ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
    Суспільно важливі питання
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Безсоння і як з ним боротися  
Четыре основных правила создания идеально интернет магазина  
Поради на вибір кольору зачіски  
Омани й правда щодо дитячих щеплень  
Знаки судьбы  
Как нужно пеленать ребенка  
Традиційні тушковані блюда на Мальті  
Виробники шин  
Сексуальна незадоволеність, говорити чи ні  
СЫПНОЙ ТИФ И БОЛЕЗНЬ БРИЛЛЯ  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
энцефалит   колючі   сніданок   Runner.   управління   дітьми   лікарський   бразилія   холера   Собор   Болгарія   Сима   боротися   капитал   шлунку  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Знайти головний доказ
Знайти головний доказ
Що, на вашу думку, стане в пригоді прокурору, який вже всоте допитує підозрюваного, але безрезультатно? Що змусить правопорушника розкрити карти і зізнатися у скоєному? Безсумнівно – знаряддя злочину, яке є найзначнішим та незаперечним доказом.


Прокурору Андрію Панчишину зі Львівщини (м. Жидачів), так сомо, як і його колегам, неодноразово доводилося «розколювати» досвідчених злочинців, які майстерно вміють водити за ніс захисників закону.
   Втім, саме прокурору Андрію Панчишину довелося стикнутися із вбивцею іноземного походження. Литовець Витаускас Гелецкас вже кілька разів перебував за гратами.
   Втім, мати справу з іноземним правопорушником, і, тим більше – вбивцею, довелося саме прокурору Андрію Панчишину. Йдеться про литовця Витаускаса Гелецкаса, що має репутацію досвідченого злочинця, який вже кілька разів відвідав місця позбавлення волі. Литовець мешкав на Західній Україні за тимчасовим дозволом багато років, зійшовся зі співмешканкою й поводився доволі обережно, не впадаючи в око правоохоронцям. Та минулого року Гелецкас все ж таки порушив закон, ставши співучасником жорсткого вбивства з метою нажитися.
   Просуватися справа про вбивство, скоєне литовським злочинцем, почала саме завдяки обізнаності прокурора Андрій Панчишина, який зміг роздобути безцінну інформацію. З’ясувалося, що знайдені на місці злочину гільзи мають унікальне маркування і виробляються лише на одному заводі, розташованому в Фінляндії. На Львівщині такими набоями ніхто не користується. Саме прокурор Андрій Панчишин переконав литовця зізнатися і вказати місце, де зберігається зброя, присягнувши, що людина, яка переховує знаряддя вбивства не постраждає.
   Знайти пістолет вдалося лише завдяки інтуїції прокурора Андрій Панчишина, який, маючи за плечима великий досвід роботи з правопорушниками, знав: людина, що вже була позбавлена волі і скоїла не один злочин, не стане ховати знаряддя вбивства на батьківщині за двома кордонами. І, що найголовніше, інтуїція прокурора не підвела!
   Джерело: http://politota.com.ua/

Автор: opavlova171 | Відгуки: 0 | Перегляди: 3097 | 10/03/2013 Суспільство та політика - Суспільно важливі питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус