ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Что входит в работу пиарщика  
Як зварити каву в турці (інструкція)  
Электромонтаж профессионально, чётко и в срок - как быстро найти всю необходимую информацию  
Рітідектомія  
Корінь імбиру  
Як харчуватися при дисбактеріозі кишечнику  
Як харчуватися при розладі кишечнику  
Натуральная косметика в моде  
Цікаві факти про казино, яких ви не знали  
Дієта при холециститі, жорстке дотримання раціону  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
буркун   Ситуационные   холера   лате   податкова   этапе   харчування   Простатит   навчання   культура   Аденовирусная   инфекция   печінки   хламідіоз   орви   href  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Калланетика
Калланетика
Американка Каллан Пинкней створила популярну систему вправ, заслужено названу в її честь. Полягає ця система з коротких і плавних рухів, уся увага приділяється розтяганню й скороченню м’язів, що сприяє...


Американка Каллан Пинкней створила популярну систему вправ, заслужено названу в її честь. Полягає ця система з коротких і плавних рухів, уся увага приділяється розтяганню й скороченню м’язів, що сприяє створенню стрункої й витонченої фігури. Особливістю вправ є колосальне статичне навантаження на всі м’язи тіла. Калланетикою займаються не тільки в Америці, вона відома й популярна в усьому світі.

Кілька причин щоб зайнятися калланетикою:

- ваша вага перевищує норму

- ви прагнете під корегувати фігуру

- вам нудно займатися на тренажерах

- інтенсивні тренування вас швидко стомлюють

- ви віддаєте перевагу спокійній атмосфері

Каллан Пинкней, створювачка популярної системи вправ, затверджує, що одна година занять калланетикою заміняє 7 годин занять фітнесом, або 24 години аеробікою. На самому початку знайомства з калланетикою, автор методики рекомендує робити вправи 3 рази в тиждень. Помітивши перші результати, скоротите число занять до 2 раз у тиждень. Коли ви досягнете бажаного результату, то для його підтримки можна буде займатися всього 1 раз у тиждень. Тривалість одного заняття становить 1 годину. У програму занять входять 30 вправ, кожну з яких рекомендується повторювати 25 раз.

Що може калланетика:

- відновлює обмін речовин

- знижує вагу тіла

- зменшує обсяги

- поліпшує поставу

- зміцнює м’язи

Для занять калланетика вам не знадобиться суперсучасний дорогий спортивний одяг і взуття, спеціальне устаткування теж ні до чого. Простої спортивної форми й легкого взуття цілком достатньо, тим хто бажають, можуть займатися босоніж. Головне, щоб вам було зручне. Кожне заняття починається з розминки. Вихідне положення для вправ - ноги на ширині плечей, пряма спина, утягнений живіт. Кожна вправа повторюється 25 раз. Музика під час виконань вправ не вітається, адже рухаючись у ритмі музиці, ви втрачаєте контроль над вправами. Для деяких вправ вам знадобиться стілець. Займатися ви можете як у залі під керівництвом тренера, так і вдома самостійно. Для домашніх занять варто придбати навчальний відеокурс.

Тренування починається з розминки, завдяки м’яким вправам знімається напруга в спині й шиї, м’язи підготовляються до подальшого навантаження. Потім проробляються окремі частини тіла. Під час занять багато рухатися й потіти вам не прийде, більшість вправ складається з коротких стисків м’язів. Калланетику часто називають гімнастикою незручних поз, це дійсно так. Під час занять ви включаєте в роботу всі м’язи, розробляються навіть ті м’язи, які звикли спати. Слабкі м’язи тренуються й стають сильними, тіло стає струнким, здобуває гарну форму. Під час занять калланетикою кожна поза втримується 1-2 хвилини, це дає м’язам необхідне навантаження. Подих під час виконання вправ повинне бути спокійним і природнім. Якщо ви новачок, не прагніть відразу зробити занадто багато повторів, тому що м’якість вправ оманна, тільки наступного дня ви повною мірою зможете оцінити їхній ефект.

Під час занять калланетикою немає жодної ділянки тіла, яка не включається в роботу, повною мірою задіяні ноги, сідниці, стегна, руки, спина, черевний прес. Спеціальні вправи розробляють усі групи м’язів, активізуються навіть ті м’язи, які в повсякденнім житті практично не задіяні. Короткі повторювані рухи спрямовані на зміцнення й підтяжку м’язів, вони подовжуються й стають більш еластичними. Завдяки тому, що задіяні більш глибокі м’язи, поліпшується постава, живіт стає плоским, сідниці здобувають гарну форму, підтягуються ноги, піднімається погруддя, у цілому фігура виглядає стрункіше й витонченішою.

Для самостійних занять калланетикою вдома ви можете придбати диск. Молодше на 10 років за 10 годин з Каллан Пинкней заняття веде сама автор популярної системи вправ. Є й інші навчальні відеопрограми, записані професійними тренерами, послідовниками цієї ефективної методики:Калланетика для початківців ,Суперкалланетика, Калланетика до й після.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4824 | 28/02/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус