ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Добір стрижки  
Лікувальні ванни  
Ebay снайпери: програми або веб-сервіси?  
Тіна Канделакі поділилася секретами стрункості  
Чиста йога Марка Бланчарда  
И знову тамагочи!  
Класифікатор професій ДК 003:2005 - 03  
Уж замуж невтерпеж, или национальные особенности женихов  
Алое (столітник)  
Лікарська рослина - Спаржа  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
href   nokian   выгодные   Страхование   задача   boss   плода   болезням   додаток   кофти   столи   день   масаж   податкова   модні  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Золоті щаблі до здоров’я
Золоті щаблі до здоров’я
Згадаєте знамениту на увесь світ загадкову посмішку Джоконди. Її образ сприймається всіма по-різному. У середині минулого сторіччя був проведений цікавий експеримент, коли картину досліджували лікарі. При цьому кожний намагався...


Згадаєте знамениту на увесь світ загадкову посмішку Джоконди. Її образ сприймається всіма по-різному. У середині минулого сторіччя був проведений цікавий експеримент, коли картину досліджували лікарі. При цьому кожний намагався поставити свій діагноз, залежно від спеціалізації. Невропатологи припускали парез лицьового нерва, стоматологи - патологію зубного ряду, ендокринологи знаходили збільшення щитовидної залози, а психіатри приписували важкі психічні розлади, аж до хвороби Дауна! І в наш час, в епоху усе більш вузької спеціалізації лікарів, кожний фахівець намагається доглянути свою патологію. До чого приводить такий підхід?

Лікар прицільно досліджує той орган, який болить. І якщо діагноз поставлений, призначає лікування по стандартних схемах, практично без врахування інших проблем зі здоров’ям і індивідуальних особливостей організму. Пацієнта ганяють по вузьких фахівцях, призначаючи все нові й нові дослідження, медична карта обростає діагнозами, а людині найчастіше стає усе гірше. Губиться дорогоцінний час, і хвороба здобуває більш важкий плин. Така картина знайома багатьом.

Принципово інший підхід до діагностики виходить із представлення про організм людини, як єдиної системи. У Клініці Московського інституту кібернетичної медицини вперше не тільки у вітчизняній, але й світовій практиці створена діагностична програма, що дозволяє досліджувати не тільки окремі органи, але й увесь організм у цілому.

Не секрет, що збій у роботі одного органу веде до розладжування інших, оскільки вони змушені працювати з посиленим навантаженням. Найчастіше на перший план виходять не ті порушення, з яких усе почалося, а їх наслідок. Наприклад, у людини погано функціонує печінка, а болить серце, яке при такій патології буде працювати в аварійному режимі й скоріше дасть про себе знати. Саме тому, незалежно від скарг пацієнта, у якості первинного обстеження призначається комплекс діагностичних заходів, що дозволяє найбільше повно відбити всі процеси, що відбуваються в організмі.

Усе починається з лікарського огляду, який проводять фахівці найвищого рівня. Потім робиться УЗД проблемних органів, з високою точністю визначальне структурні зміни й ступінь їх виразності.

Після чого пацієнта запрошують у спеціально обладнаний кабінет, де проводиться діагностика клітинного метаболізму (ДКМ). Це ноу-хау, що не має аналогів у світі, запатентована розробка Московського інституту кібернетичної медицини.

Уперше в історії медицини з’явилася можливість робити безконтактну оцінку функціонального стану всього організму. За допомогою надчуттєвого датчика дистанційно зчитується уся інформація про досліджуваний орган.

Менш чим за годину лікар одержує повну уяву про роботу всіх внутрішніх органів і систем організму. При цьому ніякого променевого навантаження, безболісно для пацієнта й безпечно для здоров’я!
    Електрокардіографія в комбінації з кардієвізором дозволяє одержати повну уяву про роботу міокарда. Загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі й біохімічний аналіз крові допомагають побачити багато патологічних процесів в організмі, у тому числі, що протікають приховано.

Виявлення інфекційних агентів (бактерій і вірусів) і аналіз крові на гепатити подають інформацію про наявність в організмі інфекцій, які значно погіршують плин основного захворювання, а іноді і є їхньою причиною. Аналіз крові на гормони дозволяє оцінити стан ендокринної системи. Спектральний аналіз волосся /або нігтів, виявляє не тільки порушення мінерального обміну, але й наявність в організмі токсичних речовин, у тому числі й лікарських.

Дванадцять щаблів, такий набір діагностичних тестів невипадковий. Менша кількість може не показати повної картини патологічних процесів, і напроти, занадто велика дасть інформаційне перевантаження, занадто громіздку для адекватної інтерпретації.

У цілому вся діагностика займає 3-3,5 години, при нашому ритмі життя це значно заощаджує час і сили. Але що ще більш важливо, лікар відразу одержує всі відомості про стан здоров’я пацієнта, що дозволяє оцінити його статус саме на даному етапі розвитку патології.

Через 10
   днів, коли результати всіх обстежень будуть готові, після їхнього ретельного вивчення лікар запрошує пацієнта для повторної бесіди й призначає лікування з обліком усіх індивідуальних особливостей його організму. Тут дріб’язків не буває, тому призначена терапія враховує всі нюанси стану здоров’я пацієнта. Двох однакових схем лікування просто не існує!

У клініці проводять лікування з використанням усіх останніх досягнень сучасної медицини. Є й свої унікальні розробки, але це вже тема окремої й досить цікавої розмови. Таке системне комплексне обстеження одержало в клініці назву - Золотий стандарт діагностики.

І це дійсно той стандарт, до якого треба прагнути всім, хто по-справжньому цінує своє здоров’я, хто прагне зберегти свою красу й молодість, продовжити своє життя й прожити його так, як хочеться, а не так, як диктує хвороба.

У майбутньому - Золотий стандарт діагностики, стане таким же розповсюдженим і звичайним явищем, як, наприклад, здати кров з пальця. А для пацієнтів Клініки Московського інституту кібернетичної медицини майбутнє вже настало!Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3533 | 10/03/2013 Медицина та здоров'я - Різні питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус