ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Дачный или квартирный переезд в населённом пункте  
Монтаж зеркала в ванной на декоративные крышки.  
Докладно про сучасне відбілювання зубів  
Як перестати ревнувати  
Надлишкова вага робить із дівчаток жінок  
Лабораторная работа: ОПРЕДЕЛЕНИЕ СОДЕРЖАНИЯ ВОЗДУХА В ВОДЕ В ЗАВИСИМОСТИ ОТ ЕЕ ТЕМПЕРАТУРЫ  
Що їдять іспанці  
Свежие советы передовых сетевых журналов для женщин - как в считанные дни стать самой-самой  
Колективний договір  
Квалифицированные услуги по восстановлению мебели - экономия и сохранение излюбленных вещей  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
масло   Воно   китай   мода   сайта.   фото   день   договір   Web-   відгуки   радіо   повар   великобританії   культура   причини  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
ДЕНЬ КЕФІРУ
ДЕНЬ КЕФІРУ
Японські вчені виявили в кислім молоці антиканцерогенні речовини, що охороняють кишечник від онкологічних захворювань. Дослідження, проведені в університеті Девіса (штат Каліфорнія, США), підтвердили, що кефір...


Японські вчені виявили в кислім молоці антиканцерогенні речовини, що охороняють кишечник від онкологічних захворювань. Дослідження, проведені в університеті Девіса (штат Каліфорнія, США), підтвердили, що кефір і інші кисломолочні продукти, що містять живі лакто- і біфідо бактерії, стимулюють вироблення особливих протиракових елементів, що допомагають імунній системі вибраковувати пере народжені клітини. Кисломолочні продукти зберігають живильні й біологічні властивості молока – високий вміст повноцінного білка й жиру, вітамінний і мінеральний склад, гарну засвоюваність. Однак у них є відмінні корисні якості, які дозволяють медикам уважати їх дієтичними продуктами

Як їх одержують

Різноманітність кисломолочних продуктів пояснюється тим, що, по-перше, для їхнього готування застосовуються різні культури (кислі-молочно-кислі бактерії або дріжджові грибки), а по-друге, у якості вихідної сировини використовують різне молоко (звичайне пастеризоване, підігріте з вершками або пряжене), причому не тільки корів, але й інших тварин.

Дієтологи розрізняють продукти молочнокислого й змішаного (з додаванням дріжджів) шумування. До перших відносять кисляк, ряжанку, варенец і ацидофілін. У процесі їх готування бактерії розщеплюють молочний цукор до молочної кислоти, під дією якої білок казеїн випадає у вигляді пластівців.

Кефір, кумис, айран і подібні їм напої одержують методом змішаного шумування. При цьому поряд з молочною кислотою утворюються вуглекислий газ, летучі кислоти й спирт. З одного боку, це ще більше поліпшує засвоюваність даних напоїв, а з іншого, обмежує їхнє застосування в дитячім і дієтичнім харчуванні.

Кисломолочна мозаїка

Ацидофілін, результат заквашування пастеризованого молока ацидофільною паличкою, узятої в окремому виді або в суміші з молочнокислим стрептококом. Ацидофілін має антимікробну активність, нейтралізує токсини, сприяє засвоєнню лактози й стабілізує кислотно-лужний баланс. Використовуйте його для профілактики й лікування поносів, коліту, дизентерії й інших захворювань кишечнику.

Ряжанка готується із прогрітої суміші молока й вершків, завдяки чому відрізняється підвищеною жирністю й калорійністю. При схильності до повноти не варто пити її занадто багато, а ослабленому організму вона буде досить корисна.

Варенец роблять із пряженого молока. Він гнобить ріст умовно-патогенної флори, допомагає організму повніше засвоювати молочний цукор, лактозу й зміцнює захисну систему.

Кисляк, який продається в магазині, отриманий заквашуванням пастеризованого молока чистими культурами молочнокислих бактерій. Залежно від закваски випущена промисловим способом кисляк підрозділяється на звичайну, мечниковську, а також утримуючу болгарську паличку. Яка краще? Усі гарні: засвоюються організмом у три рази швидше, чим незбиране молоко.

Мацоні, мацун і катик, секретом яких володіють у Грузії, Вірменії й Азербайджані, багато уважають різновидами кисляку, що не зовсім вірно. При їхньому готуванні використовують термо витривалі культури, тому напої мають більш щільну й тягучу консистенцію, близьку до йогурту.

Кефір, як і кисляк, виробляють із пастеризованого молока. Іноземці по праву називають кефір російським йогуртом. Однак різниця між цими продуктами все-таки є, і не тільки смакова. У класичному йогурті дріжджів немає, у вітчизняному ж варіанті вони присутні, наділяючи кефір певними особливостями.

Кумис, той же кефір, але тільки приготовлений з кобилячого (рідше коров’ячого або верблюжого) молока. Він виявляє загально зміцнювальну дію, підвищує обмін речовин, поліпшує переварювання й засвоєння їжі. Лікування кумисом ефективно при хронічним бронхіті, ентероколіті, гастриті зі зниженою кислотністю. Цілющий напій також з успіхом застосовують для боротьби з туберкульозом легенів.

Довідка Дієтологи рекомендують улаштовувати один-два рази в тиждень розвантажувальний кефірний день. Слід випивати по склянці кисломолочного продукту п’ять раз у день. Його можна замінити знежиреним сиром. Сиру знадобиться шістсот грамів для п’яти прийомів їжі протягом дня. Кожну їжу корисно запивати двома склянками чаю без цукру або мінеральної води без газу.

Важливі дріб’язки Строк придатності натуральних кисломолочних продуктів обмежений. Якщо розкрили пакет, бажане випити вміст протягом дня. Зберігаєте ці продукти в холодильнику. До речі, у магазині вони повинні лежати в ньому ж. Якщо вони стоять на не охолоджуваному прилавку й не псуються, виходить, містять консерванти, стабілізатори й іншу хіміюАвтор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3929 | 26/03/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Правильне харчування

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус