    Енергетика
    Жінка на роботі
    Охорона праці
    Перші кроки в бізнесі
    Питання податків
    Протипожежна безпека
    Робота, резюме
    Устави, засновницькі документи
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Кинути курити за 5 етапів  
Відчуйте переваги безкоштовних шаблонів  
ПРОДУКТЫ ПИРОЛИЗА ОТРАБОТАННЫХ АВТОПОКРЫШЕК – ИСТОЧНИК АЛЬТЕРНАТИВНЫХ ВИДОВ ТОПЛИВА  
Преимущества при оформлении кредита в WebMoney  
Щоб дитина стала успішною  
Шотландія бобри замість чудовиська  
Цикламен (альпійська фіалка)  
Франція - країна модних тенденцій і тисячі визначних пам'яток  
Безкоштовне розкручування сайту (або старий новий метод ігрової оптимізації ресурсу)  
Современные свадебные прически и макияж - как выглядеть эксклюзивно, празднично и изящно  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
столи   фотообои   року   положение   фото   реферат   управління   правець   оптимізація   Виникнення   розвиток   стоматология   Ссудный   нерви   выгодные  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Захист боржників від колекторських підприємств
Захист боржників від колекторських підприємств
Протягом останнього часу громадян України турбує діяльність так званих колекторських фірм. У правоохоронців же зацікавлення викликає законність роботи подібних підприємств. Їх масова поява пов'язана з тим, що в умовах фінансової кризи люди, які залишилися без зарплати або інших доходів - втратили можливість вчасно повертати кредити.


Банки ж, які в останні роки активно привчали людей жити в борг, «раптом» виявили велику кількість «проблемної заборгованості», тобто загрозу неповернення кредитів. Тут і почали з'являтися, як гриби після дощу, колекторські фірми, кількість яких на українському фінансовому ринку поки досягла 50-ти ...
   
   Колекторські фірми - компанії, які за певну винагороду займаються поверненням боргів. Банки, які не бажають самостійно вирішувати проблеми неплатежів, звертаються за допомогою до таких компаній. В інших випадках банки можуть створювати спеціальні підрозділи в структурі самого банку або перекладати функції "вибивання боргів" з неплатників на служби внутрішньої безпеки.
   
   Колекторські фірми здебільшого діють досить жорсткими методами. Після закінчення чергового терміну погашення заборгованості працівники колекторських компаній або спеціальних підрозділів банків за допомогою листування, телефонних розмов та SMS-повідомлень намагаються, у першу чергу, переконати боржника добровільно сплатити борг. При цьому зазвичай телефонні дзвінки відбуваються як удень, так і вночі, а листи, що надсилаються боржникові, містять погрози й залякування. Більше того, колектори тиснуть на неплатників шляхом "знайомства" з їх близькими та родичами, а також шляхом повідомлення на роботу про наявність у неплатника невиконаного зобов'язання. Ці дії охоплюються так званим першим - м'яким етапом (soft collection).
   
   Якщо попередній метод не приносить бажаного результату, колектори переходять до другого - жорсткого етапу (hard collection), під час якого відбувається безпосередній контакт із боржником. Колектори «виловлюють» боржників за місцем проживання рано вранці або пізно ввечері, коли позичальника найімовірніше можна застати вдома. Йому роз'яснюють наслідки несплати кредиту, про можливості відстрочки або реструктуризації боргу, надсилання претензії або копії позовної заяви до суду без фактичного подання позову до суду, звернення до правоохоронних органів із заявами про вчинення боржником злочину (шахрайства) та інше. Всі ці дії також супроводжуються психологічним тиском.
   На третьому етапі (legal collection) колектори звертаються із позовами до суду.
   
   Необхідно відзначити, що колекторські компанії здебільшого не зацікавлені у зверненні до судової системи, оскільки через довгу тривалість судових розглядів, а потім і тривале виконання рішень вони не доб'ються швидкого й, головне, ефективного результату - повернення "живих" грошей.
   Що стосується законодавчого регулювання (правових підстав) діяльності колекторських фірм, то відповідного спеціального законодавчого акту в Україні немає. Колекторська діяльність тісно межує із кримінально караними діяннями разом з іншими порушеннями законодавства.
   
   Так, за кредитним договором банк або інша фінансова установа зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити відсотки. Цивільним кодексом України встановлено, що кредитор у зобов'язанні може бути замінений іншою особою внаслідок передання ним своїх прав іншій особі за правочином (відступлення права вимоги), правонаступництва, виконання обов'язку боржника поручителем або заставодавцем (майновим поручителем) або виконання обов'язку боржника третьою особою.
   
   http://www.unicol.com.ua/uk/main.html
   

Автор: opavlova171 | Відгуки: 0 | Перегляди: 3497 | 26/07/2013 Бізнес - Гроші, кредити, депозити

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус