ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Мийка на кухні  
НАРУЖНАЯ РЕКЛАМА  
Тонус матки при вагітності, тривожні сигнали  
Дайвінг-Тури на остров Балі  
Дієта при видаленні жовчного міхура  
Довідатися стать дитини на 6 тижні вагітності  
Вивих плеча  
Фактор страху  
ДОГОВОР ПЕРЕВОЗКИ  
Вагітність і прикмети  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
терапія   харчування   тема   херсон   договор   область   прибуток   гормон   онлайн   геркулес   Сима   віці   Яндекс   ДВС-синдром   администратор  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вправи для сідниць
Вправи для сідниць
Нас із дитинства привчили до думки, що гарна фігура - це результат або гарної спадковості, або щоденних виснажливих занять. І як же рідко ми замислюємося над тим, що сприймаємо своє тіло як ворога, з...


Нас із дитинства привчили до думки, що гарна фігура - це результат або гарної спадковості, або щоденних виснажливих занять. І як же рідко ми замислюємося над тим, що сприймаємо своє тіло як ворога, з яким потрібно боротися, замість того, щоб почати з ним взаємодіяти. Насамперед, потрібно навчитися почувати своє тіло, відчути радісний підйом від того, що ви відчуваєте свої м’язи, їх напругу.

Міцні, натреновані м’язи сідниць роблять їх округлими й підтягнутими. І навіть якщо вони на даний момент поховані під шаром жиру, не варто зневірятися й опускати руки. Навпаки, сядьте на стілець, тримаєте спину прямо, поступово починайте напружувати м’язи сідниць, роблячи це все сильніше й сильніше. Навіть якщо у вас велика вага, ви з подивом замітите, що ваше тіло небагато піднімається над стільцем - настільки значна сила цих м’язів. А представте, який позитивний результат вас очікує, якщо ви присвятите тренуванню м’язів сідниць щодня всього лише десять хвилин. І починати можна прямо зараз, сидячи на роботі, використовуючи першу просту вправу.

1. Сидячи на стільці, спина пряма, ноги відірвіть від підлоги й тримаєте їх у висячому положенні, піднявши носки максимально нагору. Напружуйте м’язи сідниць якнайсильніше, затримаєтеся на кілька секунд у максимальній крапці напруги, потім розслабтеся. Повторите 10 раз. Через якийсь час ви замітите, що напружуються й м’язи задньої поверхні стегна. Щоб зробити цю вправу ще ефективніше, разом із сідничними м’язами напружуйте й м’язи живота, як би втягуючи все у себе.

2. Ляжте на підлогу, на спину, коліна зігніть, ноги поставте на ширину плечей, ступнями опираючись про стіну. Із силою стискайте м’язи сідниць, при цьому ви замітите, що таз відривається від підлоги. Виконувати вправу потрібно тільки за рахунок м’язів сідниць, не піднімаючи спину й не відриваючи поперек від підлоги. Через якийсь час можна виконувати дану вправу на чотири рахунки - на раз-два таз виштовхується нагору, на три-чотири опускається у вихідне положення.

3. Лежачи на підлозі, зігніть ноги в колінах і поставте їх на підлогу, на ширині плечей. На рахунок раз-два із силою стисніть м’язи сідниць і злегка відірвіть таз від підлоги, одночасно зводячи коліна. На рахунок три - чотири поверніться у вихідне положення. Спину від підлоги не відривайте. Повторите вправу 10 раз.

4. Встаньте рачки, ноги на ширині плечей. На рахунок раз – два випрямите ногу таким чином, щоб вона становила пряму лінію з тілом. На рахунок три – чотири поверніться у вихідне положення. Повторите по 10 раз кожною ногою.

5. Устаньте на коліна, ноги разом, носки впираються в підлогу, сядьте сідницями на п’яти. Упор на пальці рук позаду. Напружте м’язи сідниць і робіть рух тазом уперед, відриваючи сідниці від п’ят. Амплітуда рухів невелика, головне сильно напружувати м’язи сідниць. Повторите рух 25 раз.

6. Ляжте на підлогу, на бік. Нижню ногу зігніть у коліні, верхню випрямите, носок на себе. Напружуючи м’язи сідниць, згинайте, підтягуючи до грудей і випрямляйте у вихідне положення верхню ногу у швидкому темпі. Повторите по 20 раз кожною ногою.

7. Лежачи на підлозі, на боці. Нижню ногу зігніть у коліні, верхню випрямите й злегка відведіть назад. Виконуйте рух верхньою ногою нагорухуниз. Повторите по 20 раз кожною ногою.

8. Устаньте прямо, ноги разом. Виконуйте повільне присідання, сідниці напружити й виставити назад, начебто ви намагаєтеся сісти на стілець. Коли ви досягнете крапки сидіння стільця, зависніть у повітрі на кілька секунд, не розслаблюючи при цьому м’язи сідниць. Потім поверніться у вихідне положення. Повторите 10 раз.

9. Устаньте прямо, ноги на ширині плечей. Напружте м’язи сідниць і відводите ногу назад. Виконаєте 20 раз, потім поміняйте ногу.

10. Устаньте прямо, ноги на ширині плечей, у руки беріть гантелі й підніміть їх до плечей. Виконуйте напівприсідання, сильно напружуючи сідниці. Варіюйте темп вправи від швидкого до повільного. Повторите 15 раз.

11. Стоячи прямо, поставте праву ногу на платформу. Виконуйте перенос ваги тіла з лівої ноги, яка стоїть на підлозі, на праву ногу, яка стоїть на платформі. При підйомі на платформу й упорі на праву ногу, ліва повисає в повітрі. Зробіть 10 підйомів на платформу, потім поміняйте ноги.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3747 | 28/02/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус