ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Кам’яного віку дієта  
У Фінляндію за сертифікатом ельфа  
Скорочення матки після пологів  
Самые известные персонажи, пользующиеся популярностью у детворы всего мира - Том и Джерри  
Чим можна обрадувати малюка? Не тільки новою іграшкою!  
Сарафани для вагітних. Як залишатися стильною чекаючи дитину  
Кеды и кроссовки на роликах безопаснее для вас.  
Правильний догляд за акваріумом  
Вибір імені для маляти  
Реклама в Харкові. Як створити ефективну рекламну кампанію  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
групи   який   засипати   монтажник   ікра   производства   Квіти   колючі   гідроакумулятор   коляски   столи   ДВС-синдром   .com   коліт   Marshall  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Імбілдінг і фізіологічна сумісність партнерів в сексі
Імбілдінг і фізіологічна сумісність партнерів в сексі
Кожна любов, яку ми відчуваємо, відкриває нашому серцю новий напрямок і емоції, нові вершини і відчуття, і кожна любовна зв'язок служить по-своєму. Чи означає це, що взагалі не важливо, який партнеркою по сексу ви будете для вашого коханого? Зрозуміло, немає - навпаки, питання про сумісність партнерів, особливо фізіологічної, ставати все більш актуальним.


Кожна любов, яку ми відчуваємо, відкриває нашому серцю новий напрямок і емоції, нові вершини і відчуття, і кожна любовна зв'язок служить по-своєму. Чи означає це, що взагалі не важливо, який партнеркою по сексу ви будете для вашого коханого? Зрозуміло, немає - навпаки, питання про сумісність партнерів, особливо фізіологічної, ставати все більш актуальним.
   
   У цій статті йдеться саме про фізіологічної сумісності з партнером. Психологічна та емоційна сумісність, сумісність по гороскопу і на «кавовій гущі» - теми для інших статей ...
   
   Важливість питання фізіологічної сумісності партнерів особливо гостро починаєш розуміти при спілкуванні з жінками, що займаються імбілдінг. Основне питання, яке я ставлю клієнтці на першому занятті по імбілдінг, це мета навчання. Якщо відповіді жінок систематизувати в хронологічному порядку, то вони будуть виглядати приблизно так:
   
   1. Розширення сексуального сценарію, підвищення чутливості, оргазмічності. 
   2. Вирішення питання фізіологічної сумісності з партнером.
   3. Вирішення проблем по жіночому здоров'ю - опущення стінок піхви, матки з придатками, органів малого тазу.
   4. Допомога в настанні вагітності, підготовка до вагітності та пологах.
   5. Відновлення місячного циклу і гармональному фону. 
   6. Лікування і профілактика стресового нетримання сечі.
   7. Лікування і профілактика геморою.
   
   Як видно з переліку завдань, які ставлять жінки перед інструктором по імбілдінг, на другому місці стоїть завдання вирішення фізіологічної сумісності з партнером! А адже більшість жінок (та й чоловіків) хвилює саме це питання. Знайти свою половинку, з якою ми сумісні і якого любимо, - ось головний рецепт щастя і міцних відносин. Але можна все життя шукати і не знайти сумісного сексуального партнера, при цьому сподіваючись тільки на матінку природу. Ми, жінки, чомусь упевнені, що розходження в розмірах статевих органів стосується тільки чоловіків, а у нас все однаково чи майже однаково. Те, що ми бачимо у чоловіків зорово, це різні розміри пеніса, яєчок, силу ерекції, різний кут нахилу статевого члена по відношенню до тіла при ерекції. На цій підставі ми приходимо до висновку: недостатньо довгий, недостатньо товстий, недостатньо твердий і.т.д. і робимо висновок - не підходить, буду шукати іншого. Інша ж вирішить «мудро» - буду терпіти, адже дефіцит чоловіків на обличчя: хороші мужики на вулиці не валяються, вони ніжаться на дивані саме таких як я, терплячих.
   
   І в цьому полягає головна наша помилка. Не потрібно розраховувати на матінку природу, не потрібно терпіти те, що можна виправити. Рекомендації ж тим, хто змінює чоловіків, як рукавички, сподіваючись зустріти потрібний «розмір», давати не буду. Такі жінки навряд чи приймуть небудь поради. Хоча, хто його знає ...
   
   Перш ніж що-небудь рекомендувати, хочу розвіяти міф про те, що ми, жінки, всі однакові за будовою статевих органів. Жіночі статеві органи відрізняються набагато більшою різноманітністю в порівнянні з чоловічими. Двох однакових вульви на світі не буває. Більше двох мільярдів жінок на землі - це така ж кількість різноманітних статевих органів, що мають свої переваги і недоліки.Жіночі статеві органи, що доставляють обопільне задоволення партнерам, діляться на зовнішні, видимі візуально, і внутрішні, не видимі. Також розрізняються величиною і оформленням статевих губ, особливо малих, розмірами і положенням клітора щодо входу в піхву (високо, низько), наявністю дівочої пліви, розмірами піхви (довжина, ширина), ступенем зволоження піхви соками при статевому збудженні (сухе або надмірно змочений піхву ), а також тим, у якій площині стиснута статева трубка жінки.Давай ті ж, для кращого розуміння себе, докладніше познайомимося з будовою жіночих статевих органів.
   
   Різниця статевих органів жінки за величиною і оформленню статевих губ.
   
   «Готтенготскій» - статевий орган жінки з надмірно розвиненими статевими губами, що закривають вхід у піхву і звисаючими за межі великих статевих губ. Така патологія органу може розвинутися в результаті надмірної жіночої мастурбації.
   «Княгиня» - найкрасивіший жіночий статевий орган з добре розвиненим клітором і малими статевими губами у вигляді бутона рожевого кольору над входом у піхву. «Княгиня» - найулюбленіший чоловіками, найпривабливіший і зручний для зносин в будь-якій позі статевий орган жінки. При гарній гормональної секреції жінка, яка має «княгиню», здатна отримати сама і доставляти чоловікові задоволення невимовне. Приваблюють чоловіків і невеликі розміри статевої трубки. «Княгиня» зустрічається в основному у невисоких і середнього зросту жінок з повними стегнами, розвиненою грудьми і широким задом. Л. Да Вінчі .....
   «Кістянка» - недорозвинений плоский зовнішній орган жінки з інфантильними статевими губами. Зустрічається, як правило, в дуже худих жінок е з вузьким тазом. Майже всі «кістянки» мають низьке розташування статевих органів. «Кістянка» - один із найбільш непривабливих статевих органів для чоловіків.
   
   Різниця статевих органів жінки по розташуванню клітора.
   
   «Єва» - піхву з великим клітором. Існує думка, що жінки з великим клітором менш розумні, але більш чутливі.
   «Мілка» - піхву з клітором, розташованим низько, близько до входу в піхві. Жінки з «Мілка» легко задовольняються, при статевих зносинах вони майже не вимагають ласки, тому клітор стикається з чоловічим статевим органом і при цьому відбувається тертя безпосередньо з ним під час статевого акту.
   «Пава» - піхву з високо розташованим клітором. При статевому акті такої клітор у виключній мірі потребує ласках, так як він не стикається і не треться безпосередньо про статевий член чоловіка.
   «Мавпочка» - статевий член жінки з ненормально довгим клітором - більше 3 см. він названий так тому, що у деяких мавп клітор досягає довжини 7 см. і нерідко буває довжині статевого члена самця.
   
   Різниця статевих органів жінки по наявності дівочої пліви:
   
   «Целка» - недоторканий чоловіками статевий орган дівчини.
   Частота, з якою зустрічається той чи інший тип піхв, різна у різних народів. Щодо «княгині» - самого чарівного жіночого органу, дивлячись на який навіть жінки відчувають естетичну насолоду, не кажучи вже про чоловіків, то вони зустрічаються зі ступенем ймовірності одна на 50 вульви.
   
   Сексологи, однак, зазначають, що у окремих націй той чи інший вид жіночого органу може переважати. Так, наприклад, не секрет, що у гречанок, француженок і італійок переважають вузькі і короткі піхви. У жінок африканських національностей, а також мулаток американського континенту переважають довгі піхви.
   
   Прочитавши цю статтю, не обов'язково бігти зі збільшувальним дзеркалом в затишний куточок і після обстеження себе робити висновки про те, що природа не подарувала власниці самий таємний і привабливий орган любові.  При відомому старанні навіть найгірша з вульви може зрівнятися з найкращою по створенню солодощі для чоловіка!  І навпаки, жінка з прекрасним статевим органом і тілом, явно створена для любові, може обкрадати і себе і чоловіка низькою технікою статевого акту, невмінням володіти інтимними і сполученими м'язами.
   
   У світі інтимного життя існують спеціальні техніки імбілдінг (система Вагітон), які знімають або зводять нанівець будь диспропорції в пристрої і розмірах статевих органів. Все це несе велику насолоду в органи чоловіка і жінки, дає величезний оргастического ефект, назавжди зникнуть відмінності, «фригідність - не біда», так як це просто вже не буде грати ніякої ролі! І все це досягається умінням управляти вагінальними і сполученими м'язами, знанням технік, стиснення і розслаблення вагінального каналу, «всмоктування», «втягування», «тугого введення», «хвиля» і багато що інше. А це і є імбілдінг!
   
   Ось світова статистика причин розлучень. За статистикою розлучень кожен другий шлюб розпадається:
   
   1. Непідготовленість до сімейного життя. 
   2. Подружня зрада.
   3. Сексуальна незадоволеність партнерів.
   4. Психологічна несумісність партнерів.
   5. Поспішне, необдумане рішення про вступ у шлюб.
   6. Пияцтво.
   
   Зверніть увагу, що на другому і третьому місці саме причини, пов'язані з сексуальними стосунками.

Автор: Инспектор | Відгуки: 0 | Перегляди: 6262 | 27/04/2013 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус