ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
    Суспільно важливі питання
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Звукозапис у домашніх умовах  
Ожиріння - драма сучасності  
Надлишкова вага робить із дівчаток жінок  
Оніміння рук лікування й профілактика  
Полюбите вашу печінку  
6-й тиждень вагітності  
Что хочет Мужчина  
Бюро перекладів для кожного клієнта  
Танцюють усі!  
Боремося з неприємними запахами у квартирі  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
продуктивність   подорожі   синтетичні   віртуальні   міфи   віці   работа   грудей   Инструкция   персоналом   зробити   практика   акая   такі   google  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Знайти головний доказ
Знайти головний доказ
Що, на вашу думку, стане в пригоді прокурору, який вже всоте допитує підозрюваного, але безрезультатно? Що змусить правопорушника розкрити карти і зізнатися у скоєному? Безсумнівно – знаряддя злочину, яке є найзначнішим та незаперечним доказом.


Прокурору Андрію Панчишину зі Львівщини (м. Жидачів), так сомо, як і його колегам, неодноразово доводилося «розколювати» досвідчених злочинців, які майстерно вміють водити за ніс захисників закону.
   Втім, саме прокурору Андрію Панчишину довелося стикнутися із вбивцею іноземного походження. Литовець Витаускас Гелецкас вже кілька разів перебував за гратами.
   Втім, мати справу з іноземним правопорушником, і, тим більше – вбивцею, довелося саме прокурору Андрію Панчишину. Йдеться про литовця Витаускаса Гелецкаса, що має репутацію досвідченого злочинця, який вже кілька разів відвідав місця позбавлення волі. Литовець мешкав на Західній Україні за тимчасовим дозволом багато років, зійшовся зі співмешканкою й поводився доволі обережно, не впадаючи в око правоохоронцям. Та минулого року Гелецкас все ж таки порушив закон, ставши співучасником жорсткого вбивства з метою нажитися.
   Просуватися справа про вбивство, скоєне литовським злочинцем, почала саме завдяки обізнаності прокурора Андрій Панчишина, який зміг роздобути безцінну інформацію. З’ясувалося, що знайдені на місці злочину гільзи мають унікальне маркування і виробляються лише на одному заводі, розташованому в Фінляндії. На Львівщині такими набоями ніхто не користується. Саме прокурор Андрій Панчишин переконав литовця зізнатися і вказати місце, де зберігається зброя, присягнувши, що людина, яка переховує знаряддя вбивства не постраждає.
   Знайти пістолет вдалося лише завдяки інтуїції прокурора Андрій Панчишина, який, маючи за плечима великий досвід роботи з правопорушниками, знав: людина, що вже була позбавлена волі і скоїла не один злочин, не стане ховати знаряддя вбивства на батьківщині за двома кордонами. І, що найголовніше, інтуїція прокурора не підвела!
   Джерело: http://politota.com.ua/

Автор: opavlova171 | Відгуки: 0 | Перегляди: 3283 | 10/03/2013 Суспільство та політика - Суспільно важливі питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус