ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Вчитеся вибирати  
Авторемонт: кузовной ремонт, кузовні роботи, рихтування й ремонт кузова авто. PDR.  
Контрольна робота з навчальної дисципліни: „Страхова справа” на тему: „Законодавча база страхування”  
Информативные женские ресурсы - как найти надежную наставницу и подругу  
Оновлені продукти від Kaspersky Lab  
Про дитячий інтернет магазин  
Музична освіта. Основні нюанси  
Тренуємо сідниці, не встаючи з дивана  
Супи - 20 рецептів від простих до вишуканих  
Холодні руки не на добре  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
масло   краси   задымления   реферат   особи   ПРОВЕРКИ   Зимовий   нетрадиційна   великобританії   степко   земель   виконаних   іграшки   флюктуация   питання  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Спортивна ходьба, в ногах правда є!
Спортивна ходьба, в ногах правда є!
Оздоровлюватися можна по-різному: правильно харчуватися, займатися спортом, освоювати різноманітні дихальні методики, долучатися до нетрадиційної медицини. Найпростіші способи оздоровлення найчастіше лежать на поверхн...


Оздоровлюватися можна по-різному: правильно харчуватися, займатися спортом, освоювати різноманітні дихальні методики, долучатися до нетрадиційної медицини. Найпростіші способи оздоровлення найчастіше лежать на поверхні, але ми про них чому-то забуваємо. Наприклад, у країні, якої не стало, але з якої всі ми родом, декламували такий чудовий віршик:

Сонце, повітря й вода нам корисні: Захищають нас завжди від усіх хвороб!

У цьому наївному віршику схований глибокий зміст. Людина, яка опікується про своє здоров’я вдома й у тренажерному залі, але не знаходить часу на щоденні прогулянки, упускає найважливіше. Прогулянка - це більше, ніж простий рух з пункту А в пункт Б, це процес те саме, що медитації, це спосіб пізнання себе, цей засіб досягнення гармонії із собою й навколишнім світом.

Причому, правильна прогулянка не так проста, як видасться. Щоб добитися оздоровлюючого ефекту, до неї необхідно ставитися серйозно. Недарма західні вчені пишуть цілі трактати, присвячуючи їх мистецтву гуляти пішки.

Наприклад, книга Кристофа Ламура (Christophe Lamoure) «Маленька філософія аматора піших прогулянок розповідає про таких знаменитих аматорів ходити пішки, як Кант, Ніцше й Руссо. У ній розглядається зв’язок між енергією духу й фізичною енергією.

Ламур ремствує на те, що ми ставимося до ходьби надто утилітарно: ми йдемо пішки, щоб добратися до роботи, потрапити в магазин і т.д. Ми йдемо не самі, а розчиняємося в атмосфері міста, у ритмі юрби. У той же час стати філософом, що гуляє, відкрити в собі креативні здатності можна, лише вибравшись за межі міста, виявившись наодинці із природою.

Причому місцевість, по якій ми гуляємо, визначає хід і темп наших думок. У горах мало повітря й ми швидше знаходимо лаконічні формулювання. На рівній місцевості ми можемо, навпаки, подовгу міркувати про речі, що вимагають ретельного обміркування .

Прогулянка - це як медитація для людини, яка прагне пізнати себе, під іншим кутом глянути на хвилюючу проблему або просто розслабитися. Прогулянка як шлях думки: вона може далеко завести вас, тоді як сидіння в чотирьох стінах перед монітором сильно обмежує.

Оздоровитися за допомогою пішої прогулянки не складно. Регулярно крокуючи по цікавих вам маршрутам, ви не тільки підкачаєте м’язи на ногах, але й натренуєте подих. Особливо це стосується, звичайно, гірських прогулянок. До речі, вони розбудовують дуже філософське відношення до життя. Світ зверху - маленький, безпечний і небагато смішний. З висоти можна зрозуміти, як скороминущі питання, що мучать унизу, як неважливі хвилюючі проблеми. Піднімаючись на гору, людина вчиться сприймати себе інакше: вона простіше реагує на неприємності і йде, долаючи їх, уперед.

Ходьба розслаблює й дозволяє зосередитися, дає волю думкам і простір уяві. Не даремно буддисти вважають, що літаки обманюють наше серце, душа не встигає добратися до міста з тою швидкістю, з якою переміщається механічний птах. Щоб дійсно добратися до мети, до неї потрібно дійти, у крайньому випадку - доїхати. Кращий шлях вивчити незнайоме місто - також виходити його уздовж і поперек. Це дасть набагато більше, ніж вивчення карт або чужі враження.

Ген ходьби проникає в кров: ти відчуваєш азарт, волю. Є така крапка, стадія шляху, після якої ти вже перетинаєш певну рису. Подолавши її, ти вже не прагнеш зупинятися, прагнеш продовжувати йти - усе далі й далі. Уже не відіграє ролі, куди й навіщо, у якому напрямку. Усе стає мало значимим і ти йдеш по шляху пізнання себе.

Ви скажете, що гуляти ніде: усюди - мегаполіс, джунглі зі скла й бетону? Це не повинне вам перешкодити. Гуляйте в парках, якщо не можете виїжджати за місто. Якщо глянути на життя під іншим кутом, навіть звичні декорації міста можна заново вивчити, неспішно прогулюючись. Нехай прогулянка ця стане для вас не тягарем, а медитацією, лікувально-оздоровчим заходом, який лікує й тіло, і душу.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4125 | 28/02/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус