ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
- вид фітнесу або бойове мистецтво  
Чи є секс у шлюбі  
Практика ділового знайомства  
Усиленные цилиндрические, тарельчатые пружины: технические особенности, виды  
Прагнете заробляти в інтернеті від 30.000 руб. на місяць?  
Як уникнути впливу електромагнітного поля на організм людини: комплексне еколого-гігієнічне дослідження  
Создание Интернет магазинов  
Рецепт джину  
9 найбільш оригінальних парків розваг  
Заняття спортом, головне правильно почати  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
нерви   задачи   Міжрегіональне   співробітництво   України   КОМУНАЛЬНОГО   ІНСТРУКЦІЯ   СИСТЕМИ,   безпеки   праці   кислота   Освещение   ПІДПРИЄМСТВА   весілля   Дієта   шубы   вагітність  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Шафи-Купе, піскоструминні фасади
Шафи-Купе, піскоструминні фасади
Для того щоб замовити шафe-купе, яка буде гармонійно сполучатися із загальним інтер'єром, важливо грамотно підібрати оформлення фасадів. А це можуть бути найрізноманітніші матеріали – плити ДСП, стекло, дзеркало, пластик і багато чого іншого.


Каталог шкафов купе с пескоструем
   
   ДУ наш час величезною популярністю користується піскоструминна обробка дзеркальних поверхонь шаф-купе, які виконані в стилі класики або в стилі, де переважають сучасні й прогресивні технології.
   
    Особливості
   
   Такий спосіб матування здатний створювати об'ємні зображення за допомогою зняття задньої товщини поверхні з певних місць без застосування при її обробці хімічних речовин. Піскоструминна обробка фасадів шафи-купе створює неповторний дизайн меблів і забезпечує високу практичність поверхні, яка має високий ступінь стійкості до механічних впливів. І при цьому поверхні виробу надається розкішний вигляд. Результати технології піскоструминної обробки поверхонь не поступаються результатам більш складних технологій нанесення зображень на поверхні, зовні вони практично не відрізняються.
   
   Нестандартні рішення
   
   Незвичайних, яскравих, художніх ефектів досягають за допомогою сполучення піскоструминної обробки й нової, незвичайної техніки за назвою ф’юзінг. Ф’юзінг – це сучасна технологія спікання скла в печі, яка дозволяє одержати незвичайне, фантастично гарне зображення.
   
   Складні малюнки на склі, створені за допомогою методу піскоструминної обробки поверхні, проводяться шляхом матування поверхні скла пошарово. У процесі такої обробки використовуються спеціальні плівкові трафарети, застосовувані в певному порядку. Завдяки використанню плівкових шаблонів, створюється складне зображення й різні по складності художні ефекти. Так, подібна обробка поверхні з однієї сторони створює так званий ефект барельєфа.
   
   
    Кольорова обробка застосовується для створення кольорових зображень. Для цього проводять утирання барвників у поверхню скла, обробленого за допомогою піскоструя. Така технологія дозволяє забезпечувати проведення чітких контурів зображення й плавний перехід кольору. Різні кольори створюються, у свою чергу, шляхом комбінування щільності нанесення фарби. Так вдається одержати об'ємне, яскраве й барвисте зображення. Малюнок, отриманий за допомогою такої обробки, виходить більш ніжним, а зображення - тонким і витонченим. ШафиыКупе з піскоструминними фасадами – це сьогодення й вишукана прикраса для кожного приміщення.
   
    При використанні якісних абразивних речовин на обробленій поверхні скла утворюються дрібні відколи, на яких переломлюються світлові промені, створюючи чарівний блиск за допомогою вигадливої гри світла.
   
    Особливості догляду
   
    Для захисту зображення від плям, поверхня шафи-купе покривають спеціальною рідиною, що володіє гідрофобними властивостями. Для того щоб очищати поверхня від пилу, можна використовувати звичайний засіб для догляду за склом або дзеркалом. Це залежить від того, який саме матеріал використовується на фасадах. Після того як поверхня буде очищена, можна зверху нанести поліроль, яка додасть фасаду доглянутий і чистий вид і довгий час буде відштовхувати пил.
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3874 | 26/07/2013 Товари та послуги - Меблі

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус