ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Чому небезпечна зима  
Як самостійно скласти режим харчування  
Сейчас – это прекрасное время для доступного отдыха на Испанских островах!  
Сімейний бюджет, або як уникнути скандалів через гроші  
Якість питної води  
Бронхіт розпізнати й вилікувати  
Основи розкручування інтернет-сайту в пошукових системах  
Доступна і якісна стоматологія - міф або реальність?  
Комфорт и уют в ровенской новостройке "Шоколад"  
Диетическое питание при язве желудка и двенадцатиперстной кишки  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
файл   рилейшнз   подарки   догляд   віці   ПРОВЕРКИ   України   прання   проститутки   Twitter   туляремия   видалення   Вона   Види   піроксика  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Місячний звіт
Місячний звіт
Під час менструації можна займатися спортом, а із сексом і басейном краще почекати - Жіночі дні в діловий календар жінки звичайно вписуються із труднощами через неприємні симптоми, їх супровідних: усе болить, але...


Під час менструації можна займатися спортом, а із сексом і басейном краще почекати. Жіночі дні, у діловий календар жінки звичайно вписуються із труднощами через неприємні симптоми, їх супровідних: усе болить, ниє, тягне, а якщо вони затримуються, то можна й зовсім упасти в стрес. Менструація завдяки масованій рекламі гігієнічних засобів стала мало не найвідомішим фізіологічним процесом. На жаль, знань, які необхідні кожній дівчині, звичайно це не додає. На найпоширеніші питання про цей період кореспондентові SHE,відповідала гінеколог-ендокринолог клініки Аванта-Мед, кандидат медичних наук Євгенія Ладунова.
    У деяких жінок виникають труднощі з розрахунками менструального циклу. Як його правильно рахувати?
    Менструальний цикл триває від першого дня останньої менструації до першого дня наступної. Потрібно пам’ятати, що менструація означає не початок, а кінець фізіологічних процесів, що тривають 3- 4 тижня; вона свідчить про загасання процесів, що підготовляють організм до вагітності, про загибель незаплідненої яйцеклітини. Але виділення крові являє собою найбільш виражений прояв циклічних процесів, тому зручно починати вирахування циклу з першого дня останньої менструації.
    Яка оптимальна тривалість циклу?
    У більшості жінок репродуктивного віку менструальний цикл триває 28
   днів ( 4-х тижневий цикл), рідше -21день ( 3-х тижневий цикл), іноді він досягає 30-35 днів. Така тривалість від 21до 35днів є нормою, але в кожної конкретної жінки це число повинне бути приблизно постійним, допускаються коливання 3- 5 днів. Для зручності підрахунку існують спеціальні менструальні календарі, які є в кабінеті в будь-якого гінеколога.
    Багатьох турбують занадто рясні виділення. Як довго в нормі повинна тривати менструація й наскільки інтенсивною вона може бути?
    Тривалі (більш 8 днів) менструації вже розцінюються як кровотечі й становлять небезпеку, тому що через 10і більш днів може виникнути ендометрит, запалення слизуватої оболонки матки. Інтенсивність
   же крововтрати правильно оцінити може тільки фахівець, тому що норма її індивідуальна й залежить від багатьох факторів. Однозначно можна сказати, що якщо жінка під час менструації виявляє в себе ознаки анемії (блідість, сухість шкіри, тахікардію, зниження тиску, слабість, головний біль), найімовірніше, крововтрати перевищують її індивідуальну норму, і їй потрібно терміново звернутися до лікаря. При аномальних маткових кровотечах часто виявляється безплідність, пухлинні процеси, також вони можуть свідчити про невідкладні стани, що вимагають оперативного втручання, наприклад, про позаматкову вагітність.
    А як щодо болю при очікуванні й під час місячних? Здається, ця проблема є у всіх жінок
    Це дві різні патології, які зустрічаються дуже часто. В одному випадку це дисменорея, порушення менструального циклу, що проявляється хворобливими менструаціями, супроводжуваними головним болем, дратівливістю, нудотою, здуттям живота. Причиною вторинної дисменореї є патологічні процеси в органах малого тазу, такі як ендометриоз, міома матки, запальні й спайні процеси. Такого роду дисменорея усувається терапією основного захворювання. У розвитку первинної
   же дисменореї істотну роль відіграють психічні фактори. Тоді необхідна консультація невропатолога й, можливо, психолога. В іншому випадку ми говоримо про перед менструальний синдром (ПМС) складному симптомі комплексу, що виникає в дні перед менструацією. Симптоми ПМС виникають за 2- 10 днів до початку менструації й зникають у перші її дні. Їх налічується близько 150, найпоширенішими з яких є загрубіння й хворобливість молочних залоз, здуття живота, набряклість, порушення сну, біль в серці, запаморочення, плаксивість, підвищений апетит. Основа діагнозу, циклічний характер появи патологічних симптомів. Схема лікування комплексна й включає заходи, спрямовані на найбільш виражені симптоми порушень: психотерапію, раціональне харчування, заняття гімнастикою, застосування спеціальних препаратів ( у тому числі гормональних), призначених лікарем.
    Неждані гості, прищі, багатьом жінкам отруюють життя чекаючи й під час місячних. Із цим якось можна боротися?
    Такі симптоми можуть говорити про гіперандрогенію, патологічному стані, обумовленому продукцією надлишкового рівня чоловічих гормонів у жіночому організмі. Підвищена жирність шкіри, вугровий висип, надлишковий ріст волосся на тілі,часті його симптоми. У цей час описаний цілий ряд станів, які супроводжуються порушенням гормонального тла, при яких спостерігається гіперандрогенія. Однак своєчасне звертання до фахівців, грамотна діагностика й комплексне лікування дозволяють не тільки відновити репродуктивну функцію, але й усунути косметичні дефекти, а саме поліпшити стан шкіри й волосся.
    Агресивність або плаксивість, слабість, головний біль. Чи варто боротися із цими частими симптомами або потрібно просто потерпіти?
    Безумовно, варто! Такі симптоми виснажують нервову систему, сприяють розвитку астенічного стану, знижують працездатність, тому обов’язково вимагають звертання до фахівця з метою встановлення причини й подальшого лікування.
    А заняття спортом і сексом?
    Спортивні навантаження зовсім не потрібно скасовувати. Їх тільки потрібно обмежити: виключити напругу черевного преса, перевороти, стрибки й силові прийоми. Інші види фізичних вправ мають навіть превентивний і лікувальний вплив. Повністю відмовлятися від фізичних навантажень потрібно тільки при патологічному плині менструацій.
   Статеве життя в ці дні все ж рекомендується виключити, оскільки в цей період підвищується сприйнятливість до інфекції через появу раненої поверхні на ендометрії (слизуватій оболонці матки) і постійного вступу менструального виділення. Це забезпечує так звану кров’яну доріжку для висхідної інфекції. По тій же причині лікарі не рекомендують відвідувати басейн у ці дні.
    І останнє питання: чи можливо самостійно полегшити собі життя під час менструації, якщо
   вона проходить зовсім не так, як положено легко й безболісно?
    З домашніх засобів жінки звичайно використовують знеболюючі препарати. Але анальгетики й спазмолітини при безконтрольнім прийманні в найкращому разі усувають болючі симптоми, у гіршому можуть нашкодити. Крім того, як було сказано вище, хворобливі менструації можуть бути тільки одним із симптомів основного серйозного захворювання, тому самолікування в даній ситуації неприпустимо й консультація лікаря акушера-гінеколога є необхідною.
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3753 | 10/03/2013 Медицина та здоров'я - Жіночі питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус